Nowości Tolkienistyczne i Tolkienologiczne 2020 roku
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#9: Re: Wznowienie Z. Lichańskiego "Opowiadań o krawędzi ep Autor: michu WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Piotrowska napisał(a) (zobacz wpis):
Wydawnictwo DiG za tydzień, w czerwcu 2020 roku na prośbę fanów wznowi książkę prof. Jakuba Lichańskiego "Opowiadania o... krawędzi epok i czasów Johna Ronalda Reuela Tolkiena, czyli metafizyka, powieść, fantazja" z 2003 roku. To będzie wznowienie po 17 latach klasyki polskiej tolkienistyki (profesor Lichański <3), teraz nie do zdobycia na rynku. Wydawnictwo pyta uprzejmie o pierwszy rekonesans, ile osób byłoby zainteresowanych kupnem. Koszt to około 50 zł. Kiedy będzie już dostępna na stronie internetowej, dam znać! A czy Wy możecie teraz dać znać, kto sobie by taką książkę chętnie kupił?

Dołączam się i chętnie zakupię. Będziesz informować tutejszą tolkienowską brać kiedy będzie dostępne?

#10: Re: Wznowienie Z. Lichańskiego "Opowiadań o krawędzi ep Autor: PiotrowskaSkąd: Olsztyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
michu napisał(a) (zobacz wpis):
Wydawnictwo DiG za tydzień, w czerwcu 2020 roku na prośbę fanów wznowi książkę prof. Jakuba Lichańskiego "Opowiadania o... krawędzi epok i czasów Johna Ronalda Reuela Tolkiena, czyli metafizyka, powieść, fantazja" z 2003 roku. To będzie wznowienie po 17 latach klasyki polskiej tolkienistyki (profesor Lichański <3), teraz nie do zdobycia na rynku. Wydawnictwo pyta uprzejmie o pierwszy rekonesans, ile osób byłoby zainteresowanych kupnem. Koszt to około 50 zł. Kiedy będzie już dostępna na stronie internetowej, dam znać! A czy Wy możecie teraz dać znać, kto sobie by taką książkę chętnie kupił?

Dołączam się i chętnie zakupię. Będziesz informować tutejszą tolkienowską brać kiedy będzie dostępne?

Tak, od razu dam tutaj znać po info od wydawcy! I trzeba być czujnym, bo na razie dodruk jedynie 50 egzemplarzy, jak się okazało.

#11:  Autor: SędziwojkaSkąd: Smoków, Lutetia & Al-Ándalus WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wpadam tu tylko, aby pochwalić inicjatywę wydawnictwa. Świetnie, że będzie dodruk publikacji Lichańskiego. Uśmiech
Jednak się nie skuszę na zakup, bo mam już to wydanie sprzed lat.

#12: Re: Wznowienie Z. Lichańskiego "Opowiadań o krawędzi ep Autor: michu WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Tak, od razu dam tutaj znać po info od wydawcy! I trzeba być czujnym, bo na razie dodruk jedynie 50 egzemplarzy, jak się okazało.

można jakąś rezerwację zrobić?

#13: Re: Wznowienie Z. Lichańskiego "Opowiadań o krawędzi ep Autor: PiotrowskaSkąd: Olsztyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Wydawca zapewnił, że jak będzie naprawdę zapotrzebowanie, to zrobi kolejny dodruk. Czyli jeśli zejdzie te 50 egzemplarzy i będą dalsze zgloszenia, to będzie kolejna partia zamówiona do druku. Mam nadzieję, że wszyscy kupimy. Ja też b. czekam :)

#14:  Autor: PiotrowskaSkąd: Olsztyn WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sędziwojka napisał(a) (zobacz wpis):
Wpadam tu tylko, aby pochwalić inicjatywę wydawnictwa. Świetnie, że będzie dodruk publikacji Lichańskiego. :)
Jednak się nie skuszę na zakup, bo mam już to wydanie sprzed lat.

Okazuje się, że prośba fanów skutkuje, super sprawa :)

#15: Re: Wznowienie Z. Lichańskiego "Opowiadań o krawędzi ep Autor: michu WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Wydawca zapewnił, że jak będzie naprawdę zapotrzebowanie, to zrobi kolejny dodruk. Czyli jeśli zejdzie te 50 egzemplarzy i będą dalsze zgloszenia, to będzie kolejna partia zamówiona do druku. Mam nadzieję, że wszyscy kupimy. Ja też b. czekam Uśmiech

Wielkie dzięki za info! btw, to super temat, że wydawca podjął coś takiego Uśmiech

#16: Re: Wznowienie Z. Lichańskiego "Opowiadań o krawędzi ep Autor: michu WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Wydawca zapewnił, że jak będzie naprawdę zapotrzebowanie, to zrobi kolejny dodruk. Czyli jeśli zejdzie te 50 egzemplarzy i będą dalsze zgloszenia, to będzie kolejna partia zamówiona do druku. Mam nadzieję, że wszyscy kupimy. Ja też b. czekam Uśmiech

Wielkie dzięki za info! btw, to super temat, że wydawca podjął coś takiego Uśmiech

Strona 2 z 10