Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 21 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1149

Wysłany: 09-07-2003 02:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wróciłem do swojej noldorskiej twierdzy Z przymrużeniem oka we wtorek rano ale jeszcze teraz w uszach mi brzmią melodie zespołu Trzeźwych Hobbitów (w tym jedna Mona-Hobbitka Uśmiech)

Zabawa była ŚWIETNA!!!

Wyruszyliśmy z Nifrodel pociągami w sobotę popołudniu a te wiozły nas pomiędzy betonowymi dżunglami, lasami i górami (w tej właśnie kolejności Elfik ) aż wypluły Z przymrużeniem oka ze swych gorących i wypełnionych kurzem trzewi w grodzie Ząbkowicami Śląskimi zwanym wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Już na wstępie pan taksówkarz zagajony o lokalizację PKS próbował nas zmylić powtarzanym kilkakrotnie tekstem że "o tej porze na pewno już żadnego PKSu do Srebrnej Góry nie będzie..." Zaopatrzeni jednak w spis kursów PKSów zamieszczony na forum przez Belega (dzięki Mistrzu Łuku Uśmiech) tylko wzgardliwie Z przymrużeniem oka wydęliśmy wargi i ze znaczącym "phi" Jestem rozwalony Elfik udaliśmy się za róg budynku PKP, gdzie mimo wszystko skierował nas (widząć naszą determinację Elfik ) taksówkarz i gdzie mieścił się PKS.

Stacja jak to stacja, życie na niej powolnie płynie Elfik , swoim niezakłóconym torem (nie licząc faceta który z krzykiem gonił autobus ale to normalka Uśmiech), do odjazdu była jeszcze godzina, gdzieś w połowie oczekiwania przychodziły nam nawet szalone (jak się później okazało) myśli by pójść na piechotę ale dzięki Eru nie podjęliśmy się tego wyzwania (bo wtedy to chyba doszlibyśmy na Tolk Folk ale VI wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Z przymrużeniem oka)

Autobus trzęsie (jak to w górach), droga wąska (jak to w górach Elfik ), piejo kury piejo (jak to w górach Śmiech ) i tylko bacy jeszcze brak Z przymrużeniem oka Elfik takie myśli przychodziły mi do głowy kiedy obserwowałem przybliżające się za oknem góry. Zresztą co tam baca jak jest Elek, no nie? wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jedzie autobus jedzie, skrzynia biegów daje z siebie wszystko (łącznie z kakofonią dźwięków Elfik ) kąt nachylenia drogi rośnie i nagle... JESTEŚMY!!! Elfik Język

Na powitaniu nie było orkiestry górniczej jak obiecał Z przymrużeniem oka Z przymrużeniem oka braku ale była Avari Uśmiech w pięknym niebieskim płaszczu ze srebrnymi haftami. W trójkę pojechaliśmy samochodem do połowy góry a następnie udaliśmy się piechotą do fortu. Widoki były piękne i ani się obejrzeliśmy a już mijając ślady Bromby Z przymrużeniem oka wyszliśmy zza zakrętu i naszym oczom ukazał się fort z masywną drewnianą bramą Uśmiech Gdy wkroczyliśmy przez drzwi w bramie, powitał nas zgiełk i zabawa w najlepsze Uśmiech Już pierwszy rzut oka Oko utwierdził mnie w przekonaniu że oto przybyliśmy do twierdzy zamieszkanej przez radosne ludy Śródziemia Uśmiech Gdy tylko Elek dojrzał elfkę w wspaniałym zielonym płaszczu to fort rozbrzmiał graniem rogu Z przymrużeniem oka i okrzykiem "Patrzcie, jest Nifrodel, tak wygląda Nifrodel!!!" Elfik a ludziska, nazgule Z przymrużeniem oka, hobbici i elfy zaczęły się zbierać zewsząd wokół by się przywitać z zieloną elfką Uśmiech Nagle usłyszałem "elfy!! są elfy!! elfy przyjechały!!!! Zdziwienie Szok !!! Jestem rozwalony wieeeeeeeeeelgachny uśmiech W pośpiechu szykowałem się Z przymrużeniem oka na przyjęcie razów dźgających ze wszystkich stron sztyletów Z przymrużeniem oka Jestem rozwalony i zbiorowy lynch Z przymrużeniem oka Z przymrużeniem oka wieeeeeeeeeelgachny uśmiech wieeeeeeeeeelgachny uśmiech ale zostałem zamiast tego potraktowany zaciekawionymi spojrzeniami, uśmiechami od ucha do ucha i półgłośnym szemraniem Z przymrużeniem oka Elfik z którego przebijało do mnie tylko słowo "elfy!!" Elfik

No cóż, powiedzenie "elfy jakie są każdy widzi" Elfik stało się dla Tolkfolkowców szarą codziennością Elfik Nimb tajemniczości spadł Elfik i teraz już każdy mógł mnie poprosić do tańca Jestem rozwalony Elfik Elfik Gdy tylko przywitaliśmy się z forumowiczami (muszę wam powiedzieć, że nie tak sobie was wyobrażałem Skrzywienie Z przymrużeniem oka na żywo Z przymrużeniem oka jesteście jeszcze 100 razy lepsi Uśmiech) zrzuciliśmy worki podróżne i rozejrzeliśmy się po forcie Uśmiech Z taką załogą żaden ork nie miał prawa się prześliznąć do środka (zresztą jak słyszałem te forty niegdy nie zostały zdobyte Uśmiech)

Pogadałem z Elkiem, którego wszędzie było pełno i jak Elrond sprawował nad wszystkimi piecze Uśmiech (ELEK JESTEŚ WIELKI!! Jestem za Oklaski z otwartymi ramionami, i`m all your`s ) zaczepiłem jakąś krasnoludkę w złotej zbroi, która przy stole tworzyła z ciasta z solą figurki i okazało się że to Dis Uśmiech Przy okazji to nie wiem kto ulepił Gandalfa oraz hobbita (Sama?) ale zrobił to po prostu świetnie Jestem za Jestem za Jestem za Zdążyłem się dowiedzieć, że spóźniliśmy się na elminacje łucznicze Smutek , ominął nas też oczywiście konkurs zagadek tolkienowskich Smutek ale Avari dała nam je na kartce i wspólnie z Nifrodel zaczęliśmy zgadywać. Przyłączyła się do nas też nameless Uśmiech Udało mi się odgadnąć kilka zagadek jeszcze przed doczytaniem ich do końca a tak podobno nie wolno Ble Ble ;D więc Nif utrzymuje że nasza rywalizacja Z przymrużeniem oka zakończyła się remisem Ble Ble ;D ale powiedzcie sami? Z przymrużeniem oka Elfik (albo nie mówcie Z przymrużeniem oka, bo i tak będę musiał to odwołać żeby nie dostać wiosłem po głowie Z przymrużeniem oka Jestem rozwalony - widziałem to w zwierciadle galadrieli Z przymrużeniem oka)

W międzyczasie odbywała się nauka tańców celtyckich Elfik Bardzo mi się podobało Elfik Fajny był pierwszy taniec zbiorowy Jestem rozwalony (te nawoływania "do środka, do środka!" Jestem rozwalony Elfik ) i następny w parach też był świetny Jestem za Niestety do trzeciego (trójkami) nie przystąpiełem bo Nif i Avari kategorycznie Z przymrużeniem oka odmówiły uczestnictwa ze względu na zadyszkę Ble Ble ;D jaka nimi zawładnęła Uśmiech (co jak co ale kurzu to się elf przy tych celtyckich tańcach naje za cały rok Elfik )

Po tańcach rozpoczął się finałowy turniej łuczniczy. Z naszego forum elminacje przeszedł Beleg Jestem za i mONA Jestem za Z tego mONA z ogromnym poświęceniem Uśmiech (kto widział jej ramiona obite od cięciwy ten wie o czym mówię Uśmiech) Gdy nasi Uśmiech podchodzili do strzału, widownia znacznie się ożywiała i wszyscy forumowicze zgodnie kibicowali. Strzały bzyczały, biedne ręce mONY molestowały Z przymrużeniem oka cięciwy, Beleg jak skała szył raz za razem, inni łucznicy też nie próżnowali (tarcza przedstawiała pięknie narysowanego smauga a odległość na oko wynosiła jakieś 25m i trzeba było trafić w czarny punkt pod lewą piersią 10cm średnicy chyba Uśmiech) ale smok trzymał się nieźle i rosło niebezpieczeństwo że w końcu nas spali Z przymrużeniem oka Przybliżono linię z której strzelano o jakieś 1,5m a niedługo po tym łucznik z regimentu szkockiego trafił Smauga w czułe miejsce, chwile potem Beleg strzelając w swojej turze również wbił strzałę tuż na skraju i Sir William zgodził się by najlepszego łucznika wyłoniła dogrywka. Każdy z nich miał wystrzelić jedną strzałę, ten który trafi bliżej zostanie zwyciezcą. Łucznicy oddali strzały lecz różnica między nimi była tak mała, że Elek musiał ją mierzyć linijką, bliżej strzelił Beleg Jestem za UWAGA, UWAGA !!! chwała wam, chylę czoła, dzięki Piwko i on też odebrał dzień później wspaniałą nagrodę w postaci ręcznie zrobionej z brązu przez jakiegoś artystę ( Beleg może pochwalisz się Z przymrużeniem oka i zamieścisz zdjęcie nagrody? Uśmiech) małej rzeźby, przedstawiającej łuskę smoka i przebijającą ją strzałę, WYPAS!! to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę Uwaga Wykrzyknik Ufundowana została przez burmistrza Bielawy Oklaski mONA była niezadowolona ze swoich wyników łuczniczych Uśmiech ale obiecywała zemstę Z przymrużeniem oka w przyszłym roku Uśmiech

Ledwo odwleczono cielsko Smauga Uśmiech i chwilkę odpoczęliśmy a już rozpoczęto nawoływania do konkursu strojów. Najlepszy kostium wg publiczności miał Jok (przebrany za nazgula - kolczuga własnej roboty - super Jestem za ) i dla niego też najgłośniej widownia krzyczała (wygrywał ten kto zebrał najwięcej decybeli Uśmiech) ale inni też zaprezentowali się świetnie. Adan z brodą, przedstawiający się wierszem jako Tom Bombdil wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Elfik Bożena 2003 "której sobowtórem jest Arwena" Elfik Dis w złotej zbroi i nie chcąca zdradzić czy ma brodę Elfik oraz Nifrodel w pięknej zielonej sukni i lśniącym ciemnozielonym płaszczu.

Po konkursie strojów była dłuższa chwila przerwy wypełniona przygotowaniami do sztuki teatralnej Adiemusa "Nieszczęścia Saurona" Uśmiech Saurona ;D (oraz posiłkiem z umieszczonego w katakumbach baru Tort ). W pierwotnej wersji sztuka miała być grana przez aktorów, którzy recytowaliby tekst ale w finałowej wersji teksty oraz muzyka zostały nagrane wcześniej przez Elka, mONĘ i Jacka Wanszewicza. W czasie spektaklu były odtwarzane a aktorzy skupili się wyłącznie na "grze ciałem" Uśmiech

Wyszło to bardzo dobrze Jestem za To był świetny pomysł z nagraniem
wcześniej ścieżki dźwiękowej bo inaczej trzeba by było dać każdemu mikrofon, okablować połowę fortu a efekt i tak byłby pewnie kiepski charakteryzując się słabą słyszalnością. W czasie spektaklu kierowano reflektory na osoby które odgrywały akurat dany fragment, osoby/sceny te rozrzucone były po całym obszarze fortu. Sauron czyli Nifrodel Elfik przebrana w pomalowaną na czerowono-czarno drewnianą maskę i pelerynę w tych samych odcieniach ruszająca dodatkowo płótnem z namalowanym czerwonym okiem stała na samej górze fortu a wraz z nią mONA która rzęsiście wylewała łzy w imieniu Saurona Uśmiech Saurona ;D za pomocą konewki z wodą Elfik na znajdujące się 10m niżej namioty Jestem rozwalony Z przymrużeniem oka Po lewej stronie fortu była grupa z Frodem (Bożena 2003) i Samem (Jok). Orkowie i 3 metrowy Nazgul (Adan) oraz Gollum (braku) wpadli przez bramę fortu i odgrywali swoje partie na środku fortu.

Sztuka była super i nie da jej się dobrze opowiedzieć, trzeba to było zobaczyć Oko . Zaczęła się po 22 więc otaczająca ciemność dodawała jej aury tajemniczości rozrywanej światłem reflektorów (chociaż pan z obsługi czasami się mylił i trzeba go było prostować Z przymrużeniem oka w jakie miejsce ma świecić Uśmiech ) Na początku sztuki wszyscy wykrzyknęli "Pozdrowienia dla Ciapka!!!" Wykrzyknik więc jak cię Adiemus zaczął swędzić nos to byliśmy my Elfik W sztuce wszyscy grali wspaniale a braku62 podniósł rolę Golluma na zupełnie nowy poziom Jestem za Uśmiech (Peter Jackson powinien pluć sobie w brodę że wybrał kogoś innego do swego filmu Z przymrużeniem oka )

Było już dość późno (około północy) gdy po spacerze wśród małych stad (2 sztuki Elfik ale podobno inni widzieli więcej) czarodziejsko wirujących świetlików, dzięki uprzejmości Avari zabraliśmy się jej sunącą z dużą prędkością kołysząca delikatnie "elfią łodzią" Z przymrużeniem oka do Bielawy na zasłużony(? Elfik ) odpoczynek Uśmiech

W niedzielę, ze względu na naszą lokalizację nie mogliśmy niestety Smutek uczestniczyć od samego początku w marszu przez góry, ze Srebrnej Góry do Bielawy. Całe szczęście że "na kłopoty Elek" Elfik Jestem za który jak Gandalf zaczarowane fajerwerki, wyczarował nam ratowników górskich którzy o godz. 11:30 mieli nas podwieźć w góry tak by 2/3 drogi zejść z naszą tolkienowsko-folkową grupą Uśmiech Wielkie Dzięki Elek z otwartymi ramionami, i`m all your`s bo gdybym nie uczestniczył w tym przemarszu to byłbym niepocieszony Smutek Gdy dołączyliśmy do Wyprawy Jestem za Uśmiech część z tolkienistów wyglądała jakby nie przeszli kawałka gór tylko co najmniej przez pół Mordoru Z przymrużeniem oka Zziajane hobbity, padające z nóg nazgule Z przymrużeniem oka Elfik walało się to Z przymrużeniem oka to tu to tam Z przymrużeniem oka

Dołączyliśmy do podróżników z początku kolumny Adana, Avari oraz M.L.'a który dojechał w niedzielę rano i tworząc taką wesołą grupę wśród przyjemnych rozmów oraz śmiechów wędrowaliśmy w przód i przód Elfik Naprawdę wspaniale się szło, krajobrazy były przepiękne a przewodnik GOPRU (?) wśród rzadkich przystanków ciekawie opowiadał (historia o Krwawym Strumieniu Jestem rozwalony ) Ani się obejrzeliśmy a zawędrowaliśmy do Bielawy i miejsca zakończenia Smutek Spazmy Smutek V Tolk Folku. O 14 miał być bieg hobbicki ale nie widzieliśmy go ponieważ z Adanem, Avari, M.L'em i Nifrodel byliśmy na obiedzie (knajpa Zaczisze - tanie pyszne mniam mniam i bardzo miła obsługa Uśmiech). Przyjechaliśmy z powrotem w samą porę by po zajęciu miejsc obejrzeć oficjalne wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu zagadek tolkienowskich (organizowanych przez Avari Oklaski - w nagrodę wspaniały dzban z narysowanym przez Avari Smaugiem Jestem za to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę wypełniony złotem <trufle w złotych papierkach Elfik >) i turnieju łuczniczego (nagrodę dla Belega wręczał burmistrz Bielawy - fundator nagrody). Potem Elek rozdał słowa zwrotek do piosenek z "tolkienowska piosenka na wieczór przy ognisku" i zespół Trzeźwych Hobbitów rozpoczął swój występ UWAGA, UWAGA !!! UWAGA, UWAGA !!! UWAGA, UWAGA !!!, wspierany w refrenach przez resztę dziatwy. Głos mONY mnie rozwalił Jestem rozwalony , rockowe interpretacje wokalu Elka powaliły na kolana chwała wam, chylę czoła, dzięki a muzyka Jacka Wanszewicza doprawiła to wszystko najlepszym ze smaków Jestem za Uśmiech

Wykonanie piosenek przez egzotyczny hobbicki tercet Z przymrużeniem oka mONA+Elek+Jacek Wanszewicz było niesamowicie dobre Widziały gały co brały Jestem za Jestem za Jestem za Słuchałem piosenek z forum i nie mogłem uwierzyć swoim uszom jak świetnie i zaskakująco były wykonywane. Przeżyłem kolejny super pozytywny Tolk Folk Szok Jestem rozwalony Elfik Jestem za chwała wam, chylę czoła, dzięki Tak bardzo nie chciało się opuszczać tego miejsca ale zegar nieubłaganie zbliżał się ku godzinie 0 Skrzywienie i gdy wybiła 15:40 nadszedł czas pożegnania z V Tolkfolkiem Smutek Żałuję, że nie mogłem podziękować osobiście Elkowi (był w trakcie koncertu Uśmiech) i pożegnać się z wszystkimi osobami które poznałem na Tolk Folku. Wspaniale się z Wami bawiłem i cieszę się, że mogłem Was poznać osobiście Uśmiech

Wraz z M.L'em i Nifrodel ruszyliśmy w drogę powrotną, która przebiegła mile (gdy nas już nie było wręczono także nagrody za konkurs strojów i dzwoniono do Nifrodel jaką książkę chce Uśmiech) i bez większych przeszkód Uśmiech

Jaki był Tolk Folk V każdy Z przymrużeniem oka widział. WSPANIAŁY!!! Elek wykonał ogromną pracę dzięki której wszyscy wyśmienicie się bawiliśmy raz, dwa, raz, dwa, tempo! Dla całego "sztabu" ludzi którzy pomagali Elkowi też: chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki chwała wam, chylę czoła, dzięki victory Uśmiech Stworzyliście niesamowitą imprezę po której pozostają wspaniałe wspomnienia Uśmiech Dzięki też dla burmistrza Bielawy oraz wszystkich autochtonów Jestem rozwalony Elfik Jestem za którzy w przytłaczającej większości byli nastawieni do tolkfolkowców bardzo życzliwie Uśmiech

Szkoda, że nie mogliśmy być na konkursie zagadek i elminacjach do turnieju łuczniczego oraz że zmuszeni byliśmy opuścić śpiewanie piosenek. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się tego uniknąć Uśmiech (a śpiewanie piosenek może przesunie się na środek imprezy a nie na koniec Uśmiech)

TOLK FOLK V pozostanie niezapomniany i warto było jechać wiele godzin pociągiem aby się na nim bawić z innymi tolkienistami (i nie tylko Uśmiech)

Pozdrawiam wszystkich jego uczestników raz, dwa, raz, dwa, tempo! victory i mam nadzieję że spotkamy się na nim również za rok Uśmiech Jestem za

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 09-07-2003 23:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):
W sztuce wszyscy grali wspaniale a braku62 podniósł rolę Golluma na zupełnie nowy poziom(Peter Jackson powinien pluć sobie w brodę że wybrał kogoś innego do swego filmu )

Dzięki podbudowałeś mnie. Piosenkę ułożę Śmiech

elfy napisał(a):
podwieźć w góry tak by 2/3 drogi zejść z naszą tolkienowsko-folkową grupą

2/3 to za dużo Śmiech

Cytat:
O 14 miał być bieg hobbicki ale nie widzieliśmy go ponieważ z Adanem, Avari, M.L'em i Nifrodel byliśmy na obiedzie (knajpa Zaczisze - tanie pyszne mniam mniam i bardzo miła obsługa ).

Zjechaliście na dół i nie zabraliście mnie do bagażnika! Elfy musisz częściej przyjeżdżać, bo nawet jednej zwrotki nie znasz na pamięć. Było oczywiście kilka nowości jak „chłodzimy nogi w trawie” (już to umie)
elfy napisał(a):
W pierwotnej wersji sztuka miała być grana przez aktorów, którzy recytowaliby tekst ale w finałowej wersji teksty oraz muzyka zostały nagrane wcześniej przez Elka, mONĘ i Jacka Wanszewicza. W czasie spektaklu były odtwarzane a aktorzy skupili się wyłącznie na "grze ciałem”

teksty recytowane... w 2 dni... chyba pomyłka... grze ciałem (czyt. Skakanie)*
P.S. Nifrodel z zaskoczenia na zdjęciu 7 wspaniałych wygląda bardzo naturalnie. Widać, że z zaskoczenia. Śmiech
*przyp. Golluma, Smeagola, nie bo Golluma, nie Smeagola, nie...
Powrót do góry

Beleg
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 157

Wysłany: 10-07-2003 10:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

elfy napisał(a):
( Beleg może pochwalisz się Z przymrużeniem oka i zamieścisz zdjęcie nagrody? Uśmiech) małej rzeźby, przedstawiającej łuskę smoka i przebijającą ją strzałę, WYPAS!! to takie wspaniale że nie moge powstrzymac ślinienia na klawiaturę Uwaga Wykrzyknik

Elek już mnie dusi o Młotkiem go! Z przymrużeniem oka to zdjęcie, więc pędzej czy później takowe się pojawi. Jestem rozwalony
Na razie mam jednak problemy z aparatem fotograficznym. Fotografie wychodzą, ale są kiepskiej jakości. Skrzywienie

Aha i drobne sprostowanie. Pserwa
elfy napisał(a):
(tarcza przedstawiała pięknie narysowanego smauga a odległość na oko wynosiła jakieś 25m i trzeba było trafić w czarny punkt pod lewą piersią 10cm średnicy chyba Uśmiech)

Smok był śliczny (aż szkoda było go kłuć Język ) i jego łuska miała faktycznie 10 cm, ale dystans był nieco krótszy.
Smok przyczaił się jakieś 15 encich kroków od nas. Język Jestem rozwalony
Poza tym oślepiał nas swym płomieniem, Z przymrużeniem oka więc musieliśmy podejść jeszcze bliżej. Język

Trzeba cieszyć się lotem i podziwiać widoki.
Powrót do góry

Vilva
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 191

Wysłany: 12-07-2003 07:28    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Pozdrowienia!!!
DZIĘKI Elek i mONA za ten VTF. Dzięki wszystkim co się wybrali i tym, co dotarli.
Dzięki tym, co chciało im się przygotować przebrania (to był pierwszy tolkfolk na którym my - osoby z pleneru nie czuliśmy się jak jakieś manekiny wystawowe do oglądania Widziały gały co brały , bo wielu z was miało specjalne stroje). Dzięki Belegowi i Seregethelowi za podwiezienie naszych Bagoszów Z przymrużeniem oka do Bielawy.
Przepraszam tych, co ich nie zdążyliśmy pożegnać a szczególnie Dis oops, zawstydzenie .
Wspaniałe zdjęcia! Miło bedzie wspomnieć do następnego TF...
Ktoś ma już jakieś pomysły na przyszły rok?... Jakby co służę radą i pomocą w sprawach manualnych, Bregalad może potwierdzić.
Elku, marzą mi się kiedyś tańce przy Open Folku na żywo, choć to pewnie niemożliwe...

