Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Wszystkie drogi są teraz zakrzywione." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Jaka fajna knajpa! (Strona 1478 z 1559)

Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 1477, 1478, 1479 ... 1557, 1558, 1559  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnes
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 119

Wysłany: 03-12-2013 07:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Jestem na informatyce, więc nie mam jak ogarniać. Tylko jedno.

Legolas 2931 napisał(a) (zobacz wpis):

Loona napisał(a):
I moje ogłoszenie brzmi: jest ktoś chętny do zostania współautorem na tym blogu ?
Ja Śmiech

A mnie przyjmiecie? Z przymrużeniem oka

Zireael
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 60

Wysłany: 03-12-2013 16:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Loona napisał(a):
I moje ogłoszenie brzmi: jest ktoś chętny do zostania współautorem na tym blogu ?

Mogę być gościem specjalnym Elfik

Nadia
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 293
Nieobecny(a): Nie leczę swojej adsięwłombaktrii NN.

Wysłany: 03-12-2013 19:10    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ellena napisał(a) (zobacz wpis):
Nie będzie Noldor pluł nam w twarz, ni elfiąt nam noldoorzył,
Niech nam sindarski żyje ród, tak nam dopomóż Tuk, tak nam dopomóż Tuk!

Z kolei ja na poprzednim TFie na konkursie teatralnym wykrzykiwałam z patosem na ustach i widelcem w dłoni tekst o Gondorze i orczętach. Uśmiech Saurona ;D

Bo ciągle poza 20 pkt. nie możemy się wybić, ciężka praca idzie na marne Proooszę prooooooszę No i chciałabym już zmienić avatar Język

Ja mogłabym bezinteresownie posavować piątkę w zamian za bezinteresowne pokillowanie dwójki. Język Co powiesz na taką transakcję, Ell? Elfik

Princess Luna napisał(a) (zobacz wpis):

Ale Ty nie pasujesz na psychopatę Zdziwienie Język

Za to ja pasuję idealnie. Przyznasz sama, Luno, że na NNLaszym spotkaniu nie zachowywałam się jak osoba zdrowa psychicznie. Z przymrużeniem oka A to jeszcze było nic... Złośliwy uśmiech

Dlaczego od razu marnowała ? Może akurat będzie fajny ? Język

Marnowała. Nie będzie. Z przymrużeniem oka

Sirielle napisał(a) (zobacz wpis):
a inni specjalnie wkładają kij w mrowisko Z przymrużeniem oka

To ja, to ja! Jestem rozwalony Pserwa

Nie wiem, o co chodzi z tym blogiem, ale jeśli o prześmiewanie wszystkiego i wszystkich, to dziękuję bardzo, nie skorzystam. Z przymrużeniem oka Jestem ciekawa, czy autorzy podobnych stroniczek potrafiliby sami stworzyć cokolwiek niezłego, czy ich jedyną "umiejętnością" jest wyśmiewanie cudzej twórczości.

Ja sympatyzuję z PASami, ale aż tak mnie ta nieszczęsna szczerba nie razi, żeby życie przez nią oddawać. Tak czy siak, LOSy, będziecie musieli zacisnąć PASa, jeżeli chcecie się przebić, bo chyba jesteście w mniejszości. Jestem za
Powrót do góry

Ellena

Wpisy: 505

Wysłany: 03-12-2013 22:29    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nadia napisał(a) (zobacz wpis):

Ja mogłabym bezinteresownie posavować piątkę w zamian za bezinteresowne pokillowanie dwójki. Język Co powiesz na taką transakcję, Ell? Elfik

Nie bardzo się opłaca, bo jak rzucę się na dwójkę, to piątka jeszcze bardziej oberwie od tych od dwójki. No i nie mogę tak odpuścić czwórce Nie Nie

Chcecie sen? Oto sen:
Powrót do góry

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zdecydowanie (a). Zazwyczaj duchem

Wysłany: 03-12-2013 22:43    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Ell napisał(a):
Mnie się szczerba kojarzy z mieczem bardziej niż z zębami,

LOS. Będziemy walczyć aż nam się miecze wyszczerbią i dłużej. To jedno z tych wyciętych haseł

Sirielle napisał(a):
Jakie rzeźbienie? Chodzi o program Sculptris?
Tak, to chyba to Z przymrużeniem oka Dięki

Dostałam 6 za to wypracowanie z Hobbita Elfik

Ell napisał(a):
Ale sen się skończył, akurat wtedy, kiedy Leg zaczęła krzyczeć, że Gollum zjada jej nogę.
A mi się dzisiaj akurat śniło, że miałąm chora nogę z jakimś wielkim bąblem na łydce... Zdziwienie

Nadia napisał(a):
bo chyba jesteście w mniejszości. Jestem za
Eee, serio? Bo mi wychodzi jakieś 6003 osoby Uśmiech Saurona ;D Ja, Mara, Kirinka, i:
Lanc sześć tysięcy gnało ku Sunlending,
Mundburga grodu pod Mindolluiną,
Pięknej stolicy Królestwa Południa
W pierścieniu ognia, w pętli oblężenia
LOS ich prowadził (...)

Pserwa Pogrubienie i skapslokowanie by ja

~Nindë
---
Kham wciąż żyje!
---
Szczerba Maglora - bo LOS tak chciał
Powrót do góry

Nutriasobolowa

Wpisy: 254

Wysłany: 03-12-2013 23:02    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Kurczę, zajrzałam do Knajpy i mi się zrobiło tak knajpowo hmmmm... że chyba spróbuję trochę poodpisywać wszystko mi się pomieszało . Wypchaj się, biologio Złośliwy uśmiech

Też miałam dzisiaj sen, a właściwie jakieś siedem (cóż za magiczna liczba się trafiła Śmiech ). Jeden dosyć forumowy.

Śniły mi się czasy w których forum obchodziło swoje pierwsze urodziny. Na początku powstał temat w którym wszyscy mieli się zgadać co do miejsca w którym je świętujemy i w końcu wybrano polanę gdzieś w środkowej ćwiartce Shire Śmiech . Już od rana trwały przygotowania, a gdy weszło się na forum, zamiast zwyczajnej pierwszej strony zobaczyć można było baloniki, torcik, prezenty, misie, włączała się pogodna weselna melodia. Żeby było jeszcze bardziej słodko, ekran świecił się na pastelowo różowo Jestem rozwalony wszędzie też iskrzyło się od brokatu.

Kiedy przyszłam na wyznaczone miejsce, pomyślałam, że coś mi się pomyliło, bo jedynymi osobami na polanie byli hobbici grający w szachy. Zaczęłam coś do nich nawijać, chcąc się przyłączyć do gry, gdy nagle zobaczyłam, że ze wszystkich stron wokół mnie zaczynają wychodzić zwierzęta - prócz żyraf, delfinów, zebr, psów i wszystkich innych żyjątek rzuciła mi się w oczy Agnes - barwny motyl, Princess Luna wyglądająca zupełnie jak kucyk pony, rekin - Michael Jestem rozwalony , Ell jeśli dobrze pamiętam była zającem wielkanocnym, a Nadia - owieczką. Super śmiech Z tego wszystkiego, samoistnie również zamieniłam się w zwierzę; potem zobaczyłam Forum. Stało na środku polany i sprawiało wrażenie smutnego. Wyglądało zupełnie tak, jak wyobrażałam je sobie przed przyjęciem, miało ekran zamiast twarzy i ubiór szyty z tkaniny w forumowe awatary. Kiedy krzyknęliśmy "niespodzianka!" zaczęliśmy śpiewać sto lat, wyraźnie się rozchmurzyło, aż zaczęło promienieć pasteloworóżowym blaskiem Pserwa . Nie pamiętam wiele z dalszej części snu, wiem tylko że wśród prezentów znalazły się (poza milionem różowych misi) również banany i środki zwiększające wydajność serwera Śmiech .

Ciekawi mnie też, jakie konsekwencje ciągnie za sobą spanie 5 godzin na dobę codziennie hmmmm... ciekawi i przeraża zarazem.

Mi się podoba - i to nawet bardzo Jestem za Jestem za Jestem za
I nie jest wzorowane na niczym... wcale nie Nie powiem,buzia na kłódkę

Aaaa, że w tym sensie... no w sumie fakt, ten pierwszy rocznik z nową podstawą ma najgorzej.
Właściwie nie jest przesądzone, że nam już niczego nie dowalą Nic nowego

Rosyjskich to akurat nigdy nie miałam okazji słuchać, aczkolwiek dzięki "Zbrodni i karze" Love jestem bardziej pozytywnie nastawiona do wszystkiego co rosyjskie Z przymrużeniem oka
To żałuj. O, mam zamiar to przeczytać w jakieś wolne Z przymrużeniem oka

Szczerze mówiąc ogromnie żałuję, że nie puszczają tego typu muzyki w radiu zbyt często (nie licząc "Złotych przebojów"). Fajnie by było czasem usłyszeć coś z sensownym tekstem a nie tylko "uleulele kocham cię, a ty mnieeee ?" Nic nowego
Mnie denerwuje, że wszędzie w kółko leci jedno i to samo Ratujcie bo go pobiję

Ten obrazek znajduje się na serwerze forum i został załadowany przez jego użytkowników.
Zaloguj się żeby go obejrzeć.

Moja próba stworzenia knajpianego mema Śmiech
Już wiem do kogo będę mogła zgłosić się po radę jak nie będę pewna mojego. Śmiech Biedny Legolas, mógł się tak nie ujawniać Złośliwy uśmiech

Minas Tirith nie powinno leżeć bliżej gór, wracając do sprawy Wrocławskiej? hmmmm... W sumie nie mam nic przeciwko temu pomysłowi, skoro już pół tolkienowskiego świata zostało przydzielone. A widzieliście nasz nowy dworzec? Love Po prostu padłam jak go zobaczyłam.

Po raz piąty zasnęłam przy klawiaturze choć może trafniejsze byłoby określenie na, a snap produkuje się sam Śmiech , to może ja dokończę kiedy indziej...

Ostatnia sprawa jest taka, że ja chcę do tych analiz też, jak się jeszcze można zapisać Jestem za Elfik tylko raczej też raz na jakiś czas.

Ell, sen Super śmiech

Jestem za LOSem Spox no bo jak można mówić PAS, będąc przeciwko LOSowi? nie mam zielonego pojęcia, naprawdę nie wiem, mnie się nie pytaj W ogóle tego nie rozumiem.

Drift as the chocolate sea's ablaze
Will the moon return my gaze?
The snow makes him quiver, shake and fall
But it's magic traps us all

Thingol żyje!
Powrót do góry

Legolas 2931
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 106
Nieobecny(a): zdecydowanie (a). Zazwyczaj duchem

Wysłany: 03-12-2013 23:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nutria napisał(a):
Ciekawi mnie też, jakie konsekwencje ciągnie za sobą spanie 5 godzin na dobę codziennie hmmmm... ciekawi i przeraża zarazem.
Żadne, poza jeszcze większym znudzeniem na lekcjach. Potwierdzam. Chyba że ja tak mam, bo się przyzwyczaiłam na obozie hmmmm...

Nutria napisał(a):
A widzieliście nasz nowy dworzec? Love
A jaki to nowy? Bo jak miesiąc temu pociąg miałgodzinny postój we Wrcku, to jakoś specjalnie piękny mi się nie wydał... Język

Nutria! Dięki, teraz mamy 6004 osoby Pserwa Dobre hasło Spox

Jakby tak rozrysować teraz plan knajpianych przynależności... wszystko mi się pomieszało Siostry Hobbitki, Calahome, Morihome, WS, LOS, PAS.... Noldo i Sindo propagandziści... wszystko mi się pomieszało Jak mi się będzie nudzić, to narysuję [sprawdzian z matmy dopiero w czwartek, więc koło 22 będę mogła wstawić najwcześniej Jestem rozwalony ]

~Nindë
---
Kham wciąż żyje!
---
Szczerba Maglora - bo LOS tak chciał
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 04-12-2013 12:55    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

M.L. napisał(a) (zobacz wpis):

Vox Populi nie będzie miał decydującego wpływu na poprawki, ale ankieta może przysporzyć nam dodatkowej zabawy. Więc czemu nie Uśmiech wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

Chciałam założyć temat z ankietą, ale nie mogę Smutek
Czyżbym nie miała jakichś specjalnych uprawnień, bez których mi nie wolno?? Ork

Nutria napisał(a):
Żadne, poza jeszcze większym znudzeniem na lekcjach. Potwierdzam. Chyba że ja tak mam, bo się przyzwyczaiłam na obozie hmmmm...

Na obozach, wakacjach, TF-ach Super śmiech i tym podobnych - jak napisała Leg.
Ale na co dzień, kiedy trzeba łazić do pracy, długofalowe skutki są takie, że człowiek zaczyna przypominać zombie... coś strasznego...

Cytat:

Jakby tak rozrysować teraz plan knajpianych przynależności... wszystko mi się pomieszało Siostry Hobbitki, Calahome, Morihome, WS, LOS, PAS.... Noldo i Sindo propagandziści... wszystko mi się pomieszało Jak mi się będzie nudzić, to narysuję

No to życzymy Ci nuuuudy jak stąd na Alaskę. Super śmiech

LOS. Będziemy walczyć aż nam się miecze wyszczerbią i dłużej.

Jestem za Jestem za Jestem za

Chcecie sen?

Chcemy! Chcemy! brawo
Oto sen: W Jakiej Fajnej Knajpie, która nie była wirtualna, a prawdziwa, znajdowała się tzw. Wielka Podłoga,

Wielka Podłoga - koniecznie wielkimi literami - bliska krewniaczka Wielkiego Zielonego Lasu, Wielkiej Sali (w Hogwarcie), tudzież Wielkiego Muru Chińskiego Elfik
Cytat:
a na niej trzy kałuże.

Omnes trinum perfectum. Zawsze to powtarzam!
Cytat:
Z tych kałuż co jakiś czas wychodziły/wychodzili elfickie, ludzkie i orkowe zombie.

A ta orkowa kałuża nie była aby sluźowato - błotnista, jak sarumanowa wylęgarnia urukhajów w Ajsengardzie?
Cytat:
Kiedy z pierwszej kałuży wyszło/wyszedł zombie-brunet, Mara krzyknęła: Gil-galad! Te kałuże to Martwe Bagna! Wszyscy się rzucili w stronę kałuż, żeby pooglądać zombie.

Nie ma to jak niewinna rozrywka dla grzecznych Knajpowiczów.
Cytat:
Z drugiej kałuży wyszło/wyszedł orczy zombie, ale zanurzył się z powrotem, kiedy nas zobaczył.

Hmmm.. czy to znaczy, że jesteśmy straszniejsze niż Sauron i Saruman razem wzięci? Złośliwy uśmiech
Cytat:
Następnie przyszedł Elendil i krzyczał: Elendil! Elendil!

Dobrze, że nie "Aragorn! Aragorn!" (Na zasadzie wzajemności, bo "Elendil! Elendil!" to chyba Arcio lubił sobie pokrzykiwać... Jestem rozwalony )
Cytat:
Z trzeciej wyszli/wyszły dwa zombie-blond. Jeden wyższy, drugi niższy.

Dwa zombiaki wypełzały, jeden duży, drugi mały.
Cytat:
Wyższy był trochę zjedzony na twarzy, ale poznałyśmy, że to Oropher.

Zjadły go wyrzuty sumienia, że tak głupio się zachował podczas bitwy na Dagorlad...
Cytat:
Już już miał wychodzić z kałuży, już trzymał się podłogi,

"Już był w ogródku, już witał się z gąską..."
Cytat:
kiedy Ness z jakimiś dwoma nieznanymi nam chłopakami zaczęła walić go torebką po głowie i krzyczeć: Głupi, głupi! Nikogo nie lubił i się schował w głupiej puszczy! Głupi, głupi! Pobiegłyśmy z Agnes i Brian do biedaka i zaczęłyśmy go odciągać od torebkowych ataków,

Super śmiech Super śmiech Super śmiech
Cytat:
ale Ness ostatecznie go znokautowała i półprzytomny wpadł do kałuży.

Z kałuży wylazłeś, do kałuży powrócisz... Ale to trochę nieładnie tak bić nieboszczyka...
Cytat:
Agnes w ostatniej chwili złapała go za rękę, ale że to ręka zombie, to się urwała.

Mwahahaha! (i nawet nie musiała prosić go o rękę!)
Cytat:
Zaczęłyśmy wrzeszczeć: Oropherze, Oropherze, trzymaj się! Któraś chciała biec po linę, inna po koło ratunkowe, ale on już tylko smutno patrzył i coraz głębiej się zanurzał.

Chlip. To brzmi tragicznie maaahahahahhhaaaaaaahahaaaaaaa
Cytat:
Agnes spanikowała: I co mamy teraz robić? Wtedy Oropher wybąblał przez wodę (tak jak duży Ciastek ze Shreka): Piiijcieee miiiruuuvooor!

Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!! Nie łapie...ehh acha..suuper!!hahaha!!
Prawie się przy tym popłakałam. "Piiiijcieee miiiruuuvooor!" ("Iiii myyyyyjcieeee zęęęębyyyy"). Nie wiem w czym mu to pomoże, ale uszanujmy wolę zmarłego.
Zapodajcie miruvor!
Cytat:
I zatonął. Na końcu pojawiły się latające czarne świece, które szybko zgasły. Nastała ciemność, a potem usłyszałyśmy: Glum, glum! Czuję wasss, moje rybeczki ssss... Ale sen się skończył, akurat wtedy, kiedy Leg zaczęła krzyczeć, że Gollum zjada jej nogę.

A mi się dzisiaj akurat śniło, że miałąm chora nogę z jakimś wielkim bąblem na łydce... Zdziwienie

O w mordor! Gollum ze snu Ell Cię użarł!!! Zdziwienie

Nadia napisał(a):
bo chyba jesteście w mniejszości. Jestem za
Eee, serio? Bo mi wychodzi jakieś 6003 osoby Uśmiech Saurona ;D Ja, Mara, Kirinka, i:
Lanc sześć tysięcy gnało ku Sunlending,
Mundburga grodu pod Mindolluiną,
Pięknej stolicy Królestwa Południa
W pierścieniu ognia, w pętli oblężenia
LOS ich prowadził (...)

To się nazywa szukanie poparcia tam, gdzie nikt by się tego nie spodziewał.
Rohirrimowie też są z nami!

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3 ... 1477, 1478, 1479 ... 1557, 1558, 1559  Następna

Temat: Jaka fajna knajpa! (Strona 1478 z 1559)

Skocz do: