Ancalima - internetowy fanzin tolkienowski
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#1: Ancalima - internetowy fanzin tolkienowski Autor: HalcatraSkąd: Bydgoszcz okolice WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----

Z przyjemnością ogłaszam, że niedługo zakończone zostaną prace nad pierwszym numerem Ancalimy - nowego internetowego fanzinu tolkienowskiego! Nasza nieśmiertelna ekipa w składzie Tavaro (redaktor techniczny), Morcia (korekta), Eaneli i Trinity (ilustracje), Nólanis, Valandur, Arneth (teksty), Encaitar (wsparcie moralne) i takie jedno wredne robiące za naczelnego powolutku już kończy dopieszczanie numeru.

A o czym sobie będziecie mogli sobie poczytać - o tym już niedługo. Z przymrużeniem oka Dokładnej daty ukazania się numeru jeszcze nie znamy, sądzę, że będzie to lipiec, konkretnie pierwsza połowa.

Trzymajcie za nas kciuki!

W imieniu Redakcji -
- Halcatra

#2:  Autor: ElberethSkąd: Hamburg WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
No proszę, ale niespodzianka Uśmiech
Umieram z ciekawości i gratuluję pomysłu i w ogóle, włożonej w to pracy Jestem za Już się nie mogę doczekać!!!

#3:  Autor: M.L.Skąd: Mafiogród WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Z ciekawościa poczekam na pierwszy numer. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
A tak ogolnie to będziecie wydawać w formier pdf-u, html-u, czy może jako pliki rtf??

#4:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
wypuszczajcie to w pdfie może -są darmowe narzędzia do pobrania, np PDF Creator http://www.pdfforge.org/products/pdfcreator -używam go z wielką przyjemnością, jako że integruje się z Wordem (czy inną aplikacją) i można piorunem zrobić pdf z dokumentu, który właśnie zakończyliśmy obrabiać. No i jest spolszczony Jestem za
też czekam mam pomysł!!!

#5:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
jako że integruje się z Wordem (czy inną aplikacją) i można piorunem zrobić pdf z dokumentu, który właśnie zakończyliśmy obrabiać. No i jest spolszczony Jestem za

Open Office ma tą opcję wbudowaną Z przymrużeniem oka No i jest darmowy Jestem rozwalony

Bardzom ciekawa fanzinu Uśmiech I czekam z niecierpliwością Uśmiech

#6:  Autor: von VeronSkąd: Sródziemie WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jak poprzedni forumowicze- czekam z niecierpliwością! Z przymrużeniem oka

Cytat:
Trzymajcie za nas kciuki!

W imieniu Redakcji -
- Halcatra

Trzymamy! Uśmiech Saurona ;D

#7:  Autor: AdiemusSkąd: Krakuff WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
mONA napisał(a) (zobacz wpis):
Adiemus napisał(a) (zobacz wpis):
jako że integruje się z Wordem (czy inną aplikacją) i można piorunem zrobić pdf z dokumentu, który właśnie zakończyliśmy obrabiać. No i jest spolszczony Jestem za

Open Office ma tą opcję wbudowaną Z przymrużeniem oka No i jest darmowy Jestem rozwalony
a po co komu instalować 200mega (z hakiem) Openofica tylko żeby móc pdfa zrobić z dokumentu zmaszczonego poprzednio we wordzie? Jestem rozwalony instalka pdfcreatora to 15mega tylko Z przymrużeniem oka i działa bezpośrednio z worda

#8:  Autor: NifrodelSkąd: Ossiriand WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Powodzenia Uśmiech Jestem za Fajnie, że w fandomie nie brakuje pomysłów i rąk do pracy Elfik Jestem za

Strona 1 z 9