Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Barliman Butterbur - The keeper of the Prancing Pony (Strona 1 z 1)

skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
elfy
Administrator

Wpisy: 1145

Wysłany: 19-04-2002 07:57    Temat wpisu: Barliman Butterbur - The keeper of the Prancing Pony Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Witam,

Nazywam się Barliman i jestem właścicielem tego pubu.... Co ja to chciałem powiedzieć....??? Aha, w moim pubie możecie się czuć jak u siebie i rozmawiać na wszystkie tematy jakie wam przyjdą do głowy Widziały gały co brały .

Usiądźcie wygodnie i zamówcie 2 piwa + słone paluszki gratis (promocja Spox ). Pamiętajcie jednak, że zostawione przez was pakunki, którymi nikt się nie zainteresuje przez 14 dni, będą wyrzucane przez Noba do śmieci Uwaga .

a więc zapraszam do środka, mili państwo....ten, tego, zapomniałem jak się nazywacie Jestem rozwalony

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany wpisów lub pisania odpowiedzi    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Temat: Barliman Butterbur - The keeper of the Prancing Pony (Strona 1 z 1)

Skocz do: