Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Taka jest bowiem świata natura, że to, co znajdujemy - musimy utracić, jak ci, których łódź płynie po wartkim strumieniu...." , Władca Pierścieni

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 3 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 29-01-2003 16:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

brak62 napisał(a):
Mam pomysł! Nad bielawskim jeziorem jest pole namiotowe. Możecie przyjechać z namiotem i się rozłożyć, a ja będę mieszkał 7,5 minuty drogi od Was Śmiech (czyt. u babci) Uśmiech Byłoby suuuper, a ktoś chce stworzyć krótki filmik forumowy! Myślałem o Arienie, Tallis i Sam! Tallis by nam codziennie prawiła o swojej pracy naukowej i byśmy się gapili jak artyści malują!!! Byłoby suuuper! Pozdrawiam rozsuperowany najmłodszy użytkownik forum

super. chetnie przyjade wczesniej, z namiotem, a nawet dwoma, wiec
jak Ariena bedziesz potrzebować to porzycze Uśmiech i bede sobie nad jeziorem siedzieć i podziwiac powstawanie prac plastycznych i robić zdjęcia. Ale to wszystko zależy od tego czy mi jakiś egzamin nie wypadnie pod koniec czerwca - to jest możliwe Smutek Obiecuę Brak, że żadną z moich prac
"pozaszkolnych", nie będę zbytnio was zanudzać, no może troszeczke Z przymrużeniem oka A jeśli na tym jeziorku są kajaki ( są ? Love plizz ) i będzie można ognicho rozpalić, to dla mnie będzie pełnia szczęścia Uśmiech
poz
tal
p.s. Jak wygląda pełnia szczęścia ?

Podaje przepis na pełnię sczęścia w wersji wakacyjnej Śmiech
Składniki :
Tolkieniści - dużo, ognisko,
kajaki, woda, świerze powietrze,
oraz przyprawy : sztuka i muzyka.
Sposób przygotowania :
wymieszać, nie wstrząsając Śmiech

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 29-01-2003 16:12    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Z ognichem może być mały kłopot, bo tam trzeba chyba kogoś się zapytać o pozwolenie, a paleniska blisko nie ma Smutek Czy chcemy, żeby przyjechał do nas przewodniczący koła rycerskiego i jego podwładni? (czyt. T@dzik i inny z jego drużyny) Bo się mnie zapytał, czy może ze swoimi przyjechać np. na Tolk Folk.
Powrót do góry

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 29-01-2003 18:22    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

HEJ HEJ. Braku nie obiecuj i nie mieszj ludziom w głowach. Pisząc o plenerze miałem równiez na myśli Srebrną Górę. "Pan na Fortach" zaoferował swoje włości i na tą działalność. Szcegóły będę znał w kwietniu
ale jest duże prawdopodobiństwo, że każdy będzie mógł przyjechać wcześniej i opłacić sobiie pobyt. Kajaków tam nie ma ale ognisko można co wieczór robić i miejsce na "walki" się znajdzie. Tylko z zachowaniem środków ostrożności i z instruktorami!!!

Ariena
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 141

Wysłany: 17-02-2003 16:52    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Elku mam jedno bardzo ważne pytanie. Czy na tolk-folk mogą też przyjeżdżać osoby słabiej pochłonięte Tolkienem w celach przeżycia czegoś szczególnego?? Czyli takie osoby jakby to ująć z zewnątrz Język Bardzo mnie to nurtuje bo pare takich by się znalazło, a im więcej osób to chyba lepiej.
Powrót do góry

Elek

Wysłany: 18-02-2003 13:47    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Oczywiście Uśmiech Jest tylko kwestia miejsca TF. Na fortach w SG może zmieścić się ok. 300 osób. Więc trzeba będzie sobie zarezerwować miejsce wcześniej ( szczegóły w kwietniu ). Natomiast na drugi dzień,
w Bielawie w Biegu Hobbickim będzie mógł uczestniczyc każdy Elfik

Haletha
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 242

Wysłany: 28-02-2003 16:11    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Strasznie szkoda, że nie dało się zorganizować kajaków (z pontonami też raczej się nie da?) - spływ "Anduiną" w te i wewte na czas to by był super konkurs drużynowy Smutek. ale pomyślałam sobie, że może zamiast tego dałoby sie do programu Tolkfolku włączyć coś innego, np.:
1. Konkurs w piciu "piwa" (no nie prawdziwego oczywista... Jestem rozwalony ) na czas, z możliwością obstawiania zwycięzcy.
2. Konkurs na najładniejszy Talan (zbudowany z tego co kto ma lub co znajdzie - najlepiej w formie domku na drzewie)
3. Drużynowy konkurs strażacki- gaszenie Balroga (proponuję kukłę w stylu Burning Mana z Black Rock Desert), byle nie wiadrami - za łatwo by było Z przymrużeniem oka )...Adiemus...Na miłość Valarską...NIE BIJ!!!
4. Konkurs par - najlepszy hobbicki taniec na stole - kryterium oceny: ilość rzuconych drobniaków Elfik
5. Poskramianie Golluma - konkurs indywidualny z łapaniem odtwórcy jego roli na lasso (splecione przez Elfy, ma się rozumieć Z przymrużeniem oka )
6. Bieg z przeszkodami - np. maleńkie trupie trzęsawiska, przeszkadzacze w postaci różnych potwornych stworów itp. itd.
7. Konkurs krasomówstwa - najbardziej przekonywujące zaloty do Arweny
To tyle moich absurdalnych Pserwa pomysłów na razie. Polecam się na przyszłość.
P.S. To NIE JEST żadna prowokacja, gdyby ktoś miał jakieś zarzuty... Diabelski uśmiech

Ostatnio zmieniony przez Haletha dnia 18-06-2003 18:46, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry

Elek

Wysłany: 28-02-2003 16:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

niektórych z racji terenowych nie da sie zorganizować. Co do palenia Balroga kłaniają sie Diabelski uśmiech warunki ppoż Super śmiech Ale kilka z pomysłów jest ciekawych. Zaloty do Arweny Jestem za Tylko czy po elficku czy we wspólnej mowie? Taniec na stole Jestem za Jestem za Tylko jak sie ludzie z drobniaków wyprztrykaja to za co wrócą do norek? Widziały gały co brały Trzeba by zmienić sposób wyboru pary ( pary mieszane czy open? ). Fajny pomysł podesłała Nifrodel, ale jeszcze nie napiszę. Ja natomiast wpadłem na inny. Zróbmy konkurs niespodzianek. Niech każdy kto przybedzie na TF przygotuje coś w czym jest najlepszy. Oczywiście, żeby to miało charakter Sródziemia
( np ryk Nazgula, Mowę Entów, płaszcz elfów etc. ). Najlepszy pomysł wybiorą widzowie i oczywiście zostanie on nagrodzony. Tylko wcześniej nie wolno mówic co sie przygotowało Spox

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2726
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 28-02-2003 18:42    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Proponuję Elfik jeszcze zrobić z otwartymi ramionami, i`m all your`s
KONKURS STROJÓW Jestem za Tiaaaa Tom Bombadil Szeloba Balrog
(mam nadzieję, ze się nie powtarzam... oops, zawstydzenie jesli już ktoś to wymyślił Zdziwienie )

Ogłośmy, ze każdy przyjeżdżający na Tolk Folk powinien sobie zorganizować jakiś strój A'la Śródziemie Love , mogłoby to super urozmaicić spotkanie. victory

Nie raz robiłam coś w rodzaju sylwestra maskowego Rządzę i zawsze była pyszna zabawa Śmiech/ ...może chociaż urządzić Wieczór Tolkienowski, gdzie każdy musiałby przyjść w przebraniu? Zdziwienie Ogólnie warto byłoby przez kilka dni pohasać w strojach ze świata Mistrza Elfik
Niezależnie od wyników głosowania Język Zobowiązuję się przybyć w przebraniu Rządzę (no może nie w pociągu Jestem rozwalony potem się przebiorę Ble Ble ;D , zeby się nie pognotło ofkoz Mam coś dla ciebie )
Jesli ogłosimy to wcześniej, ludzie zaczną się przygotowywać Jestem za kompletować ciuchy albo szyć Uśmiech

jak myślisz Elek? Lubimy się

Suilanna

Nifrodel

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  Następna

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 3 z 22)

Skocz do: