Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Statek odpłynął z Szarej Przystani o jesiennym zmierzchu i płynął, dopóki morza Zakrzywionego Świata nie zapadły się pod nim, wichry kulistego nieba nie przestały go niepokoić, i uniesiony w przestworza ponad mgłami świata przeszedł na Prastary Zachód. Taki był koniec Eldarów w powieści i w pieśni." , Silmarillion

Temat: Gwaihir Zeszyt 7 Rok 2003 (Strona 2 z 2)

Idź do strony Poprzednia  1, 2
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ireth
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 44

Wysłany: 03-01-2004 20:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

A ja mam pytanie co do archiwalnych numerów Gwaihira. Jakie są i gdzie się zgałszać aby je zamówić?

Thoronnil
Orzeł Manwego

Wpisy: 333

Wysłany: 03-01-2004 20:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ireth napisał(a):
A ja mam pytanie co do archiwalnych numerów Gwaihira. Jakie są i gdzie się zgałszać aby je zamówić?

w archiwalnej sprzedazy dostepny jest tylko numer 6 (rok 2000). [url]home.agh.edu.pl/evermind[/url] - tzw. Niezapominka Z przymrużeniem oka. i wejdz do dzialu afair tolkienalia. ponadto mozna tam zamowic xero gwaihira 1985.
ponadto na allegro do wczoraj trwala aukacja g 1984 (nr. 1 - chyba wygrałem Z przymrużeniem oka ) i nr z 1985.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolkienistyka i Posttolkienistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2

Temat: Gwaihir Zeszyt 7 Rok 2003 (Strona 2 z 2)

Skocz do: