Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Hodowla młodych hobbitów wymagała wielkiej ilości paszy." , Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wojna Elfów z Sauronem w II Erze - próba rekonstrukcji 
Autor Wiadomość
Eilíf
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 01-09-2014 21:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

To by było na tyle z mojej strony na temat wojny elfów z Sauronem, 1693-1701, jej przyczyn, przebiegu i skutków.

Czekam na uwagi komentarze i krytykę. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Uwagi: chyba tylko takie, że jeszcze tego za mało Uśmiech Do "gdybania" się nie czepiam, bo jest sensownie podparte i słuszne, zważywszy, że gdy nie mamy faktów na talerzu, to nie zaszkodzi stać się Sherlockiem na moment i podedukować Super śmiech Mogłoby być jeszcze więcej o wydarzeniach post-war, ale w zasadzie tematem była wojna, a nie jej efekty.

Komentarze: podziwiam wnikliwe badanie i szczegółowość, jaką udało Ci się stworzyć. Czytałam z zapartym tchem, niewiele mówiąc, bo gdzie mędrcy radzą, maluczcy powinni zachować milczenie.

Krytyka: pozostawiam ją innym. Czepiać to się każdy potrafi, a ja z radością przetwarzałam tę przystępną wersję zdarzeń i bez wątpienia uczynię to ponownie, co pozwoli mi na lepszą ocenę i sensowniejszy komentarz Elfik