Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Statek odpłynął z Szarej Przystani o jesiennym zmierzchu i płynął, dopóki morza Zakrzywionego Świata nie zapadły się pod nim, wichry kulistego nieba nie przestały go niepokoić, i uniesiony w przestworza ponad mgłami świata przeszedł na Prastary Zachód. Taki był koniec Eldarów w powieści i w pieśni." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: "Aiglos" - rocznicowo 
Autor Wiadomość
Elring
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 28-08-2008 20:32    Temat wpisu: Re: "Aiglos" - rocznicowo Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):
Ale jestem dumny z tego co udalo się nam osiągnąć. Tym bardziej, że sam się nie spodziewałem, że wydamy więcej niż pięć numerów. Tymczasem oddaliśmy w wasze ręce dziesięc numerow i mamy nadzieje wydać kolejne. Nie wiem ile ich będzie, ale mam nadzije, ze każdy sprawi wam przyjemność.
Szczegolnie cieszy mnie, że udalo sie nam, przy drobnych poslizgach, zachować regularność i cieszy mnie, ze z numeru na numer, czasopismo jest edytorsko coraz lepsze. Przez nasze łamy przewinęło się 76 autorów tekstów i grafik. I mamy nadzieje, że bedzie ich jeszcze więcej.

Ja chciałabym z tej okazji podziękować przede wszystkim Tobie za zaproponowanie mi współpracy z Aiglosem, a także całej Redakcji za to, że przyjęła mnie do swojego grona chwała wam, chylę czoła, dzięki Bardzo się cieszę, że mogę z Wami współpracować i uczyć się od Was. Przez ten czas Aiglos stał się dla mnie czymś bardzo ważnym (a zaznaczam, że smoki niezbyt chętnie łatwo angażują się w jakiekolwiek przedsięwzięcia i z trudem się integrują Język) Żałuję tylko, że tak rzadko możemy się spotykać w realnym świecie w pełnym składzie, ale mam nadzieję, że będzie jeszcze wiele takich okazji - w końcu, jak przepowiedziałam, dociągniemy co najmniej do 100. numeru Śmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość