Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Człowiek wiernego serca nieraz miewa krnąbrny język." Theoden, Władca Pierścieni

Temat: Zróbmy sobie grę opartą na świecie Tolkiena (Strona 2 z 4)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wIKTORN
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 6

Wysłany: 01-09-2002 20:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Widzę, że trochę nieopatrznie mnie zrozumieliście Uśmiech (a może ja niezbyt dokładnie się wyraziłem? Z przymrużeniem oka). Słowo "system" jest trochę nie na miejscu. Na razie nie mówiłem jak to rodzi się w bólach, w mojej głowie, ale (wobec usilnych próśb Z przymrużeniem oka muszę uchylić rąbek tajemnicy Uśmiech
Chciałbym by była to (gra- chociaż, jak później przeczytacie Z przymrużeniem oka, to słowo niezbyt oddaje sens projektu) strona internetowa. Osadzona w jakimś konkretnym miejscu Śródziemia (całego sam nie stworzę Z przymrużeniem oka), lub też bliżej nieokreślone Państwo (lub Miasto), z lasami pełnymi (to zależy od okresu historycznego Z przymrużeniem oka) Elfów, kopalniami eksplorowanymi przez Krasnoludy, miastami Ludzi. Czasem napadane przez jakiegoś smoka, lub też grupę orków Z przymrużeniem oka
Generalnie zaś chodzi o to, by każdą postacią kierował żywy (choć trochę Z przymrużeniem oka) gracz. Tak, by każdy kowal, złodziej, ork (no, może wódz orków Z przymrużeniem oka), rycerz, mag, troll, itd... żył własnym życiem. Nie byłaby to "gra" nastawiona tak strasznie na przygody, ale raczej na kontakt, interakcję z magicznym światem Tolkiena. (oczywiście dałoby się gdzieś dopchać zdobywanie doświadczenia, i inne bajerki Rpg- ale to oczywiście, przy dobrym programiście... ja siebie nawet programistą zwać nie mogę Smutek). No więc, co wy na to? Z przymrużeniem oka

Khamal
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 02-09-2002 05:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

no to robi my podobne forum tylko przed tem trzeba by było zmienić typ rejestracji podajesz rase klase zawód umiejątności itp. itd. na razie tak mi to wygląda albo jush wogóle bzikuje prze nowym rokiem szkolnym Uśmiech

wIKTORN
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 02-09-2002 06:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

żeby robić taką rejestrację (miałem oczywiście w planach Z przymrużeniem oka zdobywanie doświadczenie, poziomów, itd. ale do tego potrzebne są skrypty, do skryptów porogramista Smutek) znajdzie się jakiś? Z przymrużeniem oka

wIKTORN
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 02-09-2002 06:56    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

i oczywiście, ciekawe pomysły mile widziane (prawie tak jak ręce rwące się do klawiatury Z przymrużeniem oka)

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 02-09-2002 16:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ja jestem programistą (między innymi) ale do tego o czym marzycie Śmiech bo to są tylko marzenia i nic więcej to potrzeba by było więcej ludzi.

Co najmniej 3 jeszcze, wy nawet sobie nie wyobrażacie ile programowania do tego potrzeba a później testów, testów, znow programowanie, mission impossible, mi już się odechciewa Uśmiech od samego gadania Pserwa

Za dużo pracy za mały efekt, no chyba żeby dorwać tak z 10 ludzi to wtedy luzik.

A kto zapłaci za serwer? Super śmiech

Khamal
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 9

Wysłany: 02-09-2002 18:49    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Goku co do serwera to może i elfy by się zgodził, a programowanie ja też moge ale czas jestem teraz w 1 LO i trzeba się przyłożyć ostro do nauki Smutek

wIKTORN
Mieszkaniec Shire

Wysłany: 02-09-2002 21:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

przynajmniej ktoś chce rozruszać sprawę Z przymrużeniem oka ale na razie zajmijmy się tylko planami (początek roku, trzeba udawać przez pare tygodni, że się zmądrzało po wakacjach Z przymrużeniem oka). I tak to będzie już dużo Uśmiech)

Drizz
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 29-09-2002 08:45    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja takze odczuwam brak takiej gry ale zamiast jakiegos forum czy cos moze by sprobowac zrobic jakiegos MUDa w swiecie tolkiena.Wbrew niektorym opiniom MUD jest swietna zabawa a i nietrzeba miec dobrego kompa ani super lacza zeby sie radowac gra.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Temat: Zróbmy sobie grę opartą na świecie Tolkiena (Strona 2 z 4)

Skocz do: