Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(1) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"-Pozdrowiony bądź, Gurthangu, śmierci żelazna! Ty jeden mi pozostałeś! Ale czy znasz innego pana, niż ten, który tobą włada? Komu jesteś posłuszny, prócz dłoni, która cię ściska? Nie wzdragasz się przed żadną krwią! Czy zabierzesz Túrina Turambara? Czy szybką śmierć mi zadasz?" Turin Turambar, Silmarillion

Temat: XVII Tolk Folk - zdjęcia i relacje (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 19-07-2015 20:21    Temat wpisu: XVII Tolk Folk - zdjęcia i relacje Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Czekamy na fotorelacje ze Święta Bram Lata! Elfik

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

M.L.
Uprzedzony, ujadający krzykacz / Administrator

Wpisy: 5709

Wysłany: 19-07-2015 20:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Myślę, że chwilę to im zajmie, bo nie wszyscy jeszcze wrócili. Część została na polu do jutra. Mam nadzieję, że dzisiejsze burze bardzo im nie dokuczyły. wieeeeeeeeeelgachny uśmiech Jestem za
W każdym razie dołączam się do próśb o relacje na piśmie, fotograficzne, mieszane i wszelkie inne. Uśmiech

For the home of the holy
For the faith, for the way of the sword
Powrót do góry

Mara
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 142

Wysłany: 21-07-2015 12:46    Temat wpisu: Zdjęcia Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W tym roku pobiłam swój rekord i zrobiłam aż 81 zdjęć na TF-ie (dla porównania: w 2013: jedno, w 2014: zero Język )
Załączam.

Tegoroczny Tolk-Folk wypadł świetnie, wszystkie obawy związane z nowym-starym polem (dla mnie osobiście nowym, jako że debiutowałam TF-owo w Piławie dwa lata temu) okazały się bezpodstawne. Było więcej cienia, noce cieplejsze (w Piławie ciągle marzłam), a w prysznicach zawsze trafiałam na ciepłą wodę (zalety chodzenia pod prysznic rano Z przymrużeniem oka )

Program był ciekawy, konkursy nader satysfakcjonujące (i do tego te piękne medale!), CTF pełen emocji (czasem trudnych do opanowania), sobotni wieczór z otwieraniem Bram Lata, koncertem Basi Karlik i pokazem sztucznych ogni - magiczny, możliwość ponownego spotkania znajomych "wariatów" - bezcenna.

Jedyne co trochę nie wypaliło to pogoda (deszcze na początku, przez które pole zaczęło przypominać bagienko we wczesnym stadium rozwoju oraz burza w sobotę w parku - ale to już los - pogoda jaka jest, taka jest i nikt nie ma na to wpływu.)
Aha - chyba nigdy w życiu owady mnie tak nie pokąsały (komary, mrówki, gzy, szczypawki - name it. Na szczęście nie załapałam się do kleszczorankingu...)

Co do inscenizacji, której nie było - trochę żal czasu poświęconego na samym TF-ie na przygotowania, ale ogólnie nawet się cieszę - w przyszłym roku zrobimy całe Dagor Bragollach ORAZ pojedynek i będzie zaje... fajnie Śmiech
Już zacieram łapki i knuję razem z resztą ekipy z Trójmiasta, co i jak można przygotować.
No i planuję do przyszłego roku opanować machanie pojkami, coby móc pobawić się ogniem na spektaklu Diabelski uśmiech

PS. No i nie zapominajmy o kangurze! Wprawdzie okazał się być (prawdopodobnie) szakalem złocistym, ale i tak XVII Tolk Folk możemy wspominać jako Tolk-Folk, podczas którego zaobserwowano kangura Śmiech

PS.2. Jeszcze raz wielkie hantanyel dla organizatorów. Jesteście wspaniali!

Członek LOS - Ligi Obrońców Szczerby (Maglora)
Powrót do góry

Lassemista
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 201

Wysłany: 21-07-2015 14:35    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Drugi raz zaczął się dla mnie czas nerwowego odświeżania forum w oczekiwaniu na zdjęcia z Tolk Folku. Żeby poprzeżywać jeszcze troszkę. Jakoś tak dziwnie jak budzi człowieka budzik a nie żar wypędzający z namiotu (mimo niesprzyjającej pogody i większego zacienienia starego-nowego pola tak wyglądały moje tolk-folkowe poranki). Dziwnie jak nie kradnie się śniadania. Jak nie usypia się przy śpiewach. Wypłukałam już zapach ogniska z włosów, rozpakowałam plecak. Trochę zdobycznych skarbów i niemożliwe do doszorowania błoto z hobbickiej, tradycyjnej już, wyprawy w góry przypomina, że dopiero co byłam na polu na najlepszej imprezie świata.

Było super, dziękuję organizatorom całości i organizatorom konkursów (Maro, tu patrzę głównie na Ciebie. Konkurs cytatowy jest fantastyczny.). Dziekuję wszystkim których jedzenie konwenciłam. Dziękuję moim obydwu wspaniałym drużynom, czyli reszcie składu Wrednych Kretów czyli Kaile (i tak się nie lubimy) i reszcie składu Tylko nie Valaraukar (czytane też jako Tylko nie Valahauhau albo wręcz samo Valahauhau. Ta ostatnia wersja jest oburzająca) czyli Neryjce i Melowi. Dziękuję towarzyszom wypraw prysznicowych (i Draugowi klozetowemu, dzięki którego pracy nie trzeba było troszczyć się o klucz). Dziękuję tym, którzy zidentyfikowali kangura jako kangura, czyli zwłaszcza Niuch. Nawet jeżeli nasz morderczy kangur ze skraju Pieszyc jest tylko jakimś tam szakalem, to było z niego wiele radości.

No i absolutnie wspaniały był koncert Harfiarki (z przyogniskową i poranną kontynuacją). Dzięki niemu były też momenty nie tylko szalone ale też bardzo klimatyczne (otwarcie Bram chyba nie wyszłoby aż tak nastrojowo).

Już chcę znów.

Sirielle
Ontalómë / Administrator

Wpisy: 3820

Wysłany: 21-07-2015 21:21    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

XVII Tolk Folk Bielawa
Tygodnik Dzierżoniowski

Link

Tolk Folk Bielawa 2015
Bibliotheca Bielaviana

Link

Nelyafinwë żyje! I już zna Zasady forum (MiniFAQ), a Ty?

Przymierze AntySzczerbowe
Powrót do góry

Mitheithel
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 54

Wysłany: 21-07-2015 21:39    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Są moje zdjęcia: https://goo.gl/photos/pYtCGCzpQDzn1WDUA Coś tam pewnie jeszcze dorzucę.
of crystal shining pale afar."

J.R.R Tolkien "The Lays Of Beleriand"
Powrót do góry

Ominous
Ogarniacz nieogarniających

Wpisy: 518

Wysłany: 23-07-2015 20:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Hej,

mamy do Was mała prośbę, odnośnie minionego TFu Uśmiech Będziemy bardzo wdzięczni za wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety, dzięki której w przyszłości będziemy mogli stworzyć jeszcze lepszy Tolk-Folk Z przymrużeniem oka

https://docs.google.com/forms/d/1IecM5dSWqbvmHlaFlk0EabKZ8KGJEzSj9syoGK Pyjsc/viewform?c=0&w=1

Każdy, dosłownie każdy głos jest dla nas bardzo cenny. Nawet jeśli ktoś z Was uważa "było fajnie, nie muszę nic wypełniać bo nie mam uwag" to chciałem dodać, że im więcej głosów, tym mamy pełniejszy obraz sytuacji a głosy są bardziej miarodajne Z przymrużeniem oka

Dzięki z góry w imieniu TFu!

"Nawet jak jest obłędnie wesoły, to jest bezuczuciową szują."

Nie pytaj, co Tolk-Folk może zrobić dla Ciebie, ale co Ty, Anonymous możesz zrobić dla Tolk-Folku!
do roboty

Okosaur czuwa!
Powrót do góry

Smoczyca
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 11

Wysłany: 24-07-2015 17:23    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Moje zdjęcia https://drive.google.com/folderview?id=0B6uMSquUEUMdfktWaXFsM2dVZ2Rta3d MeUNTRzVuODJ1dWFNbHNoaFRhWU9tRm5mYjNyazQ&usp=sharing
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Tolk Folk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: XVII Tolk Folk - zdjęcia i relacje (Strona 1 z 2)

Skocz do: