Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 28, 29, 30  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#153:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tekst jest cały czas w fazie sczytywania szczotki, czyli wersji finalnej. Pamiętajmy, że to grubo ponad 1000 stron tekstu, bardzo nasyconego całą masa imion i nazw własnych, o czym zaświadcza indeks o monstrualnej wielkości. Co więcej osoba, która to robi, poświęca na to swój wolny czas. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#154:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sczytywanie szczotki skończone. Poprawki wrzucone w jedną listę. Niestety jest ich siedem stron. Mam nadzieję, ze zostaną szybko naniesione, a potem zostanie tylko sprawdzenie czy wszystko zostało właściwie naniesione. Czekamy też na wykończenie drugiej mapy, mam nadzieję, że to mapa zostanie wykończony a nie wykończy autora. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

#155:  Autor: pinki444Skąd: Rzeszów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To znaczy, że prace postępują dalej czyli jest dobrze. Myślę, że wszyscy wierzymy w wytrzymałość i wytrwałość autora mapy także. Uśmiech

#156:  Autor: GorsothSkąd: Dolnośląskie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mentalne wsparcie całkiem sporej już, podejrzewam grupy osób również nie ustaje. Powodzenia!

#157:  Autor: SirielleSkąd: Himring / Midgard WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
mam nadzieję, że to mapa zostanie wykończony a nie wykończy autora. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Oj nie wiadomo Jestem rozwalony Okoliczności nie sprzyjają, ale pamiętam.

#158:  Autor: dansty WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Sczytywanie szczotki skończone. Poprawki wrzucone w jedną listę. Niestety jest ich siedem stron. Mam nadzieję, ze zostaną szybko naniesione, a potem zostanie tylko sprawdzenie czy wszystko zostało właściwie naniesione. Czekamy też na wykończenie drugiej mapy, mam nadzieję, że to mapa zostanie wykończony a nie wykończy autora. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Wspaniałe wieści! Trzymam kciuki za wszystkich twórców projektu. Uśmiech

#159:  Autor: eruiSkąd: Białystok WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mam takie pytanie M.L.: Czy posiadacze dwutomowego wydania Sila będą mogli jakoś wejść w posiadanie tej drugiej mapy? Choćby w formacie pdf czy wraz z ewentualną erratą/uzupełnieniem do swojego wydania?

#160:  Autor: Ari WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy jest lub będzie stworzona lista np mailingowa, z której mogłabym otrzymać powiadomienie, że jest już możliwość zapisania się jako chętna osoba do kupna? O pierwszym wydaniu dowiedziałam się zbyt późno.

Strona 20 z 30