Dis
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 214

Wysłany: 14-07-2003 10:38    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja też dziękuję wszystkim. Też nie zdążyłam się pożegnać jak trzeba, a później po powrocie do Krakowa miałam dużo zaleglości i nie mogłam od razu napisać. Jutro znów wyjeżdżam, więc aby nie było póżno - przesylam zdjęcia.

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 19-07-2003 20:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ja muszę się nauczyć, a wiadomo, że nic tak nie pomaga zabrać się do roboty jak forum Śmiech

Na Tolk Folku się bawimy
Alkoholu nie pijemy
Ziela wcale nie palimy
I tak dobrze się czujemy

Pierwszej nocy-nocy zimnej
Spałem pod niebem gwiaździstym
Na początku nocy dziwnej,
Co porankiem była mglistym
Wesół i w humorze wstałem,
Więc (ja)zziębnięty kisiel ugotowałem
Później słońce zza gór wyjrzało
I następnie się schowało
Za chmurę szeroką i dużo
Zjawiającą się przed burzą
Burzy jednak tej nie było
Wszyćko dobrze się skończyło
Powrót do góry

Ariena
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 141

Wysłany: 20-07-2003 21:25    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wreszcie dorwałam jakiegoś kompa z dostępem do netu. Rodzice są bezlitośni. Już trochę późno ale chciałam wszystkim serdecznie podziękować za TF szczegółnie mieszkańcom ,,Namiotu rozkoszy", onetowcom i Belegowi o Seregu wspominać nie będe Język To czego dokonał Elek było wielkie i dzięki mu za to nigdy tak się nie bawiłąm. A więc dziękuje brakowi62 za to jego golumowanie, Jokowi za RPG i jego boskie włosy, Adanowi za jego przebojowość i.... no może nie będe ujawniać, Emmie za nieziemskie poczucie hu,oru, Firiel za durszlakowanie Super śmiech , Belegowi za strzałe, strzelanie i towarzystwo, o Seregethelu nawet nie wspomnę Pserwa Tallis za pomoc przy stroju i wszystkim, wszystkim za wszystko. Bez Was to nie byłoby to samo. A co do przebiegu TF to mam jeszcze parę takich uwag:
po pierwsze co do zaręczeń Adana o spaniu Emmy i braka w oddzielnych śpiworach to są one jak najbardziej prawdziwe ale co oni z Jokiem robili to już można mieć wątpliwości Jestem rozwalony, radze uważać na Serega bo to krwiożercza bestia jeszcze do tej pory mam ślady jego zębów na ręce a w myślach wspomnienie mojego pysznego jabłuszka które zagarnął Spazmy , celtyckie tańce były jeszcze bardziej interesujące gdy wykonywało się je na boso ( do tej pory pamiętam każdy kamyczek który znajdował się na forcie, dawały się one szczególnie odczuć podczas podskoków których tam nie brakowało). Ach od tych wsomnien aż mi się smutno zrobiło Smutek Dzięki Wam za wszystko.
Ps. Co do tego doradcy Saurona z palantirkiem to był to dokładniej facet Saurona- cóż za zaszczytna rola Nie Nie
Ps. Serdeczne pozdrowienia dla Firiel, Adana i to takie szczegółnie szczegółne, Emmy, Joka, Braka, Tallis, Elka, Hal, Belega oraz dla całej Tolkfolowej reszty.
Powrót do góry

Beleg
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 157

Wysłany: 23-07-2003 11:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No tak, co to ja chciałem... Zawstydzenie
Chciałem pokazać jakie fajne nagrody można zdobyć biorąc udział w konkursach na TolkFolk. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech
Fundatorem przykładowo Język Pserwa pokazanej przeze mnie nagrody jest burmistrz Bielawy, zaś twórcą Piotr Wiaderny.

I niech jarzębiny rosną wysokie i zielone wokół domostwa Elka Bregalada. chwała wam, chylę czoła, dzięki

Trzeba cieszyć się lotem i podziwiać widoki.
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następna

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 21 z 22)

Skocz do: