Forum dyskusyjne miłośników twórczości J.R.R. Tolkiena
w sieci od 11/2001

Gospoda(0) | Zasady Forum | FAQ | Szukaj | Kalendarz |  Zarejestruj się |  Profil | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości | Zaloguj

Witryny zrzeszone w forum:
Hobbiton  Pod Rozbrykanym Balrogiem

"Poprzez mrok można czasem dotrzeć do światła." Gelmir, Niedokończone Opowieści

Temat: Kubki z nadrukiem z filmu WP! (Strona 1 z 2)

Idź do strony 1, 2  Następna
  skocz na koniec strony
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wydruk
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wpisy: 1231

Wysłany: 04-04-2002 21:14    Temat wpisu: Kubki z nadrukiem z filmu WP! Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wpadł mi w ręce magazyn sprzedający wysyłkowo książki i nie tylko o nazwie "Klub Dla Ciebie" 4/2002

Jakież było moje zdziwienie gdy wykukałem tam, że można zamówić kubki z nadrukiem z filmu WP!!! Love

Jak dorwę się do skanera to zamieszczę screena. Na razie krótki opis:
w magazynie kdc napisał(a):
kubki ceramiczne o pojemności około 250ml z wizerunkami bohaterów filmowych, pakowane w kartoniki.

Teraz trochę ode mnie Pserwa

Wszyskie kubki są białe. Nie widać czy nadruk jest tylko z jednej strony kubka czy z obu. W każdym razie z pokazanej strony zajmuje jakieś 90% powierzchni więc biała jest w zasadzie tylko góra i dół. Na każdym kubku jest napis: Lord of the Rings i pod nim The Fellowship of the Ring. W środku kubka (białym) dostrzegam zarysy Jedynego Pierścienia w rzucie izometrycznym a napis z pierścienia tworzy drugie koło obok i one jakby się przenikają - nie widać do końca ale jest dobrze.

Dostępne są mutacje:

• Arwen - zapuszcza kukena trochę w bok, na niebieskim tle, wygląda bardzo atrakcyjnie mimo że pokazuje tylko twarz Pserwa Już zakochałem się w tym kubku Uśmiech - będzie do mleka Śmiech ocena 10/10
  • Legolas - mierzy z łuku prosto w facea 7/10
  • Ringwrights - 1 Nazgul z mieczem, jak pamietacie scene na wichrowym czubie to wiecie o co chodzi 7/10
  • Orcs - twarz orka z mordoru pokazana z boku - bardzo ładna Uśmiech 9/10
  • Frodo - patrzący w bok, z podniesionym Żądełkiem na wysokości twarzy 7/10
  • Gandalf - szary pielgrzym, w kapeluszu - standardowe ujęcie 7/10

Każdy kubek kosztuje 18,50 pln. Zapakowane są w kartonowe, wyglądające schludnie zielone pudełko z napisem u góry
Cytat:
UNITED LABELS, comicware MUGS

Znalazłem ich stronę ale o kubkach z WP nic tam nie było (jest o Puchatku Uśmiech)

Ja mam zamiar kupić sobie wszystkie Śmiech

P.S. napis z dołu oferty "dla wszystkich - mapa samochodowa - GRATIS!" - tak naprawdę to mnie przekonało Z przymrużeniem oka

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 05-04-2002 22:09    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

zeskanowałem Uśmiech

a ta mapa Nifrodel to mapa samochodowa Śródziemia Język więc nie wiem czy tak lekko się jej pozbędziesz Uśmiech

a wiecie jak zatytułowany jest dział katalogu w którym są książki Tolkiena i kubki......dla nastolatków Super śmiech

co jest grane, się pytam Z przymrużeniem oka my tu przecież stare du*y tolkienowskie jesteśmy a oni z nastolatkami wyjeżdżają.... Z przymrużeniem oka

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 11-04-2002 23:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

taya napisał(a):
Ponieważ temat o kubkach jest zamknięty, musiałam napisać tutaj. O ile jeszcze ktoś ten temat śledzi Kubki są dostępne w Klifie (w Warszawie i Gdyni) za 34 zł. Dużo, ale jak doliczyć do wysyłkowych koszt wysyłki to wyjdzie na to samo... a wzory są takie same jak w katalogu wysyłkowym. Jak zobaczycie gdzieś tańsze, to dajcie znać

34 pln?!!! To totalne zdzierstwo, nie dajcie się naciągnąć! (taya 2 kubki po tej cenie to 68 zł a z wysyłkowej 37+8 przesyłka=45 zł)

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 13-04-2002 22:17    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Mam dobrą wiadomość, w ciągu 2 tyg. od mojego wpisu, firma wysyłkowa przebudowała swoją stronę www.kdc.pl i dodała sklep internetowy. Można tam zamówić wszystkie kubki tolkienowskie w cenie 18,50
kdc napisał(a):
koszt wysyłki bez względu na wagę i liczbę zamówionych produktów, wynosi tylko 7 zł. To taniej, niż gdzie indziej. Przy zamówieniach powyżej 100 zł, nie płacą Państwo kosztów przesyłki! Ponosi je za Państwa KLUB DLA CIEBIE.

kubki można zamówić, klikając na przycisk Sklepik.

Uśmiech Saurona ;D

Findulias
Mieszkaniec Shire

Wpisy: 15

Wysłany: 17-04-2002 18:32    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Wybacz Goku, nigdy nie byłam dobra z matematyki Ble Ble ;D
Trzeba się rozejrzeć, może gdzieś są "na miejscu". Bardzo by się taki kubeczek przydał...dla mamy, dla taty, dla siostry Śmiech Szczerze powiem, że przeraziłam się ceną w Klifie...ale za 10 zł mniej, czemu nie...
No tak, zamówiłam właśnie kubeczek z Gandalfem dla siebie i z Legolasem dla siostry Uśmiech Czy ktoś wie po jakim czasie przyjdą? Bo nie mogę się doszukać

Goku
Ka-Me-Ha-Me-Ha!

Wysłany: 17-04-2002 21:18    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

kdc napisał(a):
Zamówione produkty zostaną dostarczone pocztą. Czas realizacji zamówienia - do trzech tygodni od jego otrzymania. Za zamówione towary płacą Państwo dopiero przy odbiorze przesyłki u listonosza lub na poczcie.

oświadczenie: nie jestem pracownikiem, udziałowcem ani właścicielem firmy kdc i nie czerpię żadnych korzyści...itd. itp. Z przymrużeniem oka Uśmiech Saurona ;D

Preciousss
Członek Kompanii Thorina

Wpisy: 128

Wysłany: 24-04-2002 16:59    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

W Gdańsku są do kupienia za 11zł w wypozyczalni video Beverly Hills obok Media Markt w Oliwie Śmiech
Ale ponoć szybko idą
pozdrowionka

"As for the future: I'll go on believing there is one - maybe even a happy one.Who's to say there is nothing waiting for me around the corner?(...)Whatever it may be, one thing is for sure - this adventure is not over."
Lauren Bacall
Powrót do góry

Nifrodel
Alsílatiel / Administrator

Wpisy: 2724
Nieobecny(a): panta rhei...

Wysłany: 24-04-2002 17:04    Temat wpisu: Odpowiedz z cytatem Szukaj na forum

Preciousss napisał(a):

W Gdańsku są do kupienia za 11zł w wypozyczalni video Beverly Hills obok Media Markt w Oliwie Śmiech
Ale ponoć szybko idą
pozdrowionka

piiiiii*** wściekły

Prosze o powstrzymanie się od publikacji informacji o dumpingowych cenach kubków Płacz 3 Z przymrużeniem oka

Ja już zamówiłam Ratujcie bo go pobiję Spazmy

blask się do niej garnął...

~~~~~~~~
Almanach Tolkienowski Aiglos
Eldalairië
Powrót do góry

Wyświetl wpisy z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum tolkienowskie -> Ogólna dyskusja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna

Temat: Kubki z nadrukiem z filmu WP! (Strona 1 z 2)

Skocz do: