Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Nie powiem: nie płaczcie, bo nie wszystkie łzy są złe." Gandalf, Władca Pierścieni

pokaż tylko ten wpis  Temat: Wznowienie "Syna Gondoru"- informacje i zamówienia 
Autor Wiadomość
Kasiopea
Weteran Bitwy Pięciu Armii

WpisWysłany: 20-09-2012 11:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem

Tallis - tak, wersja z epilogiem a bez dodatków jest starą wersją, sprzed poprawek i dlatego proszę o nie rozpowszechnianie jej. Na potrzeby wznowienia opowieść została porządnie przetrzepana, żeby wyłapać jak najwięcej błędów (a było sporo), przy okazji zmieniłam parę rzeczy (drobiazgów, ale dla mnie ważnych) - w związku z czym chyba oczywistym jest, że chciałabym, żeby krążyła po necie wersja pełna, poprawiona i oszlifowana. Np bez Homera w miejsce Eomera i bez Ireny w miejsce Iseny. Pserwa

Do Chomika pisałam kilkakrotnie z prośbą o zdjęcie treści umieszczonych bez mojej wiedzy i zgody, ale to jak walka z wiatrakami - jeden użytkownik zdejmuje, drugi wiesza i nikt nie szanuje woli i własności autora.
Prawda jest taka, że jak ktoś ma gdzieś moje zdanie i chce SG w wersji elektronicznej to może sobie zdobyć na własną rękę, wystarczy użyć google. Jeśli zaś chce przeczytać wersję oficjalną to będzie ją miał w archiwum fanfików - w Bibliotece Minas Tirith (ale nie w pdf-ie, bo nie ma tam możliwości, by ładować w takim formacie)