Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Współczuje ślimakom i wszelkim stworzeniom, które dźwigają swoje domy na własnych plecach." Frodo, Władca Pierścieni

Temat: Jaka fajna knajpa! (Strona 2 z 1559)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 1557, 1558, 1559  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 30-04-2002 18:26    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

No no...prosze jakie się zbiera doborowe towarzystwo Elfik
Nawet tresowany Balrog jest Super śmiech - (czy mam opuścić łuk z okrzykiem przerażenia, czy potraktować go jako wytwór mojej wyobraźni Zdziwienie ?)

Dobrze, że Magda załatwiła tą beczkę trunku, bo karafka dawno już pusta a Nob gdzieś zniknął (Podejrzliwe spojrzenie na Balroga Z przymrużeniem oka Język)
Gospodarzu! No co się dzieje?...czy mamy tak gadać o suchych gardłach i pustych żołądkach? Jestem rozwalony

To ciekawe, co się dzieje na drogach....Tego białasa, którego widział Adiemus- nie zauważyłam, ale za to spotkałam hobbitów, (bardzo gościnny ludek Uśmiech ).
Z Mirkwoodu powiadasz Magda? Kiedy to ja ostatno...heh...no i co tam słychać u braci elfickiej?

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

ermenelwena
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 28

Wysłany: 30-04-2002 18:48    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam, witam. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów jestem w tak miłej knajpce. A dawno nie byłam w żadnej gospodzie. Podóżuję z daleka. Miałam ważną sprawę do Fangorna, jako Leśny Elf Elfik pomagałam im opiekować się młodym drzewami w Isengardzie (nie wiele ode mnie tej pomocy potrzebowali Z przymrużeniem oka ). Teraz wybieram się do Shire`u. Mam starego przyjaciela w Bag End. Ach, byłabym zapomniała - przywiozłam dla was, mieszkańców tego kraiku, napój entów. Mam nadzieję, że Barliman nie będzie o to na mnie zły.

Misiek_h
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 302
Nieobecny(a): duchem

Wysłany: 30-04-2002 19:24    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witajcie ludziska! Zróbcie no miejsce zmęczonemu wędrowcowi! No kto to widział żeby dla przyzwoitego Beorninga nie było miejsca w gospodzie! Tu sobie siądę, posuń się mości hobbitko. A na dodatek ten wielki, płomienisty jak_mu_tam Diabelski uśmiech przypalił ogon mojemu kucowi. No nareszcie jest gdzie usiąść. Ty, z ciepłym piwem, to podobno twój pupil. Weź go uspokój, bo przez niego zniszczyła mi się część zapasów chleba i miodu. Na szczęście rozsądny człowiek zawsze ma przy sobie więcej niż potrzebuje. No to kto chce spróbować słynnnego miodu ludu Beorna? Spokojnie, nie bić się, starczy dla każdego. (wołanie w języku, którego nie znacie Śmiech. Wchodzi kuc z przypalonym ogonem. Zdejmuję z niego miód i polewam wszystkim). No to co tam słychać w tutejszej krainie? Podobno jacyś dziwni wędrowcy się kręcą po okolicy. A na dodatek w górach znów rozpanoszyły się gobliny. Dziwne czasy nadchodzą, powiadam wam. A więc cieszmy się, bawmy i pijmy póki można! Gospodarzu, postaw no coś mocniejszego!

ermenelwena
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 28

Wysłany: 30-04-2002 19:36    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Misiek_h napisał(a):

Podobno jacyś dziwni wędrowcy się kręcą po okolicy. A na dodatek w górach znów rozpanoszyły się gobliny. Dziwne czasy nadchodzą, powiadam wam.

Więc może zorganizujemy wyprawę, przeciwko tymże dziwnym wędrowcom. Podróż do Shire może zaczekać.
Chętnie napiję się miodu Beorna.

magda
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 37

Wysłany: 30-04-2002 19:37    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cytat:
Z Mirkwoodu powiadasz Magda? Kiedy to ja ostatnio...heh...nio i co tam słychać u braci elfickiej?

U nas wszystko w jak najlepszym porzadku. Ostatnio Legolas wyruszyl do Elronda na jakies przyjecie, w sprawie jakies obraczki czy jakos tak Super śmiech nie pamietam dokladnie Jestem rozwalony

hmmm... tak czekam na te paluszki i czekam... i chyba lepiej zajme sie pysznym miodem nowego goscia Pserwa wody od Fangorna tez poprosze (wystawia kielich z nadzieja patrzac na Ermenelwene) Elfik

Gilthoniel, A! Elbereth!
Wciąż pamiętamy - w cieniu drzew,
W kraju dalekim pędząc swe dnie -
Światło twych gwiazd wśród Zachodnich Mórz.
Powrót do góry

Misiek_h

Wysłany: 30-04-2002 20:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

ermenelwena napisał(a):

Więc może zorganizujemy wyprawę, przeciwko tymże dziwnym wędrowcom. Podróż do Shire może zaczekać.
Chętnie napiję się miodu Beorna.

Najpierw pijmy, waszmości! Gdy głowa gorąca od wina, łatwiej tłuc goblina - jak mawiamy w moim kraju Z przymrużeniem oka. Pijcie więc, ludziska! Widzicie przecie, że zapas ogromny mam, mimo że ten... jak to mówicie? Barr... Balo... Balrog mi przypalil sporą część.

Adiemus
One Ring - One TolkFolk :)

Wpisy: 1992

Wysłany: 02-05-2002 13:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Sorry za mego Balroga, on taki jest od czasu, kiedy upadl na glowke spadajac razem z pewnym czarodziejem do Bardzo Glebokiego Dolu... Ale sprobuje go napoic Woda Entow, moze sie zazieleni i zamiast ziac ogniem, zacznie pluc rzerzucha? Super śmiech
Co do tego Bialowlosego, to rozmawialem z nim chwilke... Przedstawil sie jako Girald czy Gerald... bodajze z Rivii... nie pamietam, za dobre tu piwo. Mowil, ze pozazdroscil popularnosci Legolasowi i Frodowi, wiec przeskoczyl do naszego swiata (korzystajac z efektu pod nazwa "Ucieczka z kina Wolnosc"), zeby sprobowac szczescia tutaj. Super śmiech Oczy mial dziwne, jak u kota.

Powrót do góry

Misiek_h

Wysłany: 03-05-2002 00:20    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mości Adiemusie, napij sie miodu, to ci pamięć odświeży z pewnością, skoro piwa nie znosisz dobrze. I wytłumacz cóż to takiego jest ta kinowolność bom nigdy o czymś takowym nie słyszał. O! Spójrzcie jak się pięknie Ball... Barlo... demon zazielenił! Przynajmniej mój kuc ma się teraz gdzie paść.

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, ... 1557, 1558, 1559  Następna

Temat: Jaka fajna knajpa! (Strona 2 z 1559)

Skocz do: