Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

Temat: Zbieracie naklejki z Fotr? :) (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maeglin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 126

Wysłany: 03-06-2002 19:37    Temat wpisu: Zbieracie naklejki z Fotr? :) Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Niby zajecie dla malych dzieci a jedna moze wciągnąć Śmiech Mi sie album podoba (wie ktos moze czy do następnych części tez bedą albumy?) Dziwi mnie tylko czemu są naklejki z ujeciami ktorych w Fotr nie było (np.Arwena & Elrond w Lorien (?))
Myśle ze fajnie że cos takiego zrobili.
Wam album sie podoba?

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1232

Wysłany: 03-06-2002 21:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja kupiłem sobie tylko sam album. Chciałem zbierać naklejki ale jakoś ten biznes się nie rozwinął w moim mieście ("jestem z miasta. To widać" Z przymrużeniem oka) i zostałem z pustym albumem w garści Uśmiech

Samą ideę uważam za spoko, niczym się nie różni w pomyśle od kolekcjonowania pocztówek czy znaczków (znaczki też wypuścili ale nie w Polsce), wcale nie jest głupia (szkoda że nie wypuścili puszek od Pepsi z podobiznami tak jak z SW było, wyglądają RULEZ!!!)

Gdzie kupujesz te naklejki? W kioskach "Zastoju" Z przymrużeniem oka czy gdzieś indziej?

maeglin
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 126

Wysłany: 04-06-2002 09:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wcześniej w każdym kiosku byl ale teraz nigdzie nie ma Spazmy Podobno maja zmienic cene i wycofali na jakis czas ze sprzedaży Spazmy Spazmy

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Zbieracie naklejki z Fotr? :) (Strona 1 z 1)

Skocz do: