Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Szczęśliwy ten, który z własnej woli znosi ból utraty, choć mógł wybrać inaczej. A nagrodą niech będą wspomnienia, nigdy nie wygasłe i nie więdnące..." Legolas, Władca Pierścieni

Temat: Urodziny Tolkiena w Bielawie 2003 (Strona 1 z 8)

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cirdan
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 25-11-2002 22:49    Temat wpisu: Urodziny Tolkiena w Bielawie 2003 Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jak wiadomo, 03.01.2003. Tolkien skończyłby 111 urodziny, co dla hobbita, jest wiekiem znamiennym. Z tej okazji Elek znów coś dla Nas szykuje.
Do Elka - co się planuje?
Do Forumowiczów - kto się zapowiada?

Ja się zapowiadam.

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 26-11-2002 10:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cirdan widzę polubił Bielawę Śmiech Śmiech
Co do programu może ktos z forumowiczów podrzuci jakiś pomysł
( dodatkowy ). Na pewno chcę zebrać 111 osób aby oddtańczyli taniec Hobbitów wokół ogniska. Bedziemy nagrywac dalsze piosenki ( może przy ognisku? Widziały gały co brały ) i ...... szczegółów trochę na www.tolkfolk.pl

Cirdan
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 110

Wysłany: 26-11-2002 12:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pewnie, że polubiłem. Super śmiech Jedyny szkopuł to to, że Bielawa jest tak daleko od Warszawy Spazmy
Dodatki - kupisz ten rzutnik i będzie można obejrzeć FOTRa (na 4 tygodnie przed TTT) Uśmiech na dużym ekranie, niemal jak w kinie.
Tylko trzeba będzie kneblować wszystkich przed wejściem. Dobrze, że największa gaduła nie przyjeżdża. Język

Pytanie - kiedy to będzie?
Bo urodziny są 03.01 w piątek, ale wątpię, żeby ktoś mógł przyjechać już na piątkowe popołudnie. Ja bym mógł, ale chętnie zobaczyłbym Preciousss, Elanor, ŚKF i innych.

Co do dodatkowych imprez - mogę prowadzić MERPa - jak się znajdą chętni.

Elek

Wysłany: 07-12-2002 13:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nooooo. Ale zrobię wszystkim niespodziankę Widziały gały co brały Widziały gały co brały Widziały gały co brały Mam fajny pomysł i chybqa uda się go zrealizować ale sza. Słuchajcie aby rocznica odbyła się w 100% potrzeba 111 osób do odtańczenia tańca hobbickiego wokół ogniska. Jeśli warunki pogodowe będą niezbyt mroźne fajnie by było gdyby tańczono na boso Jestem rozwalony Diabelski uśmiech Jeśli jednak czyjeś zdrowie może n tym ucierpieć zrezygnuję z bosego pomysłu Ratujcie bo go pobiję
Prosiłbym o wstępne deklaracje przyjazdu. Chyba, że pomogą...........harcerze Elfik

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 07-12-2002 15:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elek napisał(a):
Nooooo. Ale zrobię wszystkim niespodziankę Widziały gały co brały Widziały gały co brały Widziały gały co brały Mam fajny pomysł i chybqa uda się go zrealizować ale sza. Słuchajcie aby rocznica odbyła się w 100% potrzeba 111 osób do odtańczenia tańca hobbickiego wokół ogniska.

tylko skad wziac taka fure luda ? Z cavernowego film.tolkien
mogloby z 10 osob, ale trzeba chyba z pół Foruma ściagnac i do tego jeszcze z pół Bractwa BagEnd. Co do bractwa i cavernu to zaraz im podrzuce pomysl.
poz
tal
p.s. powiedz Jackowi żeby do mnie zadzwonił, najlepiej jutro po południu.
Mam wielkie sprzatanie po remoncie i mi wszystkie numery telefonow pogineły, sorki.

Avari

Wpisy: 566

Wysłany: 07-12-2002 21:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elek napisał(a):
Co do programu może ktos z forumowiczów podrzuci jakiś pomysł ( dodatkowy ).

Mam dwie propozycje:
1. konkurs recytatorski wierszy JRR Tolkiena rozstrzygany w kilku wersjach językowych. W zależności od kompetencji jury można by zrobić następujące kategorie: 1. po polsku, 2. po angielsku, 3. po elficku

2. konkurs na fajkę wykonaną własnoręcznie. Wiemy, że Mistrz palił fajkę i hobbici też. Więc wybierzmy Fajkę Śródziemia. Uczestnicy konkursu przywiozą je ze sobą, powinny być robione ręcznie, materiał dowolny, może działać lub nie ( w zależności co ustali komisja ) Uśmiech

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Elek

Wysłany: 08-12-2002 12:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pomysł Avari????? Jestem za. Tylko kto sie zgłosi? Robić "komercyjną" reklamę? Co w nagrodę?

Avari

Wpisy: 566

Wysłany: 08-12-2002 19:06    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Uśmiech
Konkursy można by ogłosić na stronach stowarzyszonych w forum i ewentualnie na paru innych.
A co do nagród hmmmm... napewno piękny dyplom - to podstawa, a poza tym, może np. soundtrack TTT w wersji limitowanej.

~~~Eldalairië~~~
~~~Aiglos - almanach tolkienowski~~~
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Temat: Urodziny Tolkiena w Bielawie 2003 (Strona 1 z 8)

Skocz do: