Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 32, 33, 34, 35  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#257:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zostały jeszcze trzy osoby z pierwotnej listy, które nie odpowiedziały na mail dotyczący wysyłki. Poczekam do końca przyszłego tygodnia, a potem uznam, ze zrezygnowały.

#258:  Autor: Dziki człowiek z lasuSkąd: obecnie Radomsko WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Właśnie dotarł do mnie mój własny egzemplarz Uśmiech Książka prezentuje się wspaniale. Piękna robota, gratuluję i składam wyrazy podziwu dla całego Zespołu Uśmiech Pozdrawiam Uśmiech

#259:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zostały jeszcze dwie osoby z pierwotnej listy. Czekam do niedzieli wieczora a potem daję szansę tym co się spóźnili. Więc nadzieja ciągle świeci dla każdego Uśmiech.

#260:  Autor: Aegnor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Czy wszelka nadzieja na nabycie jednotomowego Silmarillionu dla nas już umarła? Uśmiech

#261:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
25 wrześnie będzie ogłoszenie w tej sprawie. Na razie niczego nie chcę obiecywać, bo wszystko zależy od kilku czynników.

#262:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Właśnie zamówiono ostatni wolny egzemplarz fanowskiego Silmarillionu.
Jest możliwość, że domówię jeszcze 30 egz. w miękkiej oprawie, ale to wszystko zależy od liczby chętnych. Jednocześnie zapowiadam, że nie będę zamawiał wcześniej niż w połowie października, i będzie to jedyne domówienie egzemplarzy.

#263:  Autor: Nain WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Udało mi się dołączyć do grona szczęśliwych posiadaczy fanowskiego Silmarillionu.
Dziękuję bardzo i gratuluję całemu zespołowi redakcyjnemu oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sfinalizowania tego projektu. Fantastyczna robota, chapeau bas chwała wam, chylę czoła, dzięki

#264:  Autor: Kato Starszy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Proszę mnie dopisać do chętnych na wydanie jednotomowy.
Przegapiłem moment zapisów w pierwszym rzucie, wiec teraz sie zgłaszam ????

Strona 33 z 35