Miesięcznik ZNAK 09/2004 nr 592, Tolkien - Powrót Mitu
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna  :|=|:
Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka

#9:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Mi pewna kochana Hobbitka chwała wam, chylę czoła, dzięki kupiła pisemko w Krakowie.
Nakład mały - tylko 2400 egzemplarzy... Nic nowego

#10:  Autor: SarnondSkąd: Fornost Erain WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
To teraz Inna Kochana Hobbitka proszona o podzielenie się z głodnym wiedzy ludem Super śmiech

P.S. Myślicie, że byłoby to bardzo nie fair, gdyby wstawić na Forum skany tych artykułów?

#11:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Sarnond napisał(a) (zobacz wpis):
P.S. Myślicie, że byłoby to bardzo nie fair, gdyby wstawić na Forum skany tych artykułów?

Dopóki jest w sprzedaży to nie wstawiajmy.

#12:  Autor: mONASkąd: Shire WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
A potem się wstawi Złośliwy uśmiech
Jutro lub pojutrze będę w celu skanowania wiadomych artykułów poskramiać skaner Śmiech .

#13:  Autor: Kami WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Z tego co wiem Znak można zamówić pod mailem sklep@znak.com.pl - wystarczy napisać że chodzi o wrześniowy numer Z przymrużeniem oka Jest wtedy chyba nawet taniej niż w kiosku... tą drogą wrześniowy numer będzie dostępny też potem, w październiku. Więc jeśli ktoś chciałby mieć ten niewątpliwy rarytas na własnośc.. Śmiech Ja się oprzeć nie mogłam.

#14:  Autor: elfySkąd: 010101 WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Jeszcze trochę materiałów o najnowszym "ZNAKU". Okładka plus jeden z artykułów, "Byłem Hobbitem" Michała Bardela.

Materiały zamieszczone za zgodą redakcji "ZNAKU"

www.znak.com.pl/znak

Miłej lektury Uśmiech

Ostatnio zmieniony przez elfy dnia 23-09-2004 12:23, w całości zmieniany 1 raz

#15:  Autor: TallisKeetonSkąd: Oleśnica WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Ja oczywiscie po powrocie z egzaminu testowego - bardzo stresującego
z powodu dlugiego czekania na rozpoczęcie(35min) i niedługiego czasu
na odpowiedzi(30sek na pytanie) - po przekimaniu się parę godzin, całą ubiegłą nockę od 11 do 4 rano poświeciłam na przeczytanie tych wspaniałych, inspirujących, po prostu pięknych tekstów. chwała wam, chylę czoła, dzięki Chwilami oczywiscie przysypiałam nad ksiazką, ale ciekawość, za każdym
razem zwyciężała nad ogromną sennością Rządzę i udało mi się skończyć wszystkie teksty Uśmiech Oby więcej takich numerów specjalnych, w jak największej ilości pism i magazynów. Z pewnością moja mania zbierania wszelkich dostępnych tolkienaliów zmusi mnie do kupienia dosłownie jakiejkolwiek gazety czy czasopisma - to pewne. Chyba nawet takiej, o której istnieniu do tej pory nie wiedziałam Uśmiech
poz
tal

#16:  Autor: Kami WpisWysłany: Dzisiaj o
    ----
Być może uprzedzę czyjegoś rozgoryczonego posta - tak, strona Znaku jest nieaktualna i niestety czas jakiś jeszcze taka będzie. Niebieski ze smutku Powodem jest przedłużająca się nieobecność redakcyjnych webmasterów i związane z tym liczne zawirowania. Nas też to irytuje...niestety narazie możemy powiadamiać o wszelkich newsach m.in. poprzez to forum. Dzięki za czytanie chwała wam, chylę czoła, dzięki
pozdrowienia
Kami

Strona 2 z 3