Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"(...)rada to niebezpieczny podarunek, nawet między Mędrcami, a każda może poniewczasie okazać się zła." Gildor, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: "Aiglos" - rocznicowo 
Autor Wiadomość
Miriel
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 28-08-2008 17:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

Na poczatku lipca opublikowalismy okrągły 10 numer "Aiglosa", ale półokrągła, piąta rocznica powstania czasopisma nadeszla teraz. Pięć lat temu, na Polconie w Elblągu spotkała się grupa ludzi: elfy, Kasiopea, Melinir, Nifrodel, Silvana, Tallis Keeton, TAO i ja. Część już się znała, część dopiero co się poznała, ale o dziwo znaleźliśmy wspólny język i w toku rozmów i dyskusji stwierdzilismy, że czemu nie stworzyć nowego tolkienowskiego czasopisma.

Uświadomiłam sobie, że mój kontakt z tolkienistyką zaczął się od "Aiglosa". Może coś tam pokręcę, bo pamięć, choć elfia, to jednak zawodna, ale u mnie wszystko zaczęło się od "Aiglosa" i nie byłoby mnie na Forum, ani nie znałabym Was, nie poznałabym wspaniałych przyjaciół i bardzo inspirujących, ciekawych osób - gdyby nie "Aiglos". Po prostu siedziałam na necie i szukałam czegoś związanego z Tolkienem, i znalazłam informację o "Aiglosie". Więc napisałam na jakiś podany adres mailowy, że ja tego "Aiglosa" bardzo chcę kupić, i gdzie, i jak. I umówiłam się mailowo z tym kimś na określoną godzinę pod pracą, no i to był Memel Super śmiech
(widzisz, to wszystko przez Ciebie Pserwa ).
Chociaż opierałam się bardzo Spox i nie chciałam na początku nikogo poznawać, ani forumować, ani się spotykać, to Memel uparcie przynosił mi pod pracę kolejne "Aiglosy". I to był mój pierwszy kontakt z tolkienistyką - nie żadne zjazdy, konwenty czy teefy Język I jakie są tego skutki????? Złośliwy uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora