Jednotomowy Silmarillion
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 32, 33, 34  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#17:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Patrząc na multum reakcji, to chyba wydrukuję 10 gór a 20 egzemplarzy. Złośliwy uśmiech Jestem rozwalony Super śmiech

#18:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Na pewno wielu forumowiczów czeka, zobaczysz ilu będzie chętnych Uśmiech

#19:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dokładnie. Ja sam codziennie zaglądam na forum w oczekiwaniu. Uśmiech

#20:  Autor: CaladionSkąd: Puławy WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Dokładnie, Ja mam ustawione powiadomienia na skrzynkę e mail o każdej aktywności w tym temacie.

Moja propozycja - zróbmy już jakąś listę chętnych na to wydanie.

Ja dodatkowo jako potwierdzenie mojej chęci zakupu mogę przesłać jakiś zadatek, powiedzmy 30-40 PLN. Mogę nawet w ciemno wpłacić pełną przewidywaną cenę wydania.

Pierwsze wydanie przegapiłem, bo urodził mi się pierworodny i termin zamawiania mi uciekł. Jakby była taka opcja wtedy, to już od dawna bym się cieszył z dwutomowego wydania Silmarillionu.

#21:  Autor: Abe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja cały czas czekam na możliwość "preordera" Super śmiech

#22:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Choćby doświadczenie zeszłorocznego długiego czekania nie zachęca mnie do preorderów. Gdyby ktoś mnie zapytał rok temu, kiedy Silm zostanie wydrukowany, powiedziałbym, ze nie później niż na jesieni 2018 roku. Teraz nic nie powiem, bo nie ma sensu. Jak będzie gotowy finalny skąłd to wtedy ewentualnie rozważę opcję preorderów.

#23:  Autor: Psamatos Psamatydes WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Również czekam z niecierpliwością na to wydanie. Tak jak pozostali zaglądam prawie codziennie czy są jakieś nowe informacje Uśmiech

#24:  Autor: tzigi WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Także czekam na wydanie jednotomowe - nie wpisywałam reakcji, bo nie uważałam, że ta informacja jest kluczowa. Ale skoro jest, to wpisuję: nie mogę się doczekać i gdyby jednak wizja preorderu okazała się nagle możliwa, to chętnie bym się pisała.

Strona 3 z 34