Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 2 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariena
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 141

Wysłany: 17-01-2003 20:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Co do Srebrnej Gory to uwazam, ze odwiedzenie tego miejsca to swietny pomysl. Mozna by tam stoczyc pare bitew z silami zla(zmeczenie itd) Super śmiech Poza tym z tego co wiem sa tam konie Love Love Love Cois mi sie wydaje ze zaczynam wpadac w mala fobie. Mam nadzieje Elku ze cos z tego wyjdzie-pozytywnego oczywiscie. Juz nie moge sie doczekac Tolk-Folku, a tak przy okazji do wielkie dzieki dla Elka za wszystko co robi i dla ludzi ktorzy mu pomagaja chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki
Powrót do góry

nairael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 217

Wysłany: 19-01-2003 22:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja tez mam kilka pytan. Po pierwsze czy faktycznie trzeba sie wczesniej zglaszac, bo ja do ostatniej chwili nie bede wiedziala czy zmoge przyjechac. Poza tym jaki jest najwygodniejszy dojazd z Krakowa (pociagiem do Katowic a potem autobusem?). wydaje mnie sie ze gdzies o tym czytalam (chyba Nifrodel gdzies pisala), ale teraz nie pamietam gdzie...I jeszcze dolaczam sie do prosb Firiel o podania przynajmniej w przyblizeniu "kwoty noclegowej". I jeszcze pytanie czy nie ma chetnych do biwaka namiotowego? Elfik Zamiast schronisk i tych wszystkich ochydnych czterosciannych budowli (no moze nie ochydnych, ale skoro Srodziemie Sowie tto wypada odrzucic cywilizacje Złośliwy uśmiech ).

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 20-01-2003 18:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie bierzcie za dużych namiotów. Bo będą górskie wędrówki. Uśmiech

Elek

Wysłany: 21-01-2003 16:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wstępnie sprawa wygląda tak: Przyjeżdżac będzie można już w piątek wieczorem ( 27.06 ), kto nie dojedzie może to zrobić w sobotę rano
( 28.06 ). Od godz. 12.00 lub 14.00, w zalezności od ofert programowych,
trwa impreza do późnego wieczora. W niedzielę rano ( 29.06 ) przemarsz górami do Bielawy i zakończenie TF w Bielawie ( III Bieg Hobbicki lub koncert ). Noclegi będą na forcie lub w schronisku. W Srebrnej będę w czwartek lub piatek to wrzucę fotki z tych miejsc i podam ew. ceny. Wstępnie jest noclegów na ok 150 osób.

Ariena
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 141

Wysłany: 26-01-2003 12:40    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elku a co do tych co chcieliby przyjecha w piatek to coz noclegami. Beda w Lesnym Dworku? i w jaki sposob mozna zarezerwowac noicleg?
Powrót do góry

Elek

Wysłany: 27-01-2003 13:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ariena, a kto napisał, że będziemy w Leśnym Dworku? Chyba nie śledzisz dobrze tego tematu. Impreza odbędzie się na forcie w Srebrnej Górze i w Bielawie na rozstajach Śmiech Dobra trochę szcegółów: 27 można już przyjeżdżać na fort lub do schroniska. Ceny w schronisku 15 zł ( jak dla NAS Jestem za ) za noc. Na forcie będa tylko materace i ew. namioty tutaj cena jeszcze nie jest znana do końca ale będzie w granicach 10-15 zł za dwie noce!!!!! To samo w przypadku postawienia własnego namiotu. Być może to będzie jedyne wpisowe, o którym pisałem. Ponieważ teren jest częściowo zamknięty uczestniczyć będzie mogło w imprezie do 300 osób.
W sobotę, bajwazniejsza część imprezy. Turniej łuczniczy o czarną strzałę Barda, koncerty ( jeszcze nie wiem kto, wszystko uzależnione od finansów) występy, prezentacje ( liczę trochę na pomoc Toma ). Będzie miejsce na karcianki i na RPG. Nie wiem czy Squall dotrzyma słowa
i przygotuje wreszcie LARPA. Wspólne ognisko i zabawa do późnego wieczora. Tallis będzie miejsce na wykład o Scyldingach i Beowulfie.
W niedzielę rano ( 9.00 ) wymarsz do Bielawy ( 4 godz. przez góry ).
W Bielawie III Bieg Hobbicki jak da radę to jakiś koncert lub prezentacja
i niestety zakończenie imprezy. To wstępny plan. Propozycje i pytania ogólno imprezowe mile widziane. osobiste bardziej na majelka.

Elek

Wysłany: 27-01-2003 18:51    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Aha ! Zapomniałem napisać, że plener malarski sie też szykuje. Jest duż szansa, że rysujący i malujacy i rzeźbiący bedą mogli przyjechać już w poniedziałek i działać. Nocleg fundują organizatorzy. Być może i jedzonko też sie znajdzie. Tak więc artyści Pobudka,czas leci! i do dzieł Elfik

Elek

Wysłany: 28-01-2003 09:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Chodzi o to aby rysownicy malarze i rzeźbiarze mieli czas przed TF na wykonanie prac. Zjazd zaczyna się w piątek, a w poniedziałek będą mogli
przyjeżdżać Ci co zdecydują sie na "pracę" artystyczną. Jest to oczywiście uwarunkowane pewnymi normami ale zainteresowanym będę przesyłał regulamin pleneru i karty zgłoszeń.
Co do pianina to może się coś da załatwić Uśmiech

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następna

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 2 z 22)

Skocz do: