Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Obchodzi mnie wszakże każde dobro zagrożone niebezpieczeństwem na tym dzisiejszym świecie." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Hobbit na scenie w Białymstoku !!! 
Autor Wiadomość
Aragorn7
Strażnik Północy

WpisWysłany: 10-05-2019 06:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Premiera spektaklu już jutro - 11.05.2019 i gdybym miał blisko do Białegostoku to bym pojechał, zwłaszcza po obejrzeniu zajawki na youtube:

Link

A dla tych co chcą i mogą jechać do Białegostoku to przypominam, że 18 maja jest :
Cytat:
18 maja w całej Polsce obchodzony będzie Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji blisko 100 teatrów z kilkudziesięciu polskich miast weźmie udział w akcji „Bilet do teatru za grosze”. Tego dnia zapraszamy widzów do obejrzenia naszego najnowszego spektaklu – „Hobbit”.

Cytat:
W tym roku Dzień Teatru Publicznego obchodzony będzie w Polsce po raz piąty. Na widzów czekać będzie kilkadziesiąt tysięcy biletów w symbolicznej cenie 350 groszy (3,5 zł), którą organizator akcji – Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego – chce przypominać, że w teatrze „grosze grają rolę”. Z badań prowadzonych przez ekonomistów Szkoły Głównej Handlowej wynika, że każde 100 groszy przeznaczone na działalność teatru, przynosi nieco ponad 350 groszy zysku dla regionu, w którym teatr ten pracuje. Organizatorzy chcą pokazać, że teatr nie jest obciążeniem, że teatr może się opłacać – podkreślają organizatorzy.

Cena biletu jedyne 350 groszy Rządzę Jestem za Jestem za

Cytat:
Z okazji tegorocznego Dnia Teatru Publicznego zapraszamy widzów na nasze najnowsze przedstawienie. Spektakl „Hobbit” w reżyserii Grzegorza Suskiego będzie można obejrzeć w sobotę, 18 maja o godz. 16.00. Sprzedaż „biletów za 350 groszy” rozpocznie się tego samego dnia o godz. 10.00, wyłącznie w kasie teatru. Jedna osoba będzie mogła kupić maksymalnie dwa bilety.

@erui już Ci zazdroszczę Uśmiech
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość