Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

Temat: Aiglos nr 7 i dodruk numeru 2 (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 6017

Wysłany: 25-02-2007 17:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Annael napisał(a) (zobacz wpis):
:M.L napisał swego czasu, że esej "Tolkien, a mit o Atlantydzie ukaże się w Aiglosie najprędzej 5. Wiem, to było dawno, ale ja przedtem o tym nie wiedziałam i teraz przeglądam spisy treści Aiglosów i nie mogę się doszukać Proooszę prooooooszę Proszę więc o łaskawą odpowiedź gdzie można ten esej przeczytać - i już z góry chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Mam nadzieję, że ten tekst jest dostępny gdziekolwiekbądź. Proooszę prooooooszę

Niestety, nie dotrzymałem słowa i tekst jeszcze nie powstał. oops, zawstydzenie Oh nie!
Wtedy byłem pewien, że będzie tak jak napisalem w tamtym poście, zwlaszcza, że tekst w dużej mierze istnieje, ale niestety nie jest ukończony. Nie Nie
Zamierzam go ukończyć i wreszcie dać do Aiglosa, ale na pewno nie będzie to w najbliższym numerze. oops, zawstydzenie Mam nadzieję, że będzie to w kolejnym. hmmmm... Nie chce jednak już składac obietnic, poza tą, ze postaram się dokończyć go tak, by trafił do nr 9.
Teraz moge tylko przeprosić, za niedotrzymanie słowa. Jestem rozwalony oops, zawstydzenie

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Mellorn
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 590

Wysłany: 02-03-2007 17:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ostatnio przyszły mi Aiglosy. I tak je układając na półce dostrzegłem dziwną rzecz. Otóż na numerze 2, na boku pisze 'Aiglos 2 wiosna/lato 2006'. Tak samo pisze na numerze 6 Jestem rozwalony
Gdy przeczytam być może napiszę jakąś recenzję, jeśli tylko czas pozwoli Z przymrużeniem oka

-Albert Einstein
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2731
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 04-03-2007 17:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak, nie jesteśmy bezbłędni Elfik Jestem za

Chciałabym ogłosić, że zostało tylko 5 egzemplarzy dodruku numeru drugiego i 5 egzemplarzy anglojęzycznego Special Issue. Na wyczerpaniu jest również numer szósty. Notka

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Annael

Wpisy: 429

Wysłany: 05-03-2007 21:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

jeeeeej! skaczę z radości jeeeeej! skaczę z radości jeeeeej! skaczę z radości wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Właśnie przszły do mnie Aiglosy - takie świeżutkie pachnące Super śmiech
Też mam nr2 ale on ma rok 2004 tak, tak, zgadzam się tak, tak, zgadzam się tak, tak, zgadzam się
Pierwsze to przeczytałam sobie o muzyce drzew Love bardzo ciekawe chociaż będę musiała jeszcze raz przeczytać aby oswoić się z terminologią fachową Jestem rozwalony brawo bardzo jestem zadowolona i zabieram się do dalszego czytania wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Powrót do góry

Achika

Wpisy: 446

Wysłany: 05-03-2007 22:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam nadzieję, że na sobotnio-niedzielnym zjeździe ŚKF będzie możliwośćzakupu 1-2 egemplarzy?

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 05-03-2007 22:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Annael napisał(a) (zobacz wpis):
jeeeeej! skaczę z radości jeeeeej! skaczę z radości jeeeeej! skaczę z radości wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Właśnie przszły do mnie Aiglosy - takie świeżutkie pachnące Super śmiech
Też mam nr2 ale on ma rok 2004 tak, tak, zgadzam się tak, tak, zgadzam się tak, tak, zgadzam się
Pierwsze to przeczytałam sobie o muzyce drzew Love bardzo ciekawe chociaż będę musiała jeszcze raz przeczytać aby oswoić się z terminologią fachową Jestem rozwalony brawo bardzo jestem zadowolona i zabieram się do dalszego czytania wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Do mnie przyszły chyba w zeszła srode, numer 7 i dodruk 2 (bo oryginalny mi sie zamoczyl Ratujcie bo go pobiję Jestem rozwalony - nie bijcie Pserwa ) i mam wersję z 2006 Język może to element wprowadzony dla rywalizacji kolekcjonerskiej, zeby zebrac wszystkie mozliwe wydania Pserwa

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2731
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 05-03-2007 22:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nakład dodruku dwójki został wyprzedany Uśmiech Saurona ;D

Achika napisał(a) (zobacz wpis):
Mam nadzieję, że na sobotnio-niedzielnym zjeździe ŚKF będzie możliwośćzakupu 1-2 egemplarzy?

Tak. W klubie są jeszcze siódemki, trochę piątek i szósek AFAIK.

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1151

Wysłany: 14-05-2007 15:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Przypadkiem znalazłem ukrywający się jeden numer Aiglosa z dodruku nr 2.
Kto pierwszy ten lepszy Z przymrużeniem oka Chętny niech da znać tutaj (wtedy zarezerwuję go dla niego) a później złoży normalne zamówienie mailem.

Edit: Numeru już ni ma Z przymrużeniem oka

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Aiglos nr 7 i dodruk numeru 2 (Strona 3 z 3)

Skocz do: