Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Każdy czarodziej powinien mieć hobbita albo kilku hobbitów stale u boku; już oni by go nauczyli wyrażać się ściśle i nie bujać w obłokach." Gandalf do Merry'ego, Władca Pierścieni

Temat: Nowy audiobook "Władca Pierścieni" G+J Polska (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2731
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 25-07-2008 14:36    Temat wpisu: Nowy audiobook "Władca Pierścieni" G+J Polska Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już za tydzień w sklepach pojawi się kolejny audiobook: "Władca Pierścieni" J.R.R Tolkiena z bardzo atrakcyjnej cenie mam pomysł!!! Jestem za

Wydawnictwo prasowe G+J Polska wprowadza kolejną kolekcję - serię audiobooków J.R.R Tolkiena "Władca Pierścieni" .

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Kolekcja zostanie wprowadzona pod marką Focus.

Tomy ukażą się jednocześnie. Przekładu oryginału na język polski dokonała Maria Skibniewska - tłumaczka literatury angielskiej i francuskiej, znana z pierwszych polskich przekładów dzieł J.R.R Tolkiena „Hobbit” i „Władcy Pierścieni”.

Produkt będzie dostępny od 31 lipca 2008 roku na płytach CD. Seria składa się z trzech tomów zatytułowanych: „Drużyna Pierścienia”, „Dwie Wieże” i „Powrót Króla”.
Pojawi się w punktach sprzedaży prasy, sklepie internetowym serwisu Focus.pl http://sklep.focus.pl/ oraz innych sklepach internetowych, m.in. Merlin.pl. Sprzedaż serii wesprze kampania promocyjna w tytułach własnych wydawnictwa, należących do niego serwisach internetowych, w radiu oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej (reklama na autobusach w największych polskich miastach). Za kreację i zakup mediów odpowiada wydawnictwo.

Cena detaliczna każdego tomu wynosi 19.99 zł.

Na razie nic więcej na temat tego, kto jest lektorem i czy to czasem nie wznowienie wydania z Rochem Siemianowskim, nie wiadomo hmmmm...

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1232

Wysłany: 25-07-2008 18:01    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zdziwienie Zdziwienie Super news chwała wam, chylę czoła, dzięki Mam nadzieję, że to będzie Roch Siemianowski. Fajnie by było dołożyć klasykę do tego nowego wydania. Cena niesamowicie niska... aż podejrzanie Uśmiech Jak biznesowi opłaca się wydanie 3 płyt za 20 zł? No nic zobaczymy Jestem rozwalony Skoro jest taki wysyp audiobookow to ucieszyłbym się gdyby jeszcze wydano to świetne słuchowisko radiowe które kiedyś leciało a Adan zamieszczał fragmenty na forum. To by były już 3 pierścienie elfów od polskim niebem Pserwa

bonia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 288

Wysłany: 01-08-2008 16:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na razie w sklepie internetowym nie ma...

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 03-08-2008 15:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już jest, 3 płyty = 54 zł (a ja gupi Pserwa myślałem wcześniej że całość będzie za 19.99 wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ) W sklepie Focusa każda część kosztuje 18 zł.

Ale wstrzymajcie się z zakupem! Wygląda na to, że to jest ten sam audiobook który wydała Muza w maju. http://forum.tolkien.com.pl/viewtopic.php?t=4058
Na merlin.pl jako lektor podany jest Marian Czarkowski.

Co za kicha, że nie napisali o tym. Wysłałem maila do Focusa i zobaczymy czy to potwierdzą czy też może to pomyłka Merlina.

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Władca Pierścieni Tom I - "Drużyna Pierścieni"
Rok wydania: 2008
Wydawnictwo: G+J Gruner + Jahr Polska
ISBN: 590-60-74280-41-4

Władca Pierścieni Tom II - "Dwie wieże"
ISBN: 590-60-74280-42-1

Władca Pierścieni Tom III - "Powrót króla"
ISBN: 590-60-74280-43-8

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 04-08-2008 14:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oficjalny sklep pisma "Focus" potwierdził mi informację, że lektorem jest Marian Czarkowski. Także dezinformacja została wyjaśniona, niestety to nie jest kolejny audiobook z innym lektorem tylko to samo co wydała Muza w maju tego roku.

Jedyną zaletą w takim razie jest to, że wydanie z Focusa jest o połowę tańsze Jestem za niż to Muzy.

bonia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 288

Wysłany: 04-08-2008 15:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Goku napisał(a) (zobacz wpis):
Oficjalny sklep pisma "Focus" potwierdził mi informację, że lektorem jest Marian Czarkowski. Także dezinformacja została wyjaśniona, niestety to nie jest kolejny audiobook z innym lektorem tylko to samo co wydała Muza w maju tego roku.

Jedyną zaletą w takim razie jest to, że wydanie z Focusa jest o połowę tańsze Jestem za niż to Muzy.

zawsze to jakiś plus Pserwa

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Temat: Nowy audiobook "Władca Pierścieni" G+J Polska (Strona 1 z 1)

Skocz do: