Nowości tolkienistyczne na aukcjach w sieci
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Ogłoszenia

#1: Listy Tolkiena Autor: Ithildin_2 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Wydawnictwo ZYSK ma wyczerpane zasoby "Listów", a wznowienia nie planuje. W żadnej księgarni w moim mieście nie można ich kupić, antykwariaty świecą pustkami, a znajomi takowej książki nie posiadają. Poszukiwania internetowe (aukcje, księgarnie) nie dały rezultatów, znalazłam nawet antykwariat internetowy, gdzie owa książka była, ale się spóźniłam. Byłabym wdzięczna za radę, pomoc, może chęć odsprzedania Język

P.S. Jeżeli jest możliwość przesunięcia tego tematu w odpowiedniejsze miejsce, to bardzo proszę, nie miałam czasu zastanawiać się nad jego umieszczeniem, pozdrawiam

Ithildin

#2:  Autor: SeregonSkąd: Winterfell WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Pojawiły się dwie aukcje z listami:
http://www.allegro.pl/item292221162_j_r_r_tolkien_listy_unikat_ksiazka_ niedostepna.html (koniec aukcji za 11 godzin)
http://www.allegro.pl/item294502467_j_r_r_tolkien_listy_wroclaw.html (koniec aukcji za cztery dni)

Choć nie mam listów, nie kupię, bo dla mnie to za drogo, a ciągle pełno lektur do przeczytania i delektuję się jeszcze "SOLL".

Może ktoś się skusi, bo wiem, że nie wszyscy mają jeszcze listy...

Ze zdziwieniem przeczytałam wpisy w tym temacie o kilku sztukach "Listów" po 15 zł w księgarni. Ech, czasy, wróćcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#3: KZO/Ostatnie legendy Śródziemia/HoME Autor: SeregonSkąd: Winterfell WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Tworzę ten temat dla wszystkich poszukujących wyżej wymienionych. Jeżeli temat jest niepotrzebny, proszę o skasowanie. W temacie planuję zamieszczać linki do aukcji, na których wystawiane są KZO/Ostatnie legendy Śródziemia/HoME lub jeśli pojawią się inne możliwości ich kupna. Ja na razie nie poszukuję wyżej wymienionych z powodu braku funduszy, ale myślę, że innym taki temat się przyda. Istnieje już temat o "Listach", a właśnie "KZO" jest drugą po "Letters" najtrudniej dostępną w polskiej edycji z ogólnie znanych książek Tolkiena.

#4:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Połączone.

#5:  Autor: SeregonSkąd: Winterfell WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
[del]

Ostatnio zmieniony przez Seregon dnia 14-01-2008 20:54, w całości zmieniany 2 razy

#6:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Seregon napisał(a) (zobacz wpis):

Linki są ogólne, więc powinny działać wiecznie. Uśmiech

Tylko po co taki post... hmmmm... Na Allegro nie trzeba się rejestrować, żeby korzystać z wyszukiwarki.

#7:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
na allegro pojawił się komplet (ale sprzedawane egz. pojedynczo) Aiglosów

#8:  Autor: Tyelpe WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Absolutny unikat, czyli mapa do Hobbita wraz z książką, wydana lata temu przez Zysk i s-ka.
http://www.allegro.pl/item316493843_mapa_do_hobbita_unikat_tolkien_hobb it.html

Strona 1 z 8