Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 29, 30, 31  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#145:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dobra kolejna iunformacja. To znaczy kolejna lista poprawek, tylko 1,5 strony poszła do składającego. Na tym zakończymy tę faze pracy. Potem już tylko tak zwane czytanie szczotki.

#146:  Autor: Danifae WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Same dobre informacje ostatnio Śmiech

#147:  Autor: Basiorexoxo WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A jaki jest przewidywany koszt fanowskiego wydania?
Jest wiadomo, gdzie składać zamówienia? Przepraszam z góry za podstawowe pytania. Jestem tu nowa, a perspektywa nowej, lepiej dopracowanej wersji "Silmarillionu" jest bardzo kusząca Śmiech Także mogę się wstępnie zgłosić do grona oczekujących.

#148:  Autor: dansty WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Dobra kolejna iunformacja. To znaczy kolejna lista poprawek, tylko 1,5 strony poszła do składającego. Na tym zakończymy tę faze pracy. Potem już tylko tak zwane czytanie szczotki.

Przyznam, że o całej inicjatywie dowiedziałem się niedawno, dopiero ostatnio założyłem konto na tym forum.
I jestem pod ogromnym wrażeniem! W kilka dni przeczytałem oba tematy dotyczące nowej redakcji "Silmarillionu". To dla mnie po prostu niewiarygodne, że grupa pasjonatów była w stanie poświęcić 12 lat życia, żeby przygotować coś tak niezwykłego jak ten projekt.
Wchodzę tutaj teraz prawie codziennie, czekam na nowe wiadomości. Nie ukrywam, że nie jestem pierwszoligowym fanem Tolkiena, nie mogę się równać z większością skupionego tutaj fandomu, ale jeśli uda mi się zdobyć egzemplarz, na pewno nie będzie się kurzył na półce.
Życzę powodzenia z ostatnim etapem pracy!

#149:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tekst jest w ostatnich korektach. Miały być do końca października, ale jak zwykle coś przeszkadza. Jak dostanę to pójdzie do finalnego składu i zostanie już tylko sczytanie szczotki. Co tez pewnie trochę zajmie.

#150:  Autor: pinki444Skąd: Rzeszów WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To już nie zmienia faktu, że koniec tuż tużUśmiech

#151:  Autor: Kato Starszy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Kurcze, od dawna na dobrą informację czekam o tym wydaniu czekam.
Póki co pozostaje tylko zazdrościć tym, którzy dwutomowe wydanie wyrwali.

#152:  Autor: CaladionSkąd: Puławy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam,

czy mamy jakiekolwiek informacje z postępu frontu prac? Bo od prawie dwu miesięcy wyglądam nowych wiadomości w tym temacie jak kania dżdżu Uśmiech

Strona 19 z 31