Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#249:  Autor: Atan WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Również zgłaszam chęć zakupu w przypadku dodruku.

#250:  Autor: Kato Starszy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ludzie zlitujcie sie, ja tez sie wczesniej zgłaszałem Smutek
Nie pozwólcie dorosłemu koniowi łkać jak dziecko. Pozwólcie kupić Silma (błagam, błagam, błagam)…

#251: Silmarillion Autor: jakubz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jest nareszcie Super śmiech

Książka wygląda fenomenalnie Spox matowa minimalistyczna okładka robi wrażenie Uśmiech
Ale przede wszystkim na kolana rzuca ogrom pracy jaka musiała być wykonana przez cały zespół żeby taki projekt zrealizować chwała wam, chylę czoła, dzięki
Aż prosiło by się żeby z takim cudem wypłynąć na szersze wody !!

#252:  Autor: Exelsior WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzisiaj i do mnie dotarł egzemplarz Silma Z przymrużeniem oka
Wielkie podziękowania dla całego Zespołu Redakcyjnego i Wszystkich którzy przyczynili się do wydania tej pozycji chwała wam, chylę czoła, dzięki

#253:  Autor: SiwySkąd: Małopolska/Krk WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dzisiaj i ja odebrałem w końcu swój egzemplarz - piękna książka, ze wspaniałymi mapami. Wielkie gratulacje dla całej ekipy Redakcyjnej za ukończenie ogromnego projektu i bardzo dziękuję za możliwość zdobycia tego wydania Silmarillionu Uśmiech

#254:  Autor: beren84 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Do mnie też dotarł, także pragnę podziękować. Trochę grzbiet się uszkodził w przesyłce, no ale najważniejsze, że jest Uśmiech

#255:  Autor: romarioSkąd: Chojnice WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam. Czy jest możliwość zapisania się na książkę Silmarillion w przypadku dodruku ? Przegapiłem zapisy a bardzo bym chciał taki egzemplarz nabyć.
Dziękuję za wiadomość.

#256:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Zostały jeszcze trzy osoby z pierwotnej listy, które nie odpowiedziały na mail dotyczący wysyłki. Poczekam do końca przyszłego tygodnia, a potem uznam, ze zrezygnowały.

Strona 32 z 35