Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Avallone zniknęła z ziemi, Aman został zabrany gdzieś daleko i nie można ich znaleźć w świecie dzisiejszych ciemności. Niegdyś wszakże były, a więc ciągle są w swej prawdziwej postaci, będąc częścią takiego świata, jaki został pierwotnie zaplanowany." Dunedainowie, Silmarillion

Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P (Strona 1 z 82)

Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mONA
Mieszkanka Shire

Wpisy: 745
Nieobecny(a): jestem. gdzieś. gdziekolwiek. w Shire :-)

Wysłany: 24-02-2004 22:29    Temat wpisu: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Nie mogłam sie oprzeć Śmiech Znalazłam link na Kocim Forum, a wiem, że i u nas niemało wielbicieli i właścicieli kotów Uśmiech . Skoro dziś ostatki, jesteśmy na Ostanich Balach i Imprezach, a nasze koty....

zaczynają...

Moje Śródziemie

Ostatnio zmieniony przez mONA dnia 07-09-2005 21:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2725
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 24-02-2004 22:57    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

BOSKIE! Elfik Love Elfik Szczególnie "Wody!!!" Pserwa

A ja lubie tą "kicię" wieeeeeeeeeelgachny uśmiech

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Nellelórë
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 450

Wysłany: 24-02-2004 23:13    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Coś wspaniałego! Mnie zachwyciły "grupowe zabawy" i "ostatnie spojrzenie w lustro"! Spox Śmiech

Pod tym samym adresem jest jeszcze parę innych kocich wspaniałości, gdyby ktoś nie miał dość tej pierwszej strony Uśmiech, tu:

http://www.adonai.svs.pl/humor/g57.php

Nie można przegapić kota włamywacza. Elfik

Chociaż od czasu, gdy moja własna biedna kotka wywędrowała gdzieś zeszłego lata i już nigdy nie wróciła, nie mogę patrzeć na takie rzeczy bez odrobiny smutku... Smutek

Który zaraz mija, gdy spojrzę na Garfielda Elfik
Powrót do góry

Adunaphel
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 44
Nieobecny(a): Pochlonela mnie piekielna ameba

Wysłany: 25-02-2004 01:54    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Cudowne!!! Love Jestem zatracona i nieuleczalna kociara, w naszym domu zawsze byly koty (nacisk na liczbe mnoga Super śmiech ) i od niedawna cierpie niezmiernie na brak owego. Smutek Wiec wszelkie kocie fotki podobaja mi sie niezmiernie.

Znam twoj bol Nellelórë, moj ulubiony kocur tez raz poszedl sobie w swiat i tyle go widzieli. Spazmy Kto wie co sie z nim stalo... Smutek

No coz, na tym forum musze zamiescic to zdjecie, zalacznik: Kot fan WP Super śmiech
Japonczycy natomiast stworzyli internetowy sklep z... ubrankami dla kotow. Pomysl raczej chybiony (kto probowal ubierac kota, ten wie Jestem rozwalony ), ale widzac zdjecia nie sposob sie nie usmiechnac.

Czekaliśmy tu, na tej górze, przez całe nasze życie na kogoś, kto zapaliłby tamten stos...nareszcie nasze istnienia mają sens!

---------
Podziękowania dla Pippina od straży wzgórz sygnałowych
Powrót do góry

Calamrun
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 76

Wysłany: 25-02-2004 12:27    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mimo, że jestem facetem, to też lubię koty Love , ale nie mogę mieć żadnego, bo mam największe z możliwych uczulenie właśnie na sierść kota Płacz . Za każdym razem gdy znajdę się obok jakiegoś kota, to zaczynam łzawić i strasznie kichać. Nie przeszkadza mi to w oglądaniu komputerowych kotków Język ...
GARFIELD RULES !!!

Dis
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 214

Wysłany: 25-02-2004 18:34    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mój kot lubi bawić się torebkami od herbaty. Po prostu wyciąga je z kubka zanurzając tam łapę. Aby nie zanurzał łapy do mojej herbaty - sama wyjmuję torebkę i rzucam kotu. Dziś tak zrobiałam. Kot chwilę pobawił aię torebką, ale później podszedł do kubka i i tak zanurzył łapę. Diabelski uśmiech

Elanor
Weteran Bitwy Pięciu Armii

Wpisy: 365

Wysłany: 25-02-2004 19:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

gloin napisał(a):
ale nie mogę mieć żadnego, bo mam największe z możliwych uczulenie właśnie na sierść kota Płacz

Oooo, to wbrew pozorom nie wyklucza posiadania kota Śmiech . Wszystko zależy od wzajemnej kolejności nabywania zwierzaka i alergii. Ja też jestm alergiczką, tak więc moje współżycie z kotką polega na omijaniu się na odległość (no dobrze, do niej i bez uczulenia nie da się zbliżyć Z przymrużeniem oka )

Antygona
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 33

Wysłany: 25-02-2004 19:41    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

U mnie w domu np. mama ma alergię, ale za nic nie pozbyłaby się naszego kota z domu, podobnie jak reszta mojej rodzinki Z przymrużeniem oka Bardzo się o niego martwiliśmy, kiedy uciekł podczas jednego z wieczornych spacerów. Nie wypuszczaliśmy go przedtem bez opieki, bo mieszkamy w bloku, a wyjście jest akurat na ulicę - ktoś musi z nim wychodzić. Parę razy też wyskakiwał przez okno - na szczęście mieszkmy na parterze...

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Pod Rozbrykanym Kucykiem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 80, 81, 82  Następna

Temat: Miłośnikom kotów, piesów, fretków i rozmaitych Smoczydeł :P (Strona 1 z 82)

Skocz do: