Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

Temat: Termin TOLK FOLK (Strona 1 z 3)

Idź do strony 1, 2, 3  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaki termin TOLK FOLK
przełomi czerwca i lipca
18%
 18%  [ 8 ]
między 5, a 15 lipcem
60%
 60%  [ 26 ]
miedzy 15, a 30 lipcem
11%
 11%  [ 5 ]
przełom lipca i sierpnia
9%
 9%  [ 4 ]
Oddano głosów : 43

Autor Wiadomość
Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 06-08-2003 15:40    Temat wpisu: Termin TOLK FOLK Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ponieważ wiele osób już wspominało, że termin TF jest nie dla wszystkich odpowiedni składam propozycję rozpisania ankiety na ten temat. Jaki termin TF byłby odpowiedni. Chodzi oczywiście o termin wakacyjny.

Haletha
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 242

Wysłany: 06-08-2003 16:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ekhem, no więc jako wciąż studentka (pomimo licznych przeszkód głową w mur w postaci profesorów złościć się, pokazywać kły i innych takich Szeloba Jestem rozwalony ) najbardziej byłabym szczęśliwa gdyby kolejny i następne Tolk Folki odbywały się nie wcześniej niż 1 lipca. Zaznaczyłam w ankiecie kropkę przy "między 5 a 15 lipca", ale każdy termin po tym też mi odpowiada, jako, że uważając Tolk Folk za mój wakacyjny priorytet już na wieki, jestem skłonna podporządkować mu moje pozostałe plany wakacyjne. Chodzi mi tylko o to, bym nie musiała już nigdy więcej wystrzelać z uczelni po ostatnim (całe szczęście) wpisie Notka do indeksu i pędzić z wiatrem we włosach boje się i obłędem w oku Widziały gały co brały , by zdążyć Pobudka,czas leci! do domu po plecak i potem jeszcze raz, by zdążyć na pociąg Pobudka,czas leci! , jak to ostatnio miało miejsce widzę gwiazdy ...
Student też Edain, miejcie litość Proooszę prooooooszę chwała wam, chylę czoła, dzięki Co złego to nie ja ;D
Powrót do góry

Elanor

Wpisy: 365

Wysłany: 06-08-2003 18:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Zaznaczyłam podbnie jak Haletha i z podobnego powodu. W zasadzie również odpowiadają mi inne terminy wakacyjne, chociaż osobiście wolę pierwszą połowę miesiąca, bo tak się trafia, że wyjeżdżam zwykle w drugiej. No i może wreszcie się w przyszłym roku wybiorę...

Dis
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 214

Wysłany: 03-09-2003 16:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Właściwie większość terminów wakacyjnych poza dotychczasowym (sesja). Głosowałam na lipiec (w sierpniu planuje się często dłuższe wyjazdy), ale w końcu to obojętne. Koniec czerwca nie był za dobry z powodu sesji (studia skończyłam dawno, ale z uczelnią się nie rozstałam, podobnie jak jeszcze kilku innych forumowiczów Z przymrużeniem oka)

Ithil
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 60

Wysłany: 03-09-2003 20:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja bym optowała za lipcem ,bo rok szkolny się skończy w tym roku później,a poza tym akurat mnie i moich rówieśników czeka jeszcze okres składania podań do liceum Pserwa więc za wcześnie nie byłoby dobrze.
Nie będę jeszcze głosować w ankiecie,ale jeśli już to zrobię to zagłosuję napewno na nie wcześniej niż 5 lipca.

On mówi,że jest barankiem-
Lecz wiemy ,że to jest NOCHAL!
Powrót do góry

Misiek_h

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 03-09-2003 21:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No wiecie - maturka, egzaminy na studia, potem trza oblać że się zdało (ew. z rozpaczy że się nie zdało Z przymrużeniem oka ), dojść do siebie i dopiero można jechać - tak więc byłbym za 15-30 lipca. W innych terminach się na pewno nie mogę zjawić (a i co do tego, to się postaram ale nie na 100%).

Vilva
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 191

Wysłany: 11-09-2003 07:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak jak było do tej pory od paru lat, jest dobrze, szczególnie dla niektórych co np. mają tak jak ja (choć jeszce nie dołączyłam do Liftingowców...). Otóż pod koniec czerwca moje dziecko kończy rok szkolny, upycham ją (?!...) do którejś babci, pakuję plecak i farby, jadę w górki popatrzeć na las i odpocząć po tym wszystkim... To piękne...

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 11-09-2003 09:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Krótko Elku, bo się powtarzam Uśmiech .
Przez wzgląd na terminy egzaminów na studiach, które zwykle przypadają na weekendy czerwca az do jego końca (czyt.28, 29, czasem 30 -), głosowałam na 5-15 lipca Uśmiech

Uff, i mam nadzieję, że ta data zostanie przegłosowana Ratujcie bo go pobiję bo to cholerny stres Nic nowego kiedy egzamin ma się na pół godziny przed odjazdem pociągu do Bielawy wszystko mi się pomieszało , czytasz enty raz te same notatki, które za chwilę zapominasz Widziały gały co brały boje się , z jednoczesnym bronieniem łokciami miejsca w kolejce Wałkiem go! , a egzaminator się spóźnia ... Pobudka,czas leci! terefere Szok Nie chcę tego przeżywać co roku... Nie Nie

A najgorzej jest kiedy termin przypada na drugi dzień TF i Spazmy niestety nakrecone przez pół roku rozmów na forum wakacje Płacz rozpływają się papa wszystkim

Dołączam się do prośby Halci Proooszę prooooooszę Elf-student też chce się bawić brawo Język Piwko

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Temat: Termin TOLK FOLK (Strona 1 z 3)

Skocz do: