Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

Temat: Nagrody Śląkfy za rok 2002 (Strona 3 z 3)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Galadhorn
Strażnik Północy

Wpisy: 896

Wysłany: 03-06-2003 22:53    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

brak62 napisał(a):
To SKF nie ma stałej siedziby??? A to mi nowość.

ŚKF ma jak najbardziej swoją własną siedzibę - to lokal przy ulicy Pocztowej w Katowicach. W samym sercu wielkiego miasta Śmiech.

Ja zaś mówiłem o Sekcji Tolkienowskiej, która w klubie nie posiada swojego zakątka, pomieszczenia, miejsca, gdzie możnaby w spokoju porozmawiać. Klub to miejsce pełne młodych entuzjastów fantastyki, niekoniecznie tylko Tolkiena. Dlatego spotykamy się cyklicznie w bardzo sympatycznej Herbaciarni "W Oficynie" przy katowickim rynku. Serdecznie tam wszystkich zapraszamy. Gdyby ktoś był przejazdem w Katowicach, to może tam znaleźć ciszę i aromaty przepysznych herbat (Rynek jest blisko Dworca PKP).

J.R.R. Tolkien, Zapiski Klubu Mniemań
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Temat: Nagrody Śląkfy za rok 2002 (Strona 3 z 3)

Skocz do: