Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Uważam, że ludzie biorą niebezpieczeństwo z sobą do Lorien, znajdują tam tylko to, co sami ze sobą przynieśli." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: Miesięcznik ZNAK 09/2004 nr 592, Tolkien - Powrót Mitu (Strona 2 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 18-09-2004 21:08    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mi pewna kochana Hobbitka chwała wam, chylę czoła, dzięki kupiła pisemko w Krakowie.
Nakład mały - tylko 2400 egzemplarzy... Nic nowego

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Sarnond
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 495

Wysłany: 18-09-2004 22:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

To teraz Inna Kochana Hobbitka proszona o podzielenie się z głodnym wiedzy ludem Super śmiech

P.S. Myślicie, że byłoby to bardzo nie fair, gdyby wstawić na Forum skany tych artykułów?

elfy
Administrator

Wpisy: 1151

Wysłany: 19-09-2004 12:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sarnond napisał(a) (zobacz wpis):
P.S. Myślicie, że byłoby to bardzo nie fair, gdyby wstawić na Forum skany tych artykułów?

Dopóki jest w sprzedaży to nie wstawiajmy.

mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 19-09-2004 20:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A potem się wstawi Złośliwy uśmiech
Jutro lub pojutrze będę w celu skanowania wiadomych artykułów poskramiać skaner Śmiech .

Moje Śródziemie
Powrót do góry

Kami
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 20-09-2004 09:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z tego co wiem Znak można zamówić pod mailem sklep@znak.com.pl - wystarczy napisać że chodzi o wrześniowy numer Z przymrużeniem oka Jest wtedy chyba nawet taniej niż w kiosku... tą drogą wrześniowy numer będzie dostępny też potem, w październiku. Więc jeśli ktoś chciałby mieć ten niewątpliwy rarytas na własnośc.. Śmiech Ja się oprzeć nie mogłam.
Powrót do góry

elfy
Administrator

Wpisy: 1151

Wysłany: 22-09-2004 14:33    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jeszcze trochę materiałów o najnowszym "ZNAKU". Okładka plus jeden z artykułów, "Byłem Hobbitem" Michała Bardela.

Materiały zamieszczone za zgodą redakcji "ZNAKU"

www.znak.com.pl/znak

Miłej lektury Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 23-09-2004 12:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1775

Wysłany: 22-09-2004 19:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja oczywiscie po powrocie z egzaminu testowego - bardzo stresującego
z powodu dlugiego czekania na rozpoczęcie(35min) i niedługiego czasu
na odpowiedzi(30sek na pytanie) - po przekimaniu się parę godzin, całą ubiegłą nockę od 11 do 4 rano poświeciłam na przeczytanie tych wspaniałych, inspirujących, po prostu pięknych tekstów. chwała wam, chylę czoła, dzięki Chwilami oczywiscie przysypiałam nad ksiazką, ale ciekawość, za każdym
razem zwyciężała nad ogromną sennością Rządzę i udało mi się skończyć wszystkie teksty Uśmiech Oby więcej takich numerów specjalnych, w jak największej ilości pism i magazynów. Z pewnością moja mania zbierania wszelkich dostępnych tolkienaliów zmusi mnie do kupienia dosłownie jakiejkolwiek gazety czy czasopisma - to pewne. Chyba nawet takiej, o której istnieniu do tej pory nie wiedziałam Uśmiech
poz
tal

Kami
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 4

Wysłany: 22-09-2004 21:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Być może uprzedzę czyjegoś rozgoryczonego posta - tak, strona Znaku jest nieaktualna i niestety czas jakiś jeszcze taka będzie. Niebieski ze smutku Powodem jest przedłużająca się nieobecność redakcyjnych webmasterów i związane z tym liczne zawirowania. Nas też to irytuje...niestety narazie możemy powiadamiać o wszelkich newsach m.in. poprzez to forum. Dzięki za czytanie chwała wam, chylę czoła, dzięki
pozdrowienia
Kami
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Temat: Miesięcznik ZNAK 09/2004 nr 592, Tolkien - Powrót Mitu (Strona 2 z 3)

Skocz do: