Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Ostatni Statek odpłynął z Szarej Przystani o jesiennym zmierzchu i płynął, dopóki morza Zakrzywionego Świata nie zapadły się pod nim, wichry kulistego nieba nie przestały go niepokoić, i uniesiony w przestworza ponad mgłami świata przeszedł na Prastary Zachód. Taki był koniec Eldarów w powieści i w pieśni." , Silmarillion

pokaż tylko ten wpis  Temat: The Tolkien Society Award 2019 
Autor Wiadomość
Sędziwojka
Powiernik Pierścienia

WpisWysłany: 22-03-2019 22:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Jestem wybredną istotą i te pięć prac mnie jakoś na kolana nie powaliły (może z wyjątkiem jednej). Język

Alan Lee i Ted Nasmith - nope. Kiedyś były czasy, że chyliłam głowę przed ich kunsztem, ale to było kilkanaście lat temu. Jestem rozwalony Nadal cenię niektóre ich prace, ale te tutaj do nich nie należą.
Lee - koszmarne połączenie kolorów, kompozycja i ludzkie sylwetki trochę nie tego.
Nasmisth - całość sprawia sztuczne wrażenie - niczym CGI, już nie mówiąc o ludzikach.
Coleman - co to jest?!
Alcom-Hender - obiektywnie ładne, a przede wszystkim żywe kolory, ale znowuż za mało misternych ornamentów i strzelistości jak na Rivendell. Język Taki sobie ot pejzaż.

Reasumując, jeśli miałabym zagłosować, to na Kukanovą. Jednak. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Śliczny, wyrazisty Maglor! Miłość Ma piękne twarz i dłonie. Nadto nader dobrze mu w czerwieni. Ten kolor zawsze kojarzył mi się z Fëanorem, a błękit z Maglorem, jednak jak widać i Makalaurë może nosić ojcowskie barwy. Uśmiech

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

https://www.deviantart.com/ekukanova/art/Song-for-a-Queen-776317080
And so he spoke, that lord of Castamere,
But now the rains weep o'er his hall, with no one there to hear.

Deviantart | Herbaciane zapiski | Tumblr
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora