Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 32, 33, 34  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#217:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mapy zostaną wydrukowane dopiero na początku przyszłego tygodnia, więc musimy wszyscy się uzbroić w odrobinę cierpliwości.
Proszę przysyłać w międzyczasie namiary miejskie (bez dokładnych adresów), bo już widzę, że jest kilka osób z Wrocławia, więc wolałbym to załatwić jedną przesyłką.

#218:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Z dotychczasowych danych wynika, że część miast można oblecieć zbiorczo:
Białystok – Erui, Tuko = 2 egz.

Kilece – Artur 1969, BolesławBryliński = 2egz.

Kraków – Melinwe, Siwy, Thoronnil = 3 egz.

Może warto w powyższych przypadkach się porozumieć co do wysyłki.
Dajcie znać na priva czy się udalo.

Poznań – Asa, Błażej, Maneharne = 3

W tym wypadku informuję, że duża partia ma pojechać do drużyny Pyrlandii, wiec może się podłączycie. Dajcie znać co o tym myslicie, oczywiście na priva.

Poza tym informuję, że na przełomie lipca i sierpnia być może będę w Trojmieście. Jakby było zainteresowanie dam znać.

Warszawa – Baloosh, Gorsoth, MeaCulpa, Nuan, Raymont, Wacho = 7
W tym przypadku proponuję umówić się na mieście, możliwe, ze nawet w przyszłym tygodniu, a jeszcze bardziej prawdopodobne, ze w ostatnim tygodniu lipca.

Wrocław – Ari, Dansty, MItheithel, RavenWro = 5
Tu podobnie jak w pierwszym przypadku, tym bardziej, ze poza wami są jeszcze dwie osoby zainteresowane, prosze o info na priva.

#219:  Autor: Aegnor WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na nieszczęście (sic!) jestem szczęśliwym posiadaczem wydania dwutomowego, ale jeśli zostaną jakieś wolne sztuki to byłbym chętny. Uśmiech

#220:  Autor: CaladionSkąd: Puławy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam,

czy może nie został jeszcze jakiś jeden, jedyny wolny egzemplarz wydania jednotomowego? tyle lat czekałem i znowu przegapiłem zapisy ... na wydanie dwutomowe się nie załapałem ...

Z góry bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej skromnej prośby

Z wyrazami wielkiego szacunku za ogrom pracy, który włożyliście w to dzieło

Łukasz

#221:  Autor: wacho WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.

Monumentalna i piękna - widać OGROM pracy jaki został w nią włożony... UKŁONY
i PODZIĘKOWANIA dla całej Ekipy tworzącej ten projekt!!!! M.L. dziękuję za dostarczenie książki i miłą rozmowę zdradzającą trochę smaczków "od kuchni"! Zawsze do usług!
Rzucam wszystko i zabieram się za czytanie!

#222: Silmarillion Autor: jakubz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wygląda wspaniale Super śmiech
Już nie mogę się doczekać swojego egzemplarza Rządzę Super śmiech

#223:  Autor: raymountSkąd: Warszawa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja jestem w trakcie lektury swojego egzemplarza. Okazała cegła. Również i ode mnie wielkie podziękowania! Uśmiech

#224:  Autor: MeaCulpa WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A ja tam byłem pierwszy z najpierwszych którzy otrzymali książkę, i nawet mam autograf MLa ;> . Czytanie poczeka bo mnie kolano rypie...

Strona 28 z 34