Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

Temat: Szesnasty numer Aiglosa (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2731
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 22-06-2011 23:38    Temat wpisu: Szesnasty numer Aiglosa Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Drodzy czytelnicy z otwartymi ramionami, i`m all your`s Róża

Chciałabym Was poinformować Boromir , że szesnasty numer Aiglosa jest w fazie druku Orzeł Legsie Yes Yes Yes!

Z przyjemnością prezentujemy Wam okładkę pisma kwiatek dla ciebie, dziękuję Jestem za

W tym numerze będziecie mieli okazję przeczytać między innymi o Samwisie Wielkim Smażenie lembasa , fanfikach slashowych boje się oraz popatrzyć na Hobbita przez pierwszoerowe okulary Spox . Nie zabraknie recenzji, fanfików, informacji o nowościach wydawniczych. Jestem za
Pełen spis treści almanachu poznacie już niebawem. Medytacja

Z zamówieniami poczekajcie proszę na ogłoszenie, że numer jest już w sprzedaży Uśmiech Saurona ;D . Pismo powinno być na Tolk Folku. Sprzedaż internetową uruchomimy po 10 lipca.

Zapraszamy. http://aiglos.tolkien.com.pl/ z otwartymi ramionami, i`m all your`s

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië

Ostatnio zmieniony przez Nifrodel dnia 29-07-2012 01:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 6017

Wysłany: 22-06-2011 23:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tutaj warto dodać, że ten numer jest pierwszym numerem naszego czasopisma wydawanym w cyklu rocznym, a zarazem ostatnim, który wydaliśmy w pół roku po poprzednim numerze. Kolejny numer Aiglosa za rok. Uśmiech
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 23-06-2011 14:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nifrodel napisał(a) (zobacz wpis):

Z przyjemnością prezentujemy Wam okładkę pisma kwiatek dla ciebie, dziękuję Jestem za

Zapraszamy. http://aiglos.tolkien.com.pl/ >Śmiech<

Już się nie mogę doczekać (oczywiście razem z wnętrzem) Love
Przepiękna okładka Uśmiech , choć dopiero obejrzenie na żywo mnie w pełni usatysfakcjonuje.
Gratulacje ogromniaste !!!!!
Powrót do góry

Leadriga
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 297
Nieobecny(a): jak północny wiatr, przelatuję i znikam ;)

Wysłany: 23-06-2011 15:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Okładka cudna, a ja mam jeszcze pytanie- czy cena 16 "Aiglosa" będzie +/- taka jak 15?
ludziom ani wiekom.

Historio, historio,
jaka w tobie siła,
żeś ty całe światy
z mapy poznosiła."

-Agnieszka Osiecka "Orszaki, dworaki"
Powrót do góry

Nifrodel

Wysłany: 23-06-2011 22:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Marille Undomiel napisał(a) (zobacz wpis):

Już się nie mogę doczekać (oczywiście razem z wnętrzem) Love

Ja również Elfik

Przepiękna okładka Uśmiech , choć dopiero obejrzenie na żywo mnie w pełni usatysfakcjonuje.

Ilustracja na okładce to praca zaprzyjaźnionej z nami Tuuilky: http://tuuliky.deviantart.com/gallery/#/d3fd5ga Ma fantastyczne grafiki w swojej galerii. Love Polecam!

Gratulacje ogromniaste !!!!!

Dziękujemy chwała wam, chylę czoła, dzięki Zwłaszcza dziękuję za pomoc w redakcji tekstów. kwiatek dla ciebie, dziękuję

Leadriga napisał(a) (zobacz wpis):

Okładka cudna, a ja mam jeszcze pytanie- czy cena 16 "Aiglosa" będzie +/- taka jak 15?

Myślę, że tak. Jeszcze w taj chwili nie znamy kalkulacji drukarni ani wagi numeru (koszty wysyłki) ale na pewno nie będzie wyższa niż cena numeru 15. Uśmiech Jestem za

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Nevres
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 24

Wysłany: 26-06-2011 12:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Będę kolejną osobą, która to powie, ale okładka prezentuje się naprawdę wspaniale.

Niecierpliwie czekam na spojrzenie na Hobbita w kontekście pierwszej ery. Widziałem wątek poświęcony dyskusji na ten temat i w życiu bym nie wpadł na to, że można pod takim kątem spojrzeć na Hobbita.

Ponad to jak zwykle czekam na fanarty. Czy w nowym Aiglosie będzie więcej fanartów autorki grafiki z okładki?
Powrót do góry

Marille Undómiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 241

Wysłany: 26-06-2011 21:19    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ilustracja na okładce to praca zaprzyjaźnionej z nami Tuuilky: http://tuuliky.deviantart.com/gallery/#/d3fd5ga Ma fantastyczne grafiki w swojej galerii. Love Polecam!

Dzięki Nifrodel za link Uśmiech Z wielką przyjemnością pooglądałam sobie prace. No i oczywiście muszę podkreślić, że nareszcie jakieś nowe wcielenie mojej ulubionej (acz niedocenianej wg mnie) postaci Fingona. Oby częściej tak się zdarzało Love

Dziękujemy chwała wam, chylę czoła, dzięki Zwłaszcza dziękuję za pomoc w redakcji tekstów. kwiatek dla ciebie, dziękuję

Nie będę nadmiernie skromna - miło mi bardzo owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję A poważniej trochę, współpraca z Aiglosem to naprawdę satysfakcja i zadowolenie bukiet dla ciebie, dziękuję

I cały czas liczę, że ten numer niebawem już dotrze w moje progi.
Powrót do góry

Nifrodel

Wysłany: 27-06-2011 10:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nevres napisał(a) (zobacz wpis):
Będę kolejną osobą, która to powie, ale okładka prezentuje się naprawdę wspaniale.

Bardzo dziękujemy kwiatek dla ciebie, dziękuję

Cytat:
Niecierpliwie czekam na spojrzenie na Hobbita w kontekście pierwszej ery. Widziałem wątek poświęcony dyskusji na ten temat i w życiu bym nie wpadł na to, że można pod takim kątem spojrzeć na Hobbita.

Artykuł jest świetny, pisany z polotem i swadą i co najważniejsze, znakomicie zakorzeniony w źródłach. Naprawdę polecam. Uśmiech Jestem za

Cytat:
Ponad to jak zwykle czekam na fanarty. Czy w nowym Aiglosie będzie więcej fanartów autorki grafiki z okładki?

Tak. Uśmiech

Dzięki Nifrodel za link Uśmiech Z wielką przyjemnością pooglądałam sobie prace. No i oczywiście muszę podkreślić, że nareszcie jakieś nowe wcielenie mojej ulubionej (acz niedocenianej wg mnie) postaci Fingona. Oby częściej tak się zdarzało Love

Tuuilky ma wielki talent Love Mnie osobiście ogromnie się podoba Jej obrazowanie Elfów, zwłaszcza Fingona, Nendila i Luthien (A sense of foreboding) . Polubiła "Aiglosa" (publikujemy Jej prace od kilku numerów) Uśmiech i myślę, że to nie ostatnie, które się u nas pojawią.

Nie będę nadmiernie skromna - miło mi bardzo owacje na stojąco, ach dziękuję, dziękuję A poważniej trochę, współpraca z Aiglosem to naprawdę satysfakcja i zadowolenie bukiet dla ciebie, dziękuję

Bardzo się cieszę. bukiet dla ciebie, dziękuję Z wzajemnością kwiatek dla ciebie, dziękuję

Cytat:
I cały czas liczę, że ten numer niebawem już dotrze w moje progi.

Czekamy na wieści z drukarni. Szczegóły, najlepiej chyba tradycyjnie uzgadniać z M.L.-kiem (wysyłka czy odbiór osobisty). Z przymrużeniem oka

~~~~~~~~
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Szesnasty numer Aiglosa (Strona 1 z 3)

Skocz do: