Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 20 z 22)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 03-07-2003 15:03    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

glodnego onetowca pstryknelam z zaskoczenia. A to zdjecie w kostiumach z Jokiem pewnie dlatego wyszlo kiepsko, bo bylismy na ciemnym tle namiotu i kostiumy tez byly ciemne. A ciekawe czy wyszly te, ktore robilam z lampą w czasie przedstawienia ?
poz
tal

elfy
Administrator

Wpisy: 1149

Wysłany: 03-07-2003 18:46    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jok napisał(a):
No zeskanowalem. Na pozątku wysyłam zdjecia z konkursu ( Są Adanowe żółte buty) Jak komuś zależy na leprzej jakości niech wysle mi PW. Swoją droga kto umie kompresować zdjecia tak zeby byly do 250 kb a byly w miare duze?A Dis czy ta twoja krasnoludzka kolczuga byla z cekonów (naprawde swietna!!!) A Talis ja mam nasze zdjęcie które dość dobrze wyszło ale wrzóce je póżniej. A prosze ja jestem chętny na wszystkie zdjęcia z TF 2003. Prosze slijcie mi na meila jok153@wp.pl

Słuchajcie, nie ma sensu zamieszczać zdjęć tak słabej jakości jak zrobił to Jok, na których nic nie widać, bpo to tylko zasmieca forum.
Załącznik może mieć wielkość aż 256KB, co na zdjęcie dobrej jakości w zupełności wystarcza.

Umieszczajcie więc zdjęcia o lepszej rozdzielczości i nie oszczędzajcie na jakości.

Jok
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 90

Wysłany: 03-07-2003 21:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

mam nadzieje ze te fotki sa wystarczajaco dobrej jakosci. Talis to specjalnie dla Ciebie

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 04-07-2003 11:16    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

NASZ UKOCHANY ADMIN napisał(a):
Słuchajcie, nie ma sensu zamieszczać zdjęć tak słabej jakości jak zrobił to Jok, na których nic nie widać, bpo to tylko zasmieca forum.
Załącznik może mieć wielkość aż 256KB, co na zdjęcie dobrej jakości w zupełności wystarcza.

Umieszczajcie więc zdjęcia o lepszej rozdzielczości i nie oszczędzajcie na jakości.

Ale najgorsze jest to, że to lusterko za taką szybką (jasno tam jak nie wiem) przesuwa się wtedy dość wolno Śmiech Pozatym, to mam jeszcze kilku onetowców...
Powrót do góry

Jok
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 90

Wysłany: 04-07-2003 17:04    Temat wpisu: fotki Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

no nastepne fotki:) Dzieci tak jak barahir wyglada czlowiek ktory bradzo bardzo dlugo nie spal. Swoja drogą to barahir jeszcze pokazal mi cos (hmm pewien gest) ale schowalem mu palca tak zeby zaden forumowiec nie czól sie obrazony ani poruszony

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 04-07-2003 20:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

kolejne zdjęcia
Powrót do góry

Monisia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 349

Wysłany: 08-07-2003 00:31    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cóż mogę dodać do podanych już tutaj sprawozdań: niewiele. Wszystko już było chyba napisane. Mogę tylko z tego miejsca podziękować wszystkim, co na Tolk Folku byli, za wspaniałą zabawę. Dzięki Wam mogłam się odłączyć na te trzy dni i podładować sobie akumulatorki.
Dziękuję Uśmiech.

Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 08-07-2003 15:50    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Tak podsumowując TOLK FOLK, poniewaz się wybieram na odpoczynek,
w nadmorskie rejony, chciałbym podziekowac bardzo mONIe i Avari za pomoc w ogólnej organizacji. Adanowi za pomoc przy spektaklu, wszystkim którzy wzięli w nim udział jako aktorzy, a przede wszystkim wszystkim uczestnikom za to, że taki wspanmiali klimat stworzyli samym sobą. Love
Zapraszam jeszcze do nowego tematu założonego przeze mnie w "Muzyce". Jest związany z przyszłorocznym TeFem.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następna

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 20 z 22)

Skocz do: