Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

Temat: Aiglos numer 8 (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Annael
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 429

Wysłany: 21-06-2007 11:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Love Musi - będzie to baaaaaaaaaardzo interesujące Love
Czekam niecierpliwie na wiadomość o sprzedaży
Również jestem zainteresowana dodrukiem numeru3 chwała wam, chylę czoła, dzięki Proooszę prooooooszę chwała wam, chylę czoła, dzięki

Powrót do góry

Mauhur

Wpisy: 334
Nieobecny(a): TAK

Wysłany: 01-07-2007 23:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przepraszam, że zadam takie pytanie czysto teoretyczne... Po jakim czasie od dokonania przelewu osoba/instytucja, której ktoś przelewa odnotowuje wpłatę na koncie?

hithlome
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 171
Nieobecny(a): kiedy świat zewnętrzny wsysa mnie i nie chce oddać ;)

Wysłany: 02-07-2007 10:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mauhur napisał(a) (zobacz wpis):

Przepraszam, że zadam takie pytanie czysto teoretyczne... Po jakim czasie od dokonania przelewu osoba/instytucja, której ktoś przelewa odnotowuje wpłatę na koncie?

To zależy, jak dokonałeś wpłaty - jeśli przelewem przez internet, z konta na konto, to zazwyczaj tego samego dnia; jeśli pocztą, to średnio po 3-4 dniach, choć zdarzało mi się i wcześniej (rzadkość Złośliwy uśmiech ) i później - koło tygodnia Nic nowego Jak robisz przelew w banku to też dosyć szybko idzie Uśmiech

Nie znający pór roku, zamarły w bezczasie
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 788

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 04-07-2007 08:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To chyba też zależy od banku. Z tego samego banku przelewy idą szybciej, bo to jakby sprawa wewnętrzna; z jednego do drugiego mogą iść trochę wolniej, ok. 1-2 dni. Z pocztą lepiej nie próbować, bo to jednak zajmuje dużo czasu, plus opłata manipulacyjna :-\

Nie mogę się doczekać tego nowego 'Aiglosa' Super śmiech i wcale nie dlatego, dlaczego myślicie, że się nie mogę doczekać Pserwa

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2731
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 04-07-2007 23:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Aiglos nr 8 JUŻ JEST!!! UWAGA, UWAGA !!! Oko Alarm!! Pobudka,czas leci! Gandalf na Cienistogrzywym

Drodzy czytelnicy!
Uśmiech

Alarm!! Wykrzyknik Z uwagi na Tolk Folk zamówienia, które już można składać, zostaną zrealizowane dopiero po bielawskiej imprezie ( a zatem po 15 lipca ). Zapewniamy Was jednak, że zabierzemy na Tolk Folk kilkadziesiąt egzemplarzy nowiutkiego Aiglosa nr 8, będzie zatem szansa nabyć almanach bezpośrednio od redakcji. Wykrzyknik Alarm!!

Zawartość pisma
z otwartymi ramionami, i`m all your`s
Uśmiech Saurona ;D

ARTYKUŁY I ESEJE
- Człowiek, Który Nie Miał Szczęścia Do Fryzur i Happy Endów - 'Katarzyna Karina Chmiel-Gugulska 'Kasiopea'
- Antyfonarz z Rivendell i ciemne jutrznie - czyli Tolkien, elfowie i rzymska liturgia - Marcin Morawski 'Lómendil'
- Funkcje dialogu we Władcy Pierścieni J.R.R Tolkiena - Urszula Lip
- Pierwsi badacze twórczości Tolkiena - Tadeusz Andrzej Olszański 'Halbarad Dúnadan'
- Silmarillion - wydanie poprawione po latach - Janina Stasiszyn 'Miriel Mirima'
- Dzieci Húrina: Na marginesie publikacji nowej książki J.R.R. Tolkiena - Agnieszka Sylwanowicz 'Evermind HS Took' i Michał Leśniewski 'M.L.'

FANFIKI, POEZJE i INNE-

- "Zobligowani" - Dwimordene (tłumaczenie: Agnieszka Sylwanowicz 'Evermind HS Took' )
- Z archiwum poczty w Michel Delving - Zofia Stanecka 'Nasturcja Gamgee'

Numer zawiera także wybór poezji autorstwa Avari, Ringa, Elring i Nifrodel

Komiks - "Historię piszą zwycięzcy"- Izabeli Kamińskiej 'Elenai' Z przymrużeniem oka

Wydarzenia oraz zagadki tolkienowskie autorstwa Katarzyny Wojdak 'Avari Róża mam pomysł!!!

WYWIADY I RECENZJE -

- Wywiad z Tomasem Alanem Shippeyem - Anna Adamczyk-Śliwińska 'Nifrodel' (tłumaczyła Bożena Mitko 'Nellelórë')
- "Dzieło iście monumentalne. Garść uwag na temat The J.R.R Tolkien companion and guide Christiny Scull i Wayne'a G. Hammonda - Michał Leśniewski 'M.L.'
- Magiczny świat Władcy pierścieni" - tolkienistyka dla początkujących - Adam Oberski 'Adamob'
- Wielkie nadzieje i stracone zachody (tolkienistycznej miłości) J.R.R Tolkien Encyclopedia. Scholarschip and Critical Assessment, red. Michael D.C. Drout - Marcin Morawski 'Lómendil'

GRAFIKI

# 'Katarzyna Karina Chmiel-Gugulska 'Kasiopea'
# 'Calawën Adelvinë'
# 'Karolina Stopa-Olszańska'
# Izabela Kamińska 'Elenai'
# Katarzyna Wojdak 'Avari'

Streszczenia artykułów i fanfików znajdziecie tutaj: http://aiglos.tolkien.com.pl/numer8.php

Zaktualizowany został także dział listów od czytelników Notka Elfik Jestem za Czekamy tradycyjnie na Wasze opinie Uśmiech o tym numerze, a także o poprzednich robienie pieknych oczek

Zapraszamy: http://aiglos.tolkien.com.pl/index.php Książka Króliczek

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3976

Wysłany: 05-07-2007 00:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Podlinkujcie stronę Calawën Adelvinë w spisie,tylko ona jest bez linka:
http://adelvine.narod.ru/

Akurat wczoraj uzupełniłam jej galerię na RotN, ciekawe co się pojawi w Aiglosie hmmmm... ElfikI ciekawe,dlaczego galeria na RotN ma nazwę 'Calawen Danaine', sama to wklepałam. Widać Svetlana ma dwa nicki (a może to quenya vs sindarin?), bo aprobowała wszystko, muszę się o to dopytać wszystko mi się pomieszało

Oczywiście zamawiam 1 Aiglosa na TFie Śmiech

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Mellorn

Wpisy: 590

Wysłany: 05-07-2007 09:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cały spis treści zapowiada się naprawdę bardzo smakowicie;) Cieszy mnie szczególnie wywiad z T. Shippeyem, gdyż jestem wielki miłośnikiem jego książek:)
Niestety, trzeba będzie poczekać jeszcze paręnaście dni, ale im dłużej się czeka, tym większa satysfakcja:)

-Albert Einstein
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 788

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 05-07-2007 12:07    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy to znaczy, że w sobotę dostanę nowy numer? Juppiiii! kompletny szok! zemdlałem z wrażenia
I jeszcze zdążę pokazać osobom, które wymieniam w podziękowaniach?

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Aiglos numer 8 (Strona 2 z 3)

Skocz do: