Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nie gardź jednak legendami, dziedzictwem odległych wieków, często bowiem się zdarza, iż stare niańki przechowują w pamięci wiadomości, które niegdyś największym nawet Mędrcom oddały usługi." Celeborn, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Ancalima - internetowy fanzin tolkienowski 
Autor Wiadomość
M.L.
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 31-08-2010 01:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Na razie tylko przejrzałem Ancalimę. Uważniej przeczytałem tylko kilka tekstów. Uśmiech Zresztą nie zamierzam pisać recenzji. To co mnie cieszy to rozwój pisma. Widać w nim energie redakcji, chęć wydawania i przyjemność. A to najważniejsze rzeczy.
W jakimś sensie ta publikacja potwierdza tezę, że fandom polski bardzo się jakościowo rozwinął, jest otwarty, potrafi byc przebojowy i dynamiczny, a w nawet prostych tekstach sięga do źródeł, do jakich kilka lat temu nie sięgały nawet najpoważniejsze teksty.
Czasopismo reaguje na wydarzenie w polskim i zagranicznym fandomie. Mogłbym pewnie po polemizować z niektórymi tezami w niektórych tekstach, ale to wole ewentualnie w odrębnych tematach na Forum.
Ogolna uwaga jest tylko do składu. Nie wiem, czy dokonujecie rewizji złożonego tekstu, bo u mnie widać błędy składu, może to wina mojego kompa, ale warto zwrócić na to uwagę.
For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora