MumakiL Fandom PresSsss... - Upadek Gondolinu
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#33:  Autor: leszliSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Trudno mieć wielkie pretensje do kupujących, bo to w sumie oni są ofiarami takich a nie innych przepisów oraz polityki TE, które uniemożliwiają szeroki dostęp do tego typu wydawnictw. Niemniej ktoś, kto sprzedaje za takie pieniądze owoc tylko i wyłącznie cudzej, pracy (w dodatku nie zarobkowej) jest złodziejem i tyle.
Cytat:
Sprzedający robi to z dużym umiarem a kupujący mają dostęp do wymarzonej pozycji.
Robiłby z umiarem, gdyby sprzedawał po cenie kosztów własnych, czyli wydruku. Z przymrużeniem oka

#34:  Autor: TahlinSkąd: Szczecin WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Obserwowałam tę aukcję z ciekawości - cenę napędzili sami kupujący, bo książka była wystawiona jako licytacja. I kwota, do której to dobiło, cokolwiek mnie dziwi - można samemu spokojnie wydrukować i dać do oprawy w pierwszym z brzegu punkcie ksero za zapewne 1/10 tej ceny

#35:  Autor: dariusz szcz WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
leszli, przyznaję Ci rację, faktycznie po kosztach wydruku można byłoby to jakoś "przełknąć". Sytuacja jest tu mocno skomplikowana a stron medalu jest tym razem więcej niż klasycznie dwie.

#36:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Osoba sprzedająca skontaktowała się ze mną, przeprosiła, wszystko sobie wyjaśniliśmy, sprawę uważam za zamkniętą.

#37:  Autor: Aragorn7 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A to bardzo ładne zachowanie Uśmiech

#38:  Autor: leszliSkąd: Wrocław WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
O, super, że się wyjaśniło. Miło, że jednak zdarzają się dobre zakończenia takich sytuacji. Uśmiech Jestem za

Strona 5 z 5