Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

"Lepiej nawet najgorszej prawdzie patrzeć w oczy." Sam Gamgee, Władca Pierścieni

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 1 z 22)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elek
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 606

Wysłany: 04-07-2002 09:55    Temat wpisu: V TOLK FOLK - 2003 Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Temat został wydzielony z tematu dotyczączego TF 2002
Tom
----------------------------------------------------------------------- --

Skoro elfy ZEZWOLIŁY piszę na temat TF 2003. Dlaczego myślałem również o osobnym temacie? Ponieważ, jak wspomniałem w Bielawie i co niektórzy juz wiedzą, w przyszłym roku TF ma być trzy dniowy, z wędrówkami po miejscach "lokalnego Sródziemia". Imprezy będą się odbywać co dziennie ( jakie to jeszcze nie całkiem wiadomo bo pomoc w działaniach zaproponował Tomek Gubała z ŚKF i szykujemy parę niespodzianek ) Ale padła propozycja zrobienia tego co sie na forum nie udało. Ponieważ będziemy w wielu ciekawych plenerach padła propozycja nakręcenia HOBBITA w wersji forumowo-tolkfolkowskiej. Przydzielilibyśmy role już teraz, aby przez rok każdy przygotował sobie strój ( część kostiumów już mamy ). Jest już pewna koncepcja filmu i nie będzie godziła w nas samych. Ocenicie ją po nakręceniu. Czekamy na opinie i pierwsze zgłoszenia:)

Może jednak zrobimy z tego osobny temat?

Ostatnio zmieniony przez Elek dnia 04-07-2002 22:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 05-07-2002 12:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kilka uwag co do przyszłorocznego Tolk Folku:
1. Bieg Hobbitów
 Każdy sędzia danej konkurencji powinien trzymać dwie flagi czerwoną i zieloną. Gdy zawodnik dobiegnie do mety sędziowie podnoszą chorągiewki.
 Te karteczki były strasznie niewygodne. Oni biegli szybko a w Pajęczym Lesie przy czołganiu się większość gubili.
 Eliminacje muszą dłużej trwać, żeby było więcej chętnych. Lista musi być dłużej otwarta.
2. Budowa mapy ( inne zadanie)
 Trwała za krótko. Powinna być robiona przez cały czas trwania Tolk Folku, czyli trzeba było ją zacząć pół godziny przed Biegiem Hobbitów, a nie 1,5 h.
 Za dużo małych dzieci, które rzucały piaskiem, deptały góry! itp. itd.
3. Koncert Lingalad (koncert innego zespołu)
 Był sssssuper! (Już się przyzwyczajam do ssssyczenia, jako Gollum)
 Troszkę za długo bawili się przed koncertem sprzętem
4. Ogólne
 Plakaty były za późno wydrukowane i za mało ludzi je przeczytało
 Safeciaże (ochroniarze) byli troszkę dziwni. Skąd byli ci ludzie?
 Impreza była za bardzo rozciągnięta w czasie i ludziom się nudziło

Wypisałem tylko to co nie powinno się powtórzyć, bo tak naprawdę wiemy, że było ekstra! Pozdrawiam Ale się rozpisałem!
Powrót do góry

TallisKeeton
Brehon

Wpisy: 1765

Wysłany: 05-07-2002 15:00    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

brak62 napisał(a):

1. Bieg Hobbitów
 Każdy sędzia danej konkurencji powinien trzymać dwie flagi czerwoną i zieloną. Gdy zawodnik dobiegnie do mety sędziowie podnoszą chorągiewki.
 Safeciaże (ochroniarze) byli troszkę dziwni. Skąd byli ci ludzie?

poza tym przydałoby się 1 wiecej mikrofon dla pytajacego i zawodnika odpowiadajacego na pytanie. Wiekszosc publiki nie mogla uslyszec o co
i czy wogole ktos cos pytal.
Ochroniarze byli dziwni, bo zamiast usuwac meneli i dresow
wdawali sie z nimi w pogaduszki.
A jakas para starszych bielawian, skarzyla mi sie ze nie widziala zadnych plakatow na miescie.
poz
tal

Elek

Wysłany: 09-09-2002 16:58    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

HEJ Uśmiech Uśmiech Super śmiech

Miło powiadomić,że działa już www.tolkfolk.pl. Nie jest wprawdzie w pełni "dopieszczona" ale już jest.
Zapraszam

brak62
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 186

Wysłany: 01-12-2002 20:44    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Dobra, tak więc chciałem tylko się zapytać, czy w tym roku (czyli 2003) będzie plener malarski? Jakby coś, to na Tolk Folk zabiorę ze sobą wszystkie niezbędne książki, które mogą się przydać, żebyście nie musieli targać z Wracławiów i dalej na wschód lub północ Z przymrużeniem oka Pozdrawiam
Powrót do góry

Samwise
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 161

Wysłany: 11-01-2003 09:15    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

NA Tolk Folk 2003 można by przyjść w przebraniach i ewentualnie zrobić konkurs na najlepszy strój, co ty na to Elku? Ja nawet jeżeli nie będzie takiego konkursu to i tak przyjdę przebrany, z tego co wiem Arienia też. Więc? Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry

Firiel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 160

Wysłany: 16-01-2003 15:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Na stronie Tolk-folk jest napisane:
Cytat:
Pragniemy poinformować, że przyszłoroczny TOLK FOLK będzie 2 lub 3 dniowy. Będzie się to wiązało z pewnymi ograniczeniami. Na pewno będą mieli problem z uczestnictwem osoby w lekkim obuwiu, ponieważ będą górskie wędrówki (chyba że ktoś chce na boso?). Dlatego ważne będzie aby uczestnicy posiadali ważne ubezpieczenie NW. Ponieważ noclegi będą w różnych miejscach "Sowiego Śródziemia" organizatorzy będą musieli pobierać niewielkie opłaty za noclegi. Dlatego ważne będzie zgłoszenie uczestnictwa wcześniej i wpłacenie odpowiedniej kwoty. O tym szczegółowo poinformujemy na 111 rocznicy urodzin JRR Tolkiena 3 stycznia w Bielawie. Również po tym terminie szczegóły na stronie. Program w trakcie przygotowań.

Cóż, to dla mnie trochę mało. Wiem, że jeszcze jest czas i w ogóle, ale je śli ktoś jest w stanie, to bardzo prosiłabym o bliższe informacje: Uśmiech
1. data (przynajmniej plus minus)
2. czy będę musiała rezerwować sobie jakieś noclegi (mieszkam dość daleko i prawdopodobnie przyjadę dzień wcześniej - zresztą jeszcze nie wiem, to zależy od środka transportu)
3. Jeśli tak, to gdzie - jakieś pensjonaty, czy ja wiem?
4. Ile wynosi ta składka?

Z góry dzięki. Uśmiech

Elek

Wysłany: 16-01-2003 16:30    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ano jak niektórzy juz wiedzą to TOLK FOLK będzie dwu lub trzy dniowy. A jeszcze niektórzy wiedzą, że na urodzinach padło zaproszenie TF na forty w Srebrnej Górze ( do wylęgarni goblinów i trolli ). Tam są też miejsca noclegowe. Pan, który to zaproszenie wystawił jest jeszcze w posiadaniu schroniska. Bedę się z nim widział niebawem to więcej szczegółów podam. Wiem, że się niecierpliwicie, ale prace nad jedną taka imprezą trwają min. 6 miesięcy. W ciagu tygodnia musiełem zmienić plany bo w Rivendell zagościła Sarumanica. Więc zrozumkcie, że nie mogę jeszcze podać szczegółów. Co do Gdyni to możesz sie spytać Preciosuss, spoko dojechała na urodziny. Od dwóch lat jedna para tez z Gdyni przyjeżdża
więc dojechac można i nocleg się znajdzie. Pamiętajcie na Was zawsze ktoś tu czeka i zawsze pomoże.
Samie pomysł juz był ale nie zaprzeczam można go wznowić.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następna

Temat: V TOLK FOLK - 2003 (Strona 1 z 22)

Skocz do: