Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

Temat: Aiglos numer 8 (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Heliniel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 163

Wysłany: 05-07-2007 12:14    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czy można już wpłacać pieniądze na nowy numer? Bo mnie nie będzie na Tolk Folku Smutek (ale na następnym się ode mnie nie opędzicie! Patrzeć spode łba,podejrzliwie )
Ja też bym bardzo chciała, żeby był dodruk numeru trzeciego tak, tak, zgadzam się

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 6017

Wysłany: 05-07-2007 12:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Lomendil napisał(a) (zobacz wpis):
Czy to znaczy, że w sobotę dostanę nowy numer? Juppiiii! kompletny szok! zemdlałem z wrażenia
I jeszcze zdążę pokazać osobom, które wymieniam w podziękowaniach?

Nie chcę psuć nastroju, ale wszystko zależy od Poczty Polskiej. Paczka idzie do Sil, szansa, zeby dotarla przed sobota wielka nie jest. Ale W przyszłym tygodniu na pewno będzie w WArszawie, a z tego co wiem Sil nigdzie nie wyjeżdża w najbliższym czasie. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 788

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 05-07-2007 12:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

Nie chcę psuć nastroju, ale wszystko zależy od Poczty Polskiej. Paczka idzie do Sil, szansa, zeby dotarla przed sobota wielka nie jest. Ale W przyszłym tygodniu na pewno będzie w WArszawie, a z tego co wiem Sil nigdzie nie wyjeżdża w najbliższym czasie. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Eee, nastrój i tak mi się dziś popsuł, bo muszę iść w poniedziałek do laryngologa, a właśnie mi przysłali dokumenty, że już nie mam ubezpieczenia zdrowotnego Smutek Ale do 13 VII na 'Aiglos' mogę poczekać, bo potem to będę musiał wysyłać ksero mojego artykułu do Jerozolimy :-P

Ale żby nastrój poprawić nieco, to chciałbym publicznie ogłosić, że bardzo dziękuję także osobom nie wymienionym w tekście, a mianowicie: Nasturcji, Melinir, Sil i M.L.-owi za ich dokładność i męczenie mnie nawet w środku nocy Z przymrużeniem oka - dzięki czemu bibliografia w artykule (pisanym w czasie choroby i w stanie mało przytomnym) jest porządnie podana, skursywione, co trzeba, scudzysłowione itp. [mam nadzieję!] Bez nich ten artykuł by nie powstał!

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2731
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 05-07-2007 17:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Heliniel napisał(a) (zobacz wpis):
Czy można już wpłacać pieniądze na nowy numer? Bo mnie nie będzie na Tolk Folku Smutek (ale na następnym się ode mnie nie opędzicie! Patrzeć spode łba,podejrzliwie )
Ja też bym bardzo chciała, żeby był dodruk numeru trzeciego tak, tak, zgadzam się

Można Uśmiech Jestem za , ale wysyłkę zrobimy dopiero po Tolk Folku.
A nad dodrukiem numeru 3 myślę że poważnie pomyślimy przy okazji wydania numeru 9 Uśmiech Jestem za jeśli nadal będzie takie zainteresowanie mam pomysł!!!

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Lomendil
Strażnik Północy

Wpisy: 788

Nieobecny(a): in tenebris

Wysłany: 18-07-2007 19:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam, mam, mam już nowy numer 'Aiglosa'!!! Najbardziej mnie zachwyca wywiad z Shippeyem!!! Love
Przy okazji - mały błąd dotyczący Tolkien Studies: jest tam istotnie artykuł Tolkiena nt. nazwy Nodens, ale nie jest to niepublikowany tekst Tolkiena, jak 'Aiglos' donosi: tekst był wydany w latach 20. lub 30., nawet mam kserokopię zamówioną w British Library, tylko był cholernie trudno dostępny.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Aiglos numer 8 (Strona 3 z 3)

Skocz do: