Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Niebezpiecznie wychodzić za własny próg, mój Frodo - powiadał nieraz. - Trafisz na gościniec i jeśli nie powstrzymasz swoich nóg, ani się spostrzeżesz, kiedy cię poniosą. Czy zdajesz sobie sprawę, że to jest ta sama ścieżka, która biegnie przez Mroczną Puszczę, i że jeśli jej pozwolisz, może cię zaprowadzić aż pod Samotną Górę albo nawet dalej i w gorsze jeszcze miejsce?" , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Hobbit na scenie w Białymstoku !!! 
Autor Wiadomość
erui
Członek Kompanii Thorina

WpisWysłany: 14-06-2019 12:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co. Foty nie moje, znalazłem na necie. Jakoś nie wypadało robić samemu w trakcie przedstawienia. Jestem rozwalony Co do dekoracji spora część była wyświetlana z projektorów np. ogień Smauga. Fajny był też pomysł na znikanie Bilba po założeniu pierścienia. Ale to trzeba zobaczyć. No i bardzo fajne jest to że publiczność bierze udział w przedstawieniu, np. kiedy Bilbo znika w tajnym przejściu, kurtyna zapada a Thorin Siedząc na stopniach sceny rozmawia z publicznością o Bilbie, tak na luzie. Co jakiś czas też krzyczy Krasno!!! a widownia odpowiada Ludyy!!!. Klimat super. chwała wam, chylę czoła, dzięki Pod tym względem lepiej niż u P.J.a - moim zdaniem. Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość