Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Statek odpłynął z Szarej Przystani o jesiennym zmierzchu i płynął, dopóki morza Zakrzywionego Świata nie zapadły się pod nim, wichry kulistego nieba nie przestały go niepokoić, i uniesiony w przestworza ponad mgłami świata przeszedł na Prastary Zachód. Taki był koniec Eldarów w powieści i w pieśni." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: Nowości Tolkienistyczne i Tolkienologiczne 2020 roku 
Autor Wiadomość
raymount
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 18-06-2020 18:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Ja również zdecydowanie zakupię. Mam tylko nadzieję, że wznowią ją ponownie w twardej oprawie...i że mimo wszystko zmienią tę ilustrację na okładce Z przymrużeniem oka

Może też warto ich zapytać o możliwość wydania także wersji elektronicznej? Ubolewam niezmiennie nad tym, że tak mało jest tolkienowskich ebooków na polskim rynku, a zabieranie pięknie wydanych książek np. na wakacje w wersji papierowej to kiepski pomysł. Stąd np. ucieszyło mnie bardzo, że "Tolkien i pierwsza wojna światowa" Gartha ukazała się zarówno jako ebook, jak i na papierze. Zasiliłem jednocześnie i fizyczne półki ...i wirtualne na swoim Kindle'u Z przymrużeniem oka