Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Uważam, że ludzie biorą niebezpieczeństwo z sobą do Lorien, znajdują tam tylko to, co sami ze sobą przynieśli." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Miesięcznik ZNAK 09/2004 nr 592, Tolkien - Powrót Mitu 
Autor Wiadomość
Mellorn
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 19-08-2005 12:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Galadhorn napisał(a) (zobacz wpis):
Zapraszam do wysłuchania audycji radiowej o Tolkienie i o wrześniowym Znaku. Dnia 20 września b.r. o godz. 21.30 w katowickim Radiu eM (107,6 FM) można było wysłuchać audycji i dyskusji z cyklu "Kto czyta nie błądzi" o wrześniowym numerze Znaku, który - jak wiemy z powyższych wpisów - poświęcony był Tolkienowi. Gośćmi w studiu byli: Michał Bardel (sekretarz redakcji Znaku i tolkienista), Wit Szostak (autor fantasy i tolkienista), Andrzej Kowalski (szef Sekcji Tolkienowskiej ŚKF, tolkienista), Ela Gepfert (prezes ŚKF, tolkienistka), Piotr Cholewa (tłumacz i członek ŚKF) i ja. Dzięki uprzejmości redakcji Radia eM możecie wysłuchać audycji ściągając plik z Niezapominki.

Uwaga, plik ma aż 76 MB, ale wysiłek się opłaci. Otrzymacie możliwość wysłuchania w dobrej jakości audycji trwającej około 90 minut.

Miłego słuchania! Uśmiech

Mógłby mi ktoś podać linka do tego nagranie Proooszę prooooooszę , bo nie mogę go znaleźć na Niezapomince.

Z góry dziękuje

chwała wam, chylę czoła, dzięki Z przymrużeniem oka

-Albert Einstein
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email