Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#233:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Od jutra znikam do czwartku i nie będą realizowane żadne zamówienia poza tymi w Trójmieście, w sumie trzy.
Jako, ze grupowe wysyłki się zakończyły na tę chwilę, od czwartku zacznę realizować indywidualne najchętniej na paczkomaty.

#234:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jako, że przed przerwą jeszcze udało mi się odebrać osobiście egzemplarz od M.L.-a (miło było poznać i porozmawiać kilka minut) to składam wyrazy podziękowania dla całego zespołu redakcyjnego, niesamowita robota!

#235:  Autor: aloyzz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam.
Nie wiem czy tutaj wpisuje się na listę, ale jakby został jakiś wolny egzemplarz to byłbym zainteresowany.
Pozdrawiam

#236:  Autor: Arahad WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Także chciałbym zgłosić chęć zakupu w drugiej turze, jeżeli zostaną jakieś egzemplarze. Wydania jednotomowego nie posiadam. Od dawna śledziłem ten temat w nadziei na zakup, ale zapisy niestety przegapiłem. Pozdrawiam.

#237:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To może jeszcze wrzucę kilka fotek...

Porównanie wydania jednotomowego z dwutomowym:

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Zestaw map, w tym kolorowa mapa Gondolinu Love :

#238:  Autor: gamera WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam. Niestety też przegapiłem zapisy na nowe wydanie Nie posiadam dwutomowego. Jeżeli będzie dodruk proszę o wpisanie na listę . Dziękuję i pozdrawiam .

#239:  Autor: Asa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Również na dniach dostałam już w łapki swój egzemplarz. (zapewne odbierałam go niczym Święty Gral lub coś o podobnej wartości :"D).

Po czterech latach regularnego (by nie rzecz codziennego) śledzenia wszelkich nowinek odnośnie tworzenia tego wydania, przyjemność trzymania go w rękach jest zaprawdę wielka. Grubość robi wrażenie, mapki są prześliczne, a po szybkiej lekturze wstępu o tworzeniu i wyborach redaktorskich, tym bardziej uwidocznia się skala całego przedsięwzięcia.

Gdy tylko wakacyjne wyjazdy dobiegną końca, zabieram się za powolne (by cieszyć się nim jak najdłużej) czytanie.

Nie pierwszy i nie ostatni raz, dziękuję wszystkim twórcom za możliwość posiadania tego tytułu na półce, a po dłuższym czasie zapewne powrócę, by w paru słowach opisać wrażenia z lektury.

#240:  Autor: khuzzukSkąd: Kraków WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam. Ja niestety również przegapiłem zapisy na nowe wydanie. Ponieważ nie posiadam dwutomowego, to prosiłbym uwzględnić mnie na liście gdy będzie dodruk. Dziękuję i pozdrawiam.

Strona 30 z 34