Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)ale nie kocham lśniącego miecza za ostrość jego stali, nie kocham strzały za jej chyżość ani żołnierza za wojenną sławę. Kocham tylko to, czego bronią miecze, strzały i żołnierze(...)" Faramir, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Upadek Gondolinu 
Autor Wiadomość
darekpionki
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 02-04-2010 16:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Już otrzymałem hasło i pobrałem e-booka. Dzięki wszystkim za włożony trud, za to, że powstała ta pozycja. Piszę na forum niezbyt dużo, co nie oznacza, że nie wchodzę tu codziennie. Raczej czytam i wypowiadam się, gdy chcę coś dodać. Dlatego myślałem, że trzeba mieć większą ilość postów niż moja. Jestem fanem Tolkiena i to nawet ogromnym od ponad roku, a więc niedługo. Na forum panuje miła atmosfera i dobrze spędzam tu czas, czasami gdy mam tego czasu mało, wpadam tylko przelotnie zobaczyć co działo się ciekawego, czasami coś napiszę. Miło wspominam pisanie książki w Kucyku i gdy czas pozwoli, powrócę do tego. Jest mi tym bardziej miło, że nie tylko ta wspomniana elita mogła otrzymać tę pozycję, ale także ja. Dzięki wszystkim za włożony trud w powstanie tej publikacji.

Darekpionki
(Prz 26:12, Biblia Tysiąclecia)

piszę, piszę, piszę: www.sieMowi.blogspot.com Zapraszam Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora