Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Frodo szedł oddychając głęboko, a dokoła żywe liście i kwiaty poruszały się pod tchnieniem tego samego wiatru, który jemu chłodził twarz; czuł, ze jest w kraju, gdzie czas nie istnieje, gdzie nic nie przemija, nic się nie zmienia, nic nie ginie w niepamięci. Wygnaniec z Shire`u odejdzie stąd i znowu znajdzie sie na zwykłym świecie, a jednak zawsze odtąd będzie stąpał po tej trawie, wśród kwiatów elanoru i nifredilu, w pięknej krainie Lothlorien." , Władca Pierścieni

Temat: WarCraft III - Tolkienowska Kampania (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vainamoinen
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 456

Wysłany: 30-07-2002 19:34    Temat wpisu: WarCraft III - Tolkienowska Kampania Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pozwolę sobie przedstawić mój POMYSŁ.
Otóż: proponuję zrobić kampanię do gry WARCRAFT III na podstawie dzieł TOLKIENA. Edytor WC3 jest na tyle wszechstronny, że da się zrobić... nawet z muzyką Blind Guardian, własnymi postaciami i cut-scenkami. Idźmy dalej... gdyby ktoś potrafił, można zrobić nawet tolkienowskiego moda (ja jeszcze wiedzy takowej nie posiadam Uśmiech ) Oceńcie mój pomysł. Klimat Warcrafta jest bliski Śródziemiu...
Zainteresowanych proszę o kontakt.

Ostatnio zmieniony przez Vainamoinen dnia 13-04-2003 16:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 30-07-2002 20:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym może się na coś zdał... jak się wiecej loodzi zgłosi to pish tesh się chętnie przyłączem.... aha z tego co wiem to podobno engine Dungeon Sigie też jest BARDZO podatny na przeroobki (jakby coś nie wyszło z WIII)...

acha Vainamoinen napisz coś więcej co by można zrobić ??? na co się przydać (qrde nie wiemk jak powiedzieć.... ) oooo mam do czego ci ludzi potrzeba i z jakimi kfalifikacjami...

p.s. co do stronki to pozwoliłbyś mi gotowe prace na mojej powiesić Język , wkrótce bedzie przebudowa na php&mysql (taka mała reklama)...

Vainamoinen

Wysłany: 31-07-2002 08:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Już wyjaśniam dokładniej
Osoba, która chce pomóc powinna posiadać:
<li>grę WarCraft III wraz z dołączonym edytorem (i umiejętność jego obsługi Oczko )
<li>oczywiście znajomość dzieł Tolkiena
<li>jakieś mapy do książek

Do czego mi potrzeba ludzi? Hmm... Do robienia plansz. Głównie. Może ktoś jeszcze umie robić cut-scenki (wiem, że się da, ale mi coś nie wychodzi Uśmiech ).
Powrót do góry

Drops
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 184

Wysłany: 31-07-2002 09:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

pozyje,y zobaczymy. Miałem qpić WIII dopiero za dwa tygodznie (finasowo se nie radze) alo postaram sie szybciej, jakby co to bede pisał na twojego mejla...

Vainamoinen

Wysłany: 01-08-2002 12:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zgłosiły się dwie osoby. Czekam na więcej. Chociaż i tak z tego coś wyjdzie Uśmiech
Powrót do góry

Vainamoinen

Wysłany: 01-08-2002 15:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Finrod napisał(a):

jakby byla kampania np. sauron w eregionie, potem kolega gil-galad z kolegą elendilem etc...

Ja bym był za kampanią Saurona, gdzie głównym bohaterem jest nasz idol, ale nie pojawia się ani na moment. Herosami byliby Nazgule, wilkołaki itp itd Zaczynamy od Angbandu, a kończymy Wojną o Pierścień. Pracy dużo, ale czego się nie robi dla rozrywki Uśmiech

Finrod napisał(a):

jeżeli blizzardowcy wypichcili tak dobry edytor jak rozglaszaja, to mamy możliwość odtworzyć naprawde sporo

Stworzyli! Osobiście robiłem już próbne scenariusze z pisanymi dialogami i tolkienowskimi jednostkami. Co do dialogów, można zrobić nawet mówione, wziąć ze słuchowiska... Gandalf mówiący głosem Tolkiena? Da się zrobić...
Powrót do góry

Vainamoinen

Wysłany: 06-08-2002 10:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Za kilka dni ruszy stronka www.biblioteka-tolkienowska.prv.pl i tam znajdziecie wszystkie informacje.

Dropsa proszę o kontakt, jako że
Cytat:
Ja bym może się na coś zdał... jak się wiecej loodzi zgłosi to pish tesh się chętnie przyłączem....
Uśmiech I to tyle na razie w tej sprawie.
Powrót do góry

Andre
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 48

Wysłany: 13-10-2002 23:30    Temat wpisu: Zgłaszam się... Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Uwielbiam WC III i Śródziemie. Ostatnio myślałem nad połączeniem tych pasji. Jestem gotów robić mapy: powierzchnie, rozmieszczanie obiektów i jednostek. W zaawansowane opcje edytora jak kamery, dźwięk i własne elementy jeszcze się nie wgłębiłem. Mogę jednak zrobić muzykę np. w mp3! Komponuję utwory w nastrojach fantasy, raczej "dark".
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Karcianki tolkienowskie i inne gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: WarCraft III - Tolkienowska Kampania (Strona 1 z 2)

Skocz do: