Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nie przypominam sobie, żeby chociaż raz przynajmniej przyjemność czerpana z opowieści wypływała z mej wiary, że wszystko, o czym opowiada, zdarzyło się lub mogło się zdarzyć w prawdziwym źyciu. Baśnie wyrażają nie możliwości, lecz pragnienia." J.R.R. Tolkien, 

pokaż tylko ten wpis  Temat: MumakiL Fandom PresSsss... - Upadek Gondolinu 
Autor Wiadomość
dariusz szcz
Mieszkaniec Shire

WpisWysłany: 27-06-2017 08:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Nie ukrywam, że kupując miałem świadomość, że nie jest to first press. Zanim nabyłem zadałem sprzedającemu chyba z 1000 pytań i prosiłem o fotki. Wydanie jest full prof i naprawdę nie ma się do czego doczepić. Wiem, że prawdopodobnie to illegal ale bez tego nie miałbym swojej kopii. Można do tego podejść dwojako, wkurzyć się i robić zadymę, albo przymknąć oko i nie zauważyć. Sprzedający robi to z dużym umiarem a kupujący mają dostęp do wymarzonej pozycji.

Osobiście nie potrafię za bardzo tępić ludzi, którzy chcą kupić książkę w taki czy inny sposób, czytelnictwo od lat w kraju leci na łeb na szyję a wszyscy gapią się w ekrany Płacz
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość