Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Obchodzi mnie wszakże każde dobro zagrożone niebezpieczeństwem na tym dzisiejszym świecie." Gandalf, Władca Pierścieni

Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Upadek Gondolinu (Strona 2 z 5)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 6014

Wysłany: 03-04-2010 13:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Forneithel napisał(a) (zobacz wpis):
Cos mnie się zdaje, że słowami nie wyrażę zachwytu i podziwu nad wykonaną przez Was pracą chwała wam, chylę czoła, dzięki Wydanie przepiękne, swietnie się czyta i w ogóle niczym nie ustępuje "zwykłym" publikacjom tolkienowskim (a nawet powiedziałabym, że przebija je starannoscią wykonania).

Miło mi czytać. Uśmiech

Cytat:
Jeszcze tylko marzyłoby się o Narn e-'Rach Morgoth wydanej w podobnej formie - M.L.u, czy jest na to szansa? Proooszę prooooooszę

Szansa jest zawsze. Ale poważniej, nie wiem, nie chcę niczego obiecywać, bo na prawdę, MFP działa nie na termin, tylko na nasza ochotę. Wyrasta z chęci grupy osób by od czasu do czasu coś zrobić. Bez narzucania sobie terminów i zapowiedzi. Wiem, że to może czasami irytować, ale dla mnie na przykład to przerywnik w innych działaniach, które zresztą też bardzo lubię. Uśmiech
Sprawia mi to przyjemność. Innym uczestnikom, z tego co wiem też, ale także dlatego, że robimy to wtedy, kiedy nas natchnie.

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Forneithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 223

Wysłany: 03-04-2010 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Szansa jest zawsze. Ale poważniej, nie wiem, nie chcę niczego obiecywać, bo na prawdę, MFP działa nie na termin, tylko na nasza ochotę. Wyrasta z chęci grupy osób by od czasu do czasu coś zrobić. Bez narzucania sobie terminów i zapowiedzi. Wiem, że to może czasami irytować, ale dla mnie na przykład to przerywnik w innych działaniach, które zresztą też bardzo lubię. Uśmiech

To jest jeszcze jeden powód do podziwu, że mimo innych zajęć podejmujecie takie inicjatywy. I tym bardziej warto czekać na ich efekty Uśmiech
Powrót do góry

Kaile
Strażnik Północy

Wpisy: 766

Wysłany: 05-07-2010 21:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Otrzymane od Memela haslo mi nie dziala Smutek
'Here once was light, that the Valar begrudged to Middle-earth, but now dark levels all. Shall we mourn here deedless for ever, a shadow-folk, mist-haunting, dropping vain tears in the salt thankless Sea?'
Powrót do góry

Túrin Dagnir
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 328

Wysłany: 05-07-2010 21:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chyba się co jakiś czas zmienia, mam wrażenie. Polecam pobrać plik na dysk, wtedy zawsze już jedno hasło jest zawsze aktualne Uśmiech.
Powrót do góry

M.L.

Wysłany: 05-07-2010 21:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobrze Kaile, że mi przypomniałaś. rzeczywiście zmieniłem hasło. Od kilku tygodni, jest juz inne. Uśmiech
For the home of the holy
Powrót do góry

Monivrian
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 77

Wysłany: 02-09-2010 01:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja mam takie pytanie.
Czy nie lepiej byłoby spakować ten PDF rarem/zipem i opatrzyć hasłem?
To też jest dość dobre rozwiązanie. Co z tego, że się ściągnie ten rar, skoro i tak nie ma się hasła.
Wydaje mi się, że jak się raz wpisie to hasło to archiwum takiego, po to by wypakować ten plik jest nieco wygodniejsze niż co chwila je wpisywać by otworzyć PDF.
W każdym razie ta metoda, którą wybraliście, jak metoda w zamykania pliku w archiwum opatrzonym hasłem są równie dobre Z przymrużeniem oka

A co do książki jestem pod wrażeniem nakładu pracy, który włożyliście w rekonstruowanie niedokończonej opowieści. Podziwiam was, panie i panowie Uśmiech.
Nie mogę się doczekać, aż zagłębię się w lekturze.
Powrót do góry

glorfindel07
Urodzony na Ardzie

Wpisy: 1

Wysłany: 04-09-2013 17:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam
Upadek Gondolinu to jedna z najciekawszych dla mnie opowieści Dawnych Dni. Niedawno przeczytałem wersję z Księgi Zaginionych Opowieści i tak mnie zachwyciła, że aż sam dla siebie pozmieniałem ją aby była w swój sposób kontynuacją tego z Niedokończonych Opowieści. Oczywiście zrobiłem to szybko i tylko po to aby móc sobie wydrukowac tę opowieśc o włożyc miedzy kartki do N. O. Wielka szkoda że Tolkien nie zrobił z tego osobnej książki. Dowiedziałem się jednak, że grupa fanów dzieł Tolkiena podjęła się tego zadania i nie mogłem uwierzyc że udało się stworzyc tę książkę. Byłbym niezmiernie szczęsliwy gdybym mógł ją przeczytac, dlatego bardzo proszę o hasło do pliku.
Powrót do góry

M.L.

Wysłany: 04-09-2013 18:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

glorfindel07 napisał(a) (zobacz wpis):
Witam
Upadek Gondolinu to jedna z najciekawszych dla mnie opowieści Dawnych Dni. Niedawno przeczytałem wersję z Księgi Zaginionych Opowieści i tak mnie zachwyciła, że aż sam dla siebie pozmieniałem ją aby była w swój sposób kontynuacją tego z Niedokończonych Opowieści. Oczywiście zrobiłem to szybko i tylko po to aby móc sobie wydrukowac tę opowieśc o włożyc miedzy kartki do N. O. Wielka szkoda że Tolkien nie zrobił z tego osobnej książki. Dowiedziałem się jednak, że grupa fanów dzieł Tolkiena podjęła się tego zadania i nie mogłem uwierzyc że udało się stworzyc tę książkę. Byłbym niezmiernie szczęsliwy gdybym mógł ją przeczytac, dlatego bardzo proszę o hasło do pliku.

Na publicznej części Forum nie zostanie Ci podane, bo wtedy nie miałoby sensu tworzenie pliku zabezpieczonego hasłem, ale jeżeli napiszesz do mnie PW to tam dostaniesz to hasło i będziesz mógł sobie ściągnąć plik do swojego prywatnego użytku.

For the home of the holy
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Upadek Gondolinu (Strona 2 z 5)

Skocz do: