Udostępnienie Simbelmyne
Idź do strony 1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#1: Udostępnienie Simbelmyne Autor: MablungSkąd: Piła WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Witam wszystkich,
Chciałbym wystosować prośbę, czy może raczej pytanie, pod którym wielu forumowiczów zapewne chętnie się podpisze. Czy jest możliwość udostępnienia, nawet za opłatą, np. przez kogoś z redakcji, zdigitalizowanych numerów Simbelmyne? Oczywiście w taki sposób, żeby nie łamać jakichkolwiek praw autorskich redakcji czy autorów tekstów.
Simbelmyne ma ugruntowaną pozycję jako najlepszy (obok Aiglosa) magazyn tolkienowski i wydaje mi się, że po prostu szkoda iż cała masa świetnych artykułów jest niedostępna dla większości fanów.

#2:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Podpisuję się pod tym Uśmiech

#3:  Autor: GaladhornSkąd: Bamfurlong (Moczary) WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Miło że pytacie. Pogadam z Tomem Gooldem i zobaczymy, co się da zrobić. Jestem za

#4:  Autor: eruiSkąd: Białystok WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja też się podpisuję pod tą petycją. Część Simbelmynów jest dostępna na stronie Niezapomninki. Tu masz Mablungu link: http://parmadili.skf.org.pl/. Przydała by się jednak strona gdzie były by dostępne wszystkie.

Ostatnio zmieniony przez erui dnia 28-01-2016 00:42, w całości zmieniany 1 raz

#5:  Autor: HerbatkaSkąd: Poznań WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Popieram, zdecydowanie popieram! Uśmiech

#6:  Autor: Riddick WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja również. Uśmiech

#7:  Autor: ladysherlockianSkąd: Nowy Sącz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Bardzo podoba mi się pomysł utworzenia cyfrowego archiwum Simbelmyne, byłoby wspaniale, gdyby coś takiego powstało. Na pewno dzięki tej inicjatywie więcej osób mogłoby się zapoznać z interesującymi artykułami i praca autorów nie poszłaby w zapomnienie, byłaby szkoda, gdyby wiedza zawarta w tych magazynach była dostępna tylko dla szczęśliwców, którym udało się nabyć papierowy egzemplarz. W sumie od dawna marzę o czymś takim, więc Mablung chyba czyta mi w myślach Uśmiech

Tak więc podpisuję się pod tą petycją wszystkimi mackami Uśmiech

#8:  Autor: MablungSkąd: Piła WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
ladysherlockian napisał(a) (zobacz wpis):
Na pewno dzięki tej inicjatywie więcej osób mogłoby się zapoznać z interesującymi artykułami i praca autorów nie poszłaby w zapomnienie, byłaby szkoda, gdyby wiedza zawarta w tych magazynach była dostępna tylko dla szczęśliwców, którym udało się nabyć papierowy egzemplarz.

Dokładnie o to mi chodzi. Fajnie, że jest jakieś poparcie tego pomysłu, ciekawe co na to redakcja .

Strona 1 z 